פליקס חוגג מסביב לעולם/ אנט לנגן וקונסטנצה דרופ

רכוב על דרקון פליקס יצא לסין, לברזיל, לישראל, לירדן, ליפן ולפינלנד. מכל מקום שלח מכתב, בו תיאר את המקום ואת אורחותיו. ספר מרתק זה הוא פשוט חגיגה! דרך המכתבים המוצמדים, הילדים לומדים קצת על האחר, על העולם ומפתחים סקרנות למתרחש סביבם.
מוזמנים לפתוח את המכתבים עם ילדכם ולצאת למסע קסום עם פליקס הארנב.

כל חברי הכיתה של סופי ספרו ביום שני מושלג בינואר כיצד בילו בסוף השבוע.

סופי בילתה עם משפחתה בהחלקה על האגם הקפוא. ליאנג, שאביו הגיע מסין, סיפר על ההכנות הרבות במשפחתו לקראת ראש השנה. איך יכול להיות הרי ראש השנה היה בתחילת החודש?

סופי מספרת לפליקס הארנב על מה שהתרחש בבית הספר. היא בודקת באינטרנט ומגלה, שאכן בסין, חגיגות ראש השנה מתקיימות בסוף ינואר או בתחילת פברואר. חג זה חשוב כמו חג המולד לנוצרים או כמו ראש השנה ליהודים.

 

 

למחרת בבוקר פליקס לא היה במיטה של סופי. גם המזוודה שלו נעלמה. סופי הבינה שהוא יצא למסע הרפתקאות מסביב לעולם.

 

רכוב על דרקון פליקס יצא לסין, לברזיל, לישראל, לירדן, ליפן ולפינלנד. מכל מקום שלח מכתב, בו תיאר את המקום ואת אורחותיו.
הוא תיאר את הקרנבל לדרקון שבסין, את הקרנבל הצבעוני שבריו דה ז'נירו, את חגיגות פורים שבישראל, את חג הרמאדן שבירדן ,על מנהג יפן לחלוץ נעליים בכניסה לבית ועל המסיבה שבה מעיפים מגפים באוויר בפינלנד 😊

 

בנוסף למידע המרתק, בספר תמצאו אוריגמי מתנה להכנת דג מתנה מפליקס מיפן והוראות הכנת תוף סמבה מהקרנבל הברזילאי. כך, הופך הספר גם לחווית יצירה מופלאה.

 

'פליקס חוגג מסביב לעולם' הוא ספר חגיגה מרתק, בו דרך המכתבים המוצמדים, הילדים לומדים קצת על האחר, על העולם ומפתחים סקרנות למתרחש סביבם. עצם הפתיחה הפיזית של המכתב הופכת את הילדים לאקטיביים וההתרגשות סביב פתיחת המכתב הופכת את הספר להרפתקה.

 

מוזמנים לפתוח את המכתבים עם ילדכם ולצאת למסע קסום עם פליקס הארנב.

 

מאחלת לכם ולילדכם קריאה מהנה ומעניינת!

 

XOXO

 

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)