יתרונותיהם של פופים לחדרי ילדים ששווה לכן להכיר וטיפים לבחירה מוצלחת

פוף הוא פתרון תכליתי, נוח, קליל ועליז לכל פינת ישיבה בדירה או במשרד.
ביכולתו של פוף משובח מיצרן פופים מובחר, לשמש בנוחות את ילדיכן בפעולות היום יום שלהם, לאורך שנים רבות, תוך שהוא שומר על צורתו וצבעיו העליזים – רעננים. אם תבחרו נכון את הפוף שלכן ותקפידו לאחסן אותו בצורה ראויה ולכבס אותו לפי הוראות היצרן, אל תופתעו אם הוא ילווה את ילדיכם מגיל ינקות ועד גיל נוער מאוחר.

פופים לחדרי ילדים

הבית הממוצע בעת הנוכחית בה אנו חיות, בדרך כלל כולל מבנה די קבוע – חלל מרכזי- סלון, חדר שינה להורים (בבתים החדשים, בדרך כלל מגיע עם שירותים/מקלחת שמכונים "יחידת הורים") וחדרי ילדים (חדרי שינה ולעיתים גם חדרים ייעודים למשחק).

עיצוב הבית הדי מוגבל בשטח (בעיקר בבנייה המודרנית בשני העשורים האחרונים) בישראל של עת המודרנית, אינו משימה קלה וכדי לנצל את שטח חלל המגורים בצורה האופטימלית ביותר, יש להקדיש לעניין מחשבה לא מועטה (לבד או בסיוע מעצב/ת פנים).

הפוף הוא פתרון אלטרנטיבי-קליל לריהוט הביתי המסורתי בחדרי הבית השונים בכלל ובחדר השינה והמשחקים של הילדים והנערים בפרט.

כאמור קודם לכן, אחת הסיבות העיקריות לפופולאריות הגואה של פופים בחדרי ילדים בשנים האחרונות, קשורה לעניין המחסור בשטח פנוי רב בחלל המגורים של הדירות המודרניות בישראל של המאה ה-21. הפוף תופס שטח מועט מאוד מחלל חדר השינה או המשחק בדירה והינו קומפקטי וקליל, ללא התפשרות רבה בעניין נוחות הישיבה/שכיבה ואפילו לעיתים ללא התפשרות על עניין המראה החזותי של הכורסא החביבה שמגיעה כיום בעיצובים רבים ומדליקים (למשל בהדפסים מנומרים/מפוספסים או בטקטסורה דמויית עור).

אך זוהי אינה הסיבה היחידה להצלחה הגוברת של יצרני הפופים להגיע לקהלים הולכים וגדלים. רק תחשבו על כל הפעולות השגרתיות ביום יום של ילדיכם, שהם יכולים לבצע תוך ישיבה/רביצה על הפוף שלהם. פעולות שגרתיות כדוגמת: קריאת ספרים, צפייה בטלוויזיה, בילוי זמן פנאי במשחק עם קונסולות המתחברות לטלוויזיה (אקסבוקס, פלייסטשיין וכדומה), לימודים בשימוש עם המחשב הנייד שלהם (לפטופ) ועוד.

עוד בגזרת הפופים העכשווים, תוכלו למצוא פופים גדולים במיוחד – המתאימים לישיבה זוגית עליהם וגם פופים מיוחדים ומגניבים, המעוצבים כמו כורסת טלוויזיה קלילה ורכה (אידיאלי לחובבי ריפודים רכים/שוקעים) או אפילו במראה דמוי "ספה רצינית ואלגנטית" מחומר דמוי עור. על כן, חלק מהפופים שתוכלו למצוא אצל יצרני הפופים השונים ומשווקיהם, יתאימו לכם במקרים מסוימים, גם לחללים אחרים בבית (מלבד חדרי הילדים והמשחק). תוכלו להציב את אותם פופים בעלי מראה "מכובד יותר וקליל פחות", במרפסת הדירה, בגג ואפילו בחלל המרכזי של הבית.

אולם על אף האמור בפסקה הקודמת, פופים לילדים ולנוער, הם אלה הזוכים לחיבתם הגדולה ביותר מצד לקוחותיהם של יצרני הפופים בישראל. הצבעוניות, הקלילות והעליזות שמוצרים אלה מתאפיינים בהם ברובם, הופך אותם לפריט המשתלב בצורה קלה ומיטבית בכל חדר ילדים ונוער.

השתכנעתן לרכוש פוף לחדר ילדים, אבל אינכן בטוחות כיצד לבחור מבין מגוון המוצרים והיצרנים הקיימים בישראל? הרשו לנו לספק לכן מספר טיפים בנושא>>

טיפים נבחרים לרכישת פוף לחדר ילדים

  • התייעצו עם ילדיכן בנוגע לעיצוב הפוף אותו אתן עתידות להכניס לחדרו. הפוף צריך להתכתב עם טעמו האישי של ילדיכם (למען שלום בית ושקט מויכוחים 😉)  ועם יתר האלמנטים העיצוביים הנמצאים בחדר (צבע הקירות, שאר הריהוט בחדר וכו').
  • תנו העדפה לפופים המשלבים פוליסטרין מוקצף בייצורם (כחומר מילוי). חומר זה שומר על נפחו של הפוף לאורך שנים, מבלי שיאבד את מראהו ואת מידת נוחיותו, לארך זמן קצר יחסית של שימוש.
  • תנו העדפה ברורה לפופים המיוצרים עם בטנה כפולה אשר מעניקה לכן את היכולת לשלוף את הכיסוי ולכבסו, על מנת לשמר אותו רענן ונאה לאורך שנים.
  • חשבו מראש על התאמת סוג הריפוד של הפוף שאתן רוצות לקנות לחלל בו אתן עתידות להניח את הפוף, שכן ישנם למשל פופים שאם תשאירו אותם לאורך זמן ממושך בפינה בהם הם חשופים לקרינת השמש, הבד שלהם ידהה בצורה משמעותית מאוד ומראה המוצר ייהרס לכן, לאחר זמן קצר של שימוש.

לסיכום – מדוע שווה לכן לרכוש פוף לילדים?

פוף הוא פתרון תכליתי, נוח, קליל ועליז לכל פינת ישיבה בדירה או במשרד.

ביכולתו של פוף משובח מיצרן פופים מובחר, לשמש בנוחות את ילדיכן בפעולות היום יום שלהם, לאורך שנים רבות, תוך שהוא שומר על צורתו וצבעיו העליזים – רעננים. אם תבחרו נכון את הפוף שלכן ותקפידו לאחסן אותו בצורה ראויה ולכבס אותו לפי הוראות היצרן, אל תופתעו אם הוא ילווה את ילדיכם מגיל ינקות ועד גיל נוער מאוחר.