עם הפנים קדימה: לאונרדו קוסמטיקה בשיתוף פעולה עם דר' נחמני גיא

החברה משווקת סדרת מכשירים מתקדמים להסרת שיער וטיפולי עור לפנים ולמרקם הגוף,  בטכנולוגיה מתקדמת המגיעה עם פטנט ייחודי  מוגן בתחום הקירור ואלחוש הרקמה מערכת קירור ומעניקה חווית טיפול יעילה שמיטב הקוסמטיקאיות והרופאים בארץ בחרו לעבוד איתם.

חברת לאונרדו שעושה לנו כבוד בארץ ובעולם, הודיעה בימים אלו על שיתוף פעולה פורה עם דר' גיא נחמני מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, אשר מוביל ליצירה משותפת של דברים נפלאים וחדישים. המקצועיות, הניסיון והידע של דר' נחמני בשילוב כוחות עם רוני בר, מנכ"ל ובעלי חברת לאונרדו , יעניק פתרונות ורעיונות חדשים בתחום.
את הבשורה על שיתוף הפעולה השיקו רוני בר ודר' נחמני לראשונה, באירוע השקה,  אשר יגדיר מחדש את הטכנולוגיה המתקדמת לאסתטיקה.

קצת ממה שהיה באירוע

רוני בר , מסביר: " דר' נחמני בעל ניסיון משמעותי במיוחד בתחום הניסוי והמחקר, כאשר שיתוף הפעולה בינינו מביא אותנו להגיע מלמטה ולא מתוך השערות והיפותזות של מחקרים אחרים או היסתמכות עליהם, אלא ממש מתוך המעבדה- וזה בדיוק מה שדר' נחמני מומחה בו. בזכות ניסיונו העתיר בתחום המחקרי, בתחום הלייזר האולטסראונד, הקרן אור ותחומים פיזיקליים המתקשרים לטיפולים אסתטיים אנו מנגישים טכנולוגיות מאוד מעניינות."

בתמונה: רוני בר מנכ"ל ובעלי חברת לאונרדו

לאונרדו הידועה כחברה המשווקת ומייצרת מכשור טכנולוגי, חדשני לרופאים ולקוסמטיקאיות משיקה את שנת 2022 כשנת הטכנולוגיה באירוע קוקטייל חגיגי ומכריזה – הטכנולוגיה המתקדמת שלנו מעניקה ומציעה פתרונות אסתטיים מתקדמים לכל אחת ואחד, בכל גיל ובכל דור, תחום האסתטיקה בארץ ובעולם משתנה ומתקדם באמצעות מערכות טכנולוגיות פורצות דרך. הקוסמטיקאיות הן הכלי לשימור היופי של נשים וגברים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות.

דר' נחמני, מספר: "כששמעתי על לאונרדו, נתקלתי בחברה וותיקה עם שם מעולה בשוק וטכנולוגיות שכבר עובדות. חשוב מהכל ולמעשה מה ששכנע אותי לעבוד איתם, היא השאיפה הבלתי פוסקת למצוא איך לשפר, איך להעלות עוד מדרגה למעלה, איך להביא תוצאה טובה ומדויקת יותר ועם פחות נזק סביבתי, שלא יהיה צורך בתמונה מיקרוסקופית של 'לפני ואחרי' כדי להבחין בה, אלא פשוט שתדבר בעד עצמה. הרצון, האישיות והיכולת של רוני הביאו אותי לשיתוף הפעולה, חכו להפתעות".

בתמונה (מימין לשמאל): רוני בר ודר' נחמני גיא

"העידן הטכנולוגי מאפשר לכל אישה, בכל גיל ובכל דור להיראות הכי יפה". מדגיש רוני בר

החברה משווקת סדרת מכשירים מתקדמים להסרת שיער וטיפולי עור לפנים ולמרקם הגוף,  בטכנולוגיה מתקדמת המגיעה עם פטנט ייחודי  מוגן בתחום הקירור ואלחוש הרקמה מערכת קירור ומעניקה חווית טיפול יעילה שמיטב הקוסמטיקאיות והרופאים בארץ בחרו לעבוד איתם.

המערכות המתקדמות עונות כל הצרכים של הקוסמטיקאיות:
* הסרת שיער מהירה וללא כאב              *חידוש ומיצוק מרקם העור
* טיפולי פיגמנטציה                                  *טיפולי אקנה
* טיפולים וסקולריים                                 *טיפולי פטרת הציפורן
* טיפולי הבהרת העור                              *הצערת העור ומתיחת תווי פנים

עם תוצאות אי אפשר להתווכח.

דר' נחמני ייתן שירותי ניהול רפואי לחברה, ויסייע בפיתוח טכנולוגיות ושיתופי פעולה בארץ ובחו״ל. חזון יו״ר הקבוצה רוני בר, הוא לקדם את לאונרדו להיות מהמובילות בתחום האסתטיקה בארץ ובעולם.

הבשורה הבאה בתחום האסתטיקה כבר נמצאת מעבר לפינה.

לפרטים נוספים:
חברת לאונרדו קוסמטיקה:
  או בטלפון *6104

דר' נחמני גיא:

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.