על בהונות/ אילנה וייזר-סנש

לא פעם מצאה את עצמה משוטטת באישון ליל על בהונות בין החדרים, משוכנעת שאוריאל אורב לה בפינה אפלה. לפעמים נחרדה מקול צעדיה שלה, מצילה הענק מרקד על קירות. היתה נעמדת מול החלון הגדול, מאמצת את עיניה, תוהה אם בלילה קר כזה, או בלילה מעולף של חמסין, נטש את עמדתו, שהרי לפעמים היה שם ופעמים הלך.
התריסה נגדו כשהיא נעה תוך כדי עמידתה אצל החלון, שולחת ידיים לאוויר, מתפתלת מולו, מפתה אותו כדי שיופיע והיא תחסל אותו כבר ודי.

 

כשנעמי ואוריאל נפגשו, משהו מתוכם פרץ ומילא אותם. אך, הקשר הפך יותר ויותר קשה. כשנעמי התקדמה בחייה היא הבינה שמשהו לא נורמאלי ואולי גם לא שפוי בקשר שלהם, המוביל את שניהם לטירוף חושים ואבדון.

יום אחד היא החליטה שדי! והיא בקשה ממנו להסתלק ולא לשוב שוב לחייה.

אך, אוריאל לא הצליח להשתחרר. אהבתו המוטרפת לנעמי לא הרפתה. האהבה רדפה אותו גם לאחר שהתחתן בעצמו ונולדה לו בת, לה קרא נעמה…

אוריאל המשיך ועקב אחרי נעמי, כתב לה, התקשר אליה ותיעד את צעדיה. הוא האמין שיום יבוא והם יחזרו להיות יחד.

 

במשך שנים, גם לאחר שהתחתנה ובעצמה ילדה, היא היתה כבולה לצילו של אוריאל. היא חששה ממנו, פחדה שיעשה משהו קיצוני, שאולי הטירוף יוציא אותו לגמרי מדעתו. מצד שני, אולי הסיפור הזה עם אוריאל, נתן לחייה של נעמי משמעות.

 

 

יום אחד, אוריאל נעלם.

האם הוא מת? האם יחזור?

 

בתה של נעמי, דנה, כבר בת תשע עשרה. היא נערה אבודה, שבתוכה מתחוללת סערה.  היחסים בין האם והבת מורכבים. מלאים באהבה, בשנאה ובעיקר בתלות, שהן לא מצליחות לבטא.

 

 

הספר מתאר משולש מסוכן, של נעמי בתה ואוריאל. היכן הקויים נחצו? האם הגבולות יתמוטטו וימיטו חורבן על שלושתם?

 

זהו ספר על אהבה אובססיבית, המבוסס על סיפור אמיתי של הסופרת. סיפור על תשוקה בלתי נשלטת, המאיימת על המשך קיומם של האוהבים.

 

 

מאחלת לכם קריאה מהנה!

 

XOXO

 

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)