עכשיו כשהמסכות ירדו מקבלים את הקיץ במראה רענן

ד"ר לורה מוצ'ניק, רופאת משפחה ומזה 15 שנה מובילה בתחום הרפואה האסתטית, נותנת לנו ההמלצות איך הכי נכון ויעיל להתכונן לקיץ שבפתח.

צילום: אנספלאש

המסכות ירדו, הפנים התגלו, והקיץ בפתח. זה הזמן לריענון המראה והשבת הלחות והזוהר לעור הפנים. ד"ר לורה מוצ'ניק, רופאת משפחה ומזה 15 שנה מובילה בתחום הרפואה האסתטית, נותנת לנו ההמלצות איך הכי נכון ויעיל להתכונן לקיץ שבפתח.

בקליניקות של ד"ר מוצ'ניק ניתן לקבל מנעד רחב של טיפולים אסתטיים לשיפור המראה. לקראת הקיץ שבפתח היא ממליצה על 2 טיפולים מובילים שהשילוב ביניהם מניב את התוצאות האולטימטיביות.

סקין בוסטר לפנים

כולנו רוצות להיראות רעננות אחרי שנה שהיינו מכוסות עם המסכה. ד"ר מוצ'ניק ממליצה קודם כל לרענן את עור הפנים ולהשיב את הלחות שאבדה. טיפול ה"סקין בוסטר" הוא שילוב של הזרקות חומצה היאלרונית עדינה במיוחד, עם החדרה של ויטמינים ואנטי אוקסידנטים לעור הפנים. ביחד הם נותנים "בוסט" לעור הפנים ולמראה זוהר וצעיר. זהו טיפול שטחי בו אין חדירה לעומק העור כי אם טיפול בשכבה העליונה מעל הדרמיס. הטיפול אינו משנה את המראה ואינו מנפח, את הפנים כי אם  משדרג ונותן חיים ולחות לעור הפנים.

לתוצאות מושלמות יש לעבור סדרה בת 3-4 טיפולים, תלוי כל מטופלת.

בתמונה: דר' לורה מוצ'ניק

טיפול בחוטים

הטיפול בחוטים להרמה של אזורים בפנים ובגוף מהווה מהפכה בתחום הרפואה האסתטית. אם עד לפני זמן לא רב כל מי שרצתה לעשות הרמת פנים או אזורים בגוף הייתה נאלצת לעבור ניתוח, הרי שהיום, עם טכנולוגיות מתקדמות ומכשור מקצועי ומדויק, ועם אשת מקצוע בעלת ידע וניסיון כמו ד"ר מוצ'ניק, ניתן להגיע לתוצאות גבוהות אף יותר וזאת ללא ניתוח והרדמה, וללא זמן החלמה.

בעזרת חוטים דקים, איכותיים ומיוחדים המוכנסים לעור באמצעות מחט, ניתן למתוח את החוטים לכל כיוון ולהרים כל אזור בפנים, בצוואר ובגוף. החוטים דקים ומכילים חומרים אנטי אוקסידנטים וגם חומצה היאלרונית. בתהליך הספיגה שלהם בגוף, שנעשה במהירות, הם מעודדים את העור לייצר מחדש קולגן ואלסטין.

כך המטופלת זוכה לתוצאה כפולה. גם הרמה של אזורים נפולים וגם ייצור מחדש של קולגן ואלסטין שמקפיץ את התוצאה לדרגות גבוהות במיוחד.

הטיפול בן 20 דקות בלבד, וההחלמה קצרה (כיומיים). פתרון לא פולשני, מושלם לכל מי שחוששת או לא יכולה לעבור הרדמה מלאה, ועם תוצאות מיידיות.

בואי לקבל את הקיץ רעננה ועם מראה משודרג, החזירי את לחות לעור הפנים ותראי  לעולם איזה עור יפה יש לך. מקבלים את הקיץ בברכה.

 

תל אביב, רמת החייל, רחוב ראול ולנברג 20, קרית מוצקין, שדרות גושן 86 קומה 1, באר שבע, בית אביסרור קומה 1.  אשדוד, מגדלי K TOWER שדרות ירושלים 18, קומה 1, חדר 126.  לתיאום תורים : 053-2385399

אתר: https://www.drlora.net/

פייסבוק : https://www.facebook.com/doctorMuchnick/

אינסטגרם : d.r.lora

 

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.