עיצוב והרמת עצמות הלחיים

בחורה עם מחשב נייד

עיצוב והרמת עצמות הלחיים

עצמות לחיים מורמות מקנות מראה אשר נתפס נאה ומושך, מוכח מדעית!

לא במקרה יש על פי רוב לדוגמניות עצמות לחיים מורמות המקנה להם מראה חד ומשולש באזור הפנים. רבים טוענים שזהו המראה האידיאלי היפה והמושך ביותר ואף מחוזקים על ידי מחקרים מדעיים אשר הוכיחו כי פנים משולשות וחדות עם עצמות לחיים מורמות אכן יפות ומושכות יותר, אך נשים רבות סובלות מתופעת לחיים שקועות אשר מקנות להן מראה עייף ומדוכדך. אז האם ניתן לבצע שינויים באשר לעצמות לחיינו?

ניתן לבצע שינויים והרמות בעצמות הלחיים שלנו!

נשים רבות סובלות מבעיית עצמות לחיים שקועות. הדבר מקנה להם מראה עגלגל ושמוט מה שלעיתים קרובות גורר אחריו חוסר ביטחון עמוק באשר למראה הפנים ואף דיכאונות. עבור נשים אלה אשר מראה עצמות הלחיים שלהן פוגע באורח חייהם החברתיים קיימים טיפולים אשר מסוגלים להרים את עצמות הלחיים ולהקנות מראה חד ומשולש יותר לפנים.

הגורמים לשקעים באזור עצמות הלחיים

על פי רוב הגורם העיקרי הוא הגנטיקה. עצמות לחיים שקועות מושפעות מגנטיקת ההורים המשפיעה על עיצוב מראהו וצורת גולגלתו של הילד. כמו כן התבגרות והזדקנות גם הם על פי רוב יורידו את כמות השומן באזור הפנים מה שיקנה מראה של פנים נפולות ועייפות.

הרמת עצמות הלחיים, הכיצד?!

השיטה המסורתית ביותר היא כמובן ניתוח פלסטי. ניתוח פלסטי הינו ניתוח לכל דבר ועניין אשר מצריך הכנה רבה לפניו ותקופת החלמה משמעותית לאחריו. במהלך הניתוח אשר נעשה בהרדמה כללית המנתח חותך באזור הלחי את הרירית אשר מעל השיניים פתח קטן ומשם מחדיר שתל סיליקון לאזור הלחי. כמובן שהמקום בו יונח שתל הסיליקון כבר מסומן מבעוד מועד. לאחר השתלת השתל הוא מקובע על ידי ברגים במטרה שלא יזוז. לאחר סיום מיקום השתל כראוי החיתוך באזור הלחי הפנימית נתפר באמצעות חוטים מתכלים.

מזותרפיה – ניתן לראות כי בעיית עצמות לחיים נפולות תגרום למראה עייף ולעיתים אף לחוסר ביטחון ולדיכאונות. על כן חשוב לדעת כי קיימות שיטות רבות לשיפור המצב אפילו באמצעות ניתוח פלסטי קטן.