עיצבנו בעצמנו: לעצב את הבית בסטייל ולבד

ענקית הריהוט VOX מנגישה לכם עידן חדש וחוויה חדשה ברכישת רהיטים לבית. מעצבים לבד, ובמחיר אטרקטיבי. לא תאמינו כמה שאתם מוכשרים.

מעצבים את הבית ואת הרהיטים לבד מהבית, בקלות ובהנאה. 

אם אתם חפצים לשדרג ולחדש את הבית, חשוב שתכירו את VOX, ענקית הריהוט המעוצב מפולין, שתעניק לכם חווית קניה שונה מכל מה שהכרתם עד היום. בעזרת האפליקציות של VOX, תוכלו לעצב את חללי הבית ואת כל

חדר ילדים חלומי

הרהיטים בבית, בקלות, יעילות ולבד. והתוצאות מדהימות שאפילו אתם לא תאמינו שיש לכם את זה. ועל מחירים טרם דיברנו, כי העלות זולה משמעותית.

הכל מתחיל בעיצוב

בואו ניקח לדוגמה ארון בגדים, אותו תוכלו לבנות ולעצב לבד שיהיה ייחודי לכם. ואף להגיע לרמות רזולוציה של כמות המדפים, מיקום גובה מוט התליה, הצבעים. בעצם הכול. בסיום תהליך עיצוב הרהיט, ניתן למקמו במקומו החדש בחדר להתרשם ואף לשנות ולהזיז. פשוט וקל.

היכולת לעצב בעצמכם ולעצמכם ולייצר פריט ריהוט ייחודי שאין לאף אחד, תוך שיתוף והתייעצות עם בני המשפחה וחברים, יוצרת חווית קנייה מדהימה.

כי גם לספרים שלנו מגיע

בימים אלה נכנסת לרשת VOX הקולקציה החדשה Creative  ואיתה אפליקציה חדשה לעיצוב הרהיטים מהקולקציה. בבית, בזמנכם החופשי ולטעמכם האישי. Creative היא סוג של רעידת אדמה בתחום הריהוט בארץ. 2500 פרטי ריהוט לכל חללי הבית. האפליקציה החדשה שהיא טכנולוגיה פורצת דרך, מאפשרות לכם לעצב כל פריט ריהוט שתחפצו לצרכים ומראה לטעמכם.

באילו אפליקציות מדובר?

עד היום VOX הייתה ידועה בזכות אפליקציית Vox Box, (מערכת R.V של מציאות מדומה) הנגישה לכל הלקוחות ובחינם, לעיצוב אישי של חדרי הבית. יכולת למקם רהיטים בחללי כל חדר, ובעזרת משקפיי תלת מימד להתרשם איך יראה. עכשיו עם כניסת הקולקצית Creative, נוספה אפליקציה נוספת שמצעידה את VOX צעד נוסף קדימה ושמה אותה בראש רשתות הריהוט בישראל.

צילום: יחצ

אולם תצוגה, VOX בן ציון גליס 18 פתח תקווה, מתחם M סנטר
טלפון :   03-6610033
פתוח 10:00-19:00.
לרכישה ישירה מהאתר http://www.vox.co.il