עיסוי מגבר לגבר – יתרונות וחסרונות, איפה מוצאים ואיך

האם גברים הם מעולים בדיוק כמו מטפלות בעיסוי? עיסוי הוא אחד מתחומי הקריירה הבודדים שבהם מעסים מגבר לגבר מתמודדים עם אתגר גדול יותר למצוא עבודה בשכר מאשר עמיתיהם הנשים. זה תחום שנשלט על ידי נשים; על פי האגודה האמריקאית לעיסוי תרפיה, 85% מהמטפלים בעיסוי בארצות הברית הן נשים.

Silhouette of girl praying over beautiful sky background. Christian Religion concept background. fighting and victory for god

עיסוי מגבר חתיך, רזה וחלק בן 24 בדירה נקייה ודיסקרטית. הכל באווירה רגועה ונעימה.
טלפון או ווטסאפ: 055-7234862

עיסוי מגבר לגבר – סוגי מסאז קיימים ואיך לבחור את סוג המסאג

לקוחות מעדיפים לעתים קרובות שאישה שמטפלת בעיסוי תעבוד עליהם ממגוון סיבות. חלקם עשויים להניח שלאישה יש מגע מטפח יותר מאשר לגבר, אחרים דואגים למגע הגוף, חלק מהגברים לא מרגישים בנוח עם הרעיון שגבר אחר נוגע בהם ולחלק מהאנשים דואגים שמטפל גבר עשוי להיות פחות טוב. הדברים האלה לא תמיד נכונים וכדאי לבדוק לפני ששוללים.

כשהייתי בבית ספר לעיסוי, היה לנו רק תלמיד אחד מתוך עשרת האנשים בכיתה. הנחתי שהוא לא עושה עבודה טובה במתן מגע מרפא, כשאפשר היה לומר את אותו הדבר עליי או על כל אחת מהנשים האחרות בכיתה כמו על חדשות בלי ניסיון.

בהמשך התוכנית הגיעו כמה הטבות: אנחנו התלמידים קיבלנו עיסויים מהמורים השונים שעבדו קשה במשך שנים בהתמחויותיהם. שניים מהעיסויים האלה היו גברים וזה עזר לי להבין שנתתי להטיות שלי להשפיע על הדעות שלי לגבי עיסוי מגברים.

עיסוי מגבר – האם זה הופך אותי לגיי?

התשובה היא חד משמעית – לא. לא פעם, נימוקים נגד קבלת עיסוי מגבר נטועות בדעות מגדריות המוצפות בתרבות שלנו. למרבה המזל, בשנים האחרונות, אנו מבינים כחברה שאנשים לא בהכרח צריכים להתאים לתבניות אלה.

ההגדרות המשתנות של זהות מינית ובתוך זה עוזרות לאנשים להיראות ולראות את עצמם כאינדיבידואלים עם תחומי עניין ויכולות ייחודיות. כמו שלא כל אישה נועדה להיות מטופחת,כך ויש גם גברים שאוהבים עיסוי מגברים, שמצטיינים במתן עיסוי מרפא וטיפולי.

המלצות על עיסוי מגבר

מטפלים בעיסוי מגבר שמצליחים בתעשייה הם לעתים קרובות מוכשרים ביותר, מכיוון שהם גם צריכים לפעול נגד הטיות כדי לקבל את אותו כמות לקוחות כמו נשים. למטפלים מצליחים, כמו אלה בסטודיו שלנו, יש לרוב רקע נישה כמו עיסוי רפואי ועיסוי ספורט, שני שיטות שיעילות מאוד להקלה על כאבים.

מה היתרונות בעיסוי מגבר? היתרון מוביל הוא האפשרות להתאים עבורך את העיסוי לפי סוג, מידת החוזק או הרוך והמגע לפי מה שאתה אוהב ולפי איך שמתאים לך. עשה תיאום ציפיות עם המטפל שלך ובטוח שהעיסוי יעלה על הציפיות.

מה הלקוחות אומרים? באמצעות למידה וחשיפה, מטופלי עיסוי מנוסים אומרים פעמים רבות שפחות ופחות אכפת להם מי מעסה אותם, ויותר ממה שהמטפל בעיסוי יכול לעשות עבורם.

לסיכום, אם אתה חדש יותר בעיסוי, עדיין חשוב לעשות את מה שנוח לך, אחרי הכל, אחת התוצאות המיועדות היא הרפיה. עם הזמן, אתה עלול למצוא את עצמך מחפש כישורים מסוימים במקום להציב מחסומים על סמך זיהוי מגדר.

אור עיסוי מגבר – טלפון: 0557234862