עיסוי מגבר לגבר – סוגי מסאז קיימים ואיך לבחור את סוג המסאג

עיסוי מגבר לגבר קיים במשך מאות שנים והתפתח למגוון אופנים שונים (טכניקות עיסוי מסוגים שונים), החל מעיסוי השוודי והרקמות העמוקות הפופולריות ועד עיסויים מוזרים יותר, כגון עיסוי במבוק. כל אדם ומעסה שונה, ולכן, בדומה לדיאטה ופעילות גופנית, התוצאות תלויות במידה רבה בפרט.

עיסוי מגבר 055-7234862
עיסוי מגבר 055-7234862

למי שהוא חדש יחסית בעולם העיסוי, זה יכול להיות די אתגר לבחור ביניהם. זה גם מורכב מהעובדה שמה שלדעתך מושלם, לא יכול להיות טיפול העיסוי האידיאלי עבורך.

בלוג זה יסביר את ההבדלים בין סוגי העיסוי השונים ולמי הם מתאימים ביותר.

עיסוי שוודי

המטרה העיקרית של העיסוי השוודי (שמקורו באופן לא מפתיע משוודיה) היא להרפות את כל הגוף על ידי שפשוף השרירים במשיכות גלישה ארוכות בכיוון זרימת הדם. בדרך כלל הפעלת לחץ קל עד בינוני ושימוש בשמני עיסוי, המטפל שלך ישתמש בתנועות לישה, הקשה ותנועות לחץ מעגליות כדי להקל על המתח. מחקר שנערך על ידי המרכז הלאומי לרפואה משלימה וחלופית ופורסם ב"ניו יורק טיימס "מצא כי מתנדבים שקיבלו עיסוי שוודי של 45 דקות חוו ירידות משמעותיות ברמות הקורטיזול, הורמון הלחץ.

עיסוי רקמות עמוק

כפי שהשם מרמז, עיסוי רקמות עמוק מתמקד בשכבות העמוקות יותר של השרירים. הוא משמש להתמקד בכאבים וכאבים כרוניים, באזורים נוקשים ומתוחים במיוחד כגון הצוואר, הגב העליון, הכתפיים והרגליים. הסיבה למתחים ולכאבים היא בדרך כלל הידבקות (רקמות קשיחות) בשרירים, בגידים וברצועות המשבשות את זרימת הדם. עיסוי רקמות עמוק מבקש לפרק אותם פיזית כדי להקל על הכאבים ולהחזיר את התפקוד התקין לגוף.

עיסוי מסוג זה משתמש בשמנים ובטכניקות דומות לעיסוי שוודי, אך עם לחץ מוצק הרבה יותר וממוקד לאזורי בעיה ספציפיים. חלק חושבים שהלחץ כואב, אחרים נהנים ממנו, אך לעתים קרובות יש צורך לפרק את ההדבקות המועילות לך לא רק באופן מיידי, אלא גם בימים ובשבועות הבאים. עם זאת, אם זה יותר מדי להתמודד אתה חייב ליידע את המטפל שלך.

עיסוי ראש

בהמשך השמות, עיסוי ראש הודי הוא אכן שיטת עיסוי שמקורה בהודו ומתמקדת בראש. למרות שמו, הוא אינו מוגבל לראש וכולל את הגב העליון, הצוואר והכתפיים. עיסוי זה מתמקד באזור הראש ללא שמנים וללא צורך להסיר בגדים. הוא מתמקד ברקמה הרכה סביב הגולגולת ובשרירים העיקריים המחוברים לראש, תוך שימוש בדחיסות אצבע ואגודל כדי להקל על המתח ולעורר את זרימת הדם.

הכי מתאים ל: עם הטבות בריאותיות דומות מאוד כמו העיסוי השוודי והרקמות העמוקות, אנשים רבים מוצאים שהמיקוד על הראש הוא למעשה יעיל יותר בהפגת מתחים. Is ידוע כמסייע בהקלה על כאבי ראש, מיגרנות ועייפות נפשית. מושלם אם אתה רוצה לנסות סוג עיסוי אחר ואין לך חששות מיוחדים בחלקי גוף אחרים.

אבנים חמות

תכונת המפתח של האבן החמה היא שהיא משתמשת בחום כדי להקל ולהרפות את השרירים, בדומה לאמבטיה חמה! עם היתרון הנוסף של החום, השרירים נוטים יותר להירגע, ומאפשרים לטכניקות עיסוי לעורר את זרימת הדם ולשבור כל הידבקות. מכיוון שהחום כבר עשה חלק מהעבודה, ניתן להגיע לשכבות עמוקות יותר של השריר ללא שימוש בלחץ יציב על ידי שילוב האבן והידיים של המטפל. זה הופך אותו לסוג עיסוי מרגיע מאוד אך גם יעיל.

רפלקסולוגיה

כפי שאנו יודעים כעת, ישנם עיסויים המתמקדים בראש. באופן דומה, רפלקסולוגיה מתמקדת בכפות הרגליים. אנו עומדים והולכים על הרגליים כל יום כשמשקלנו המלא עובר דרכם. הרפלקסולוגיה משתמשת בטכניקות עיסוי שוודיות ועמוקות על כפות הרגליים, בהונות, הקרסוליים והעגלים. לעתים קרובות הרגליים נחשבות מחוברות לחלקי גוף אחרים ואנשים רבים מגלים כי רפלקסולוגיה מביאה הרפיה והפחתת מתח מלאה לכל הגוף.

בכל טיפול שתבחר, תמיד עדיף לדון בצרכים והעדפות שלך עם המטפל המקצועי שלך במהלך התייעצותך הבריאותית איתם. יידע אותם על הלחץ המועדף עליך ועל כל תחומי הבעיה. הם יוכלו להתאים את הטיפול לצרכים שלך – אולי תזדקק לעיסוי רקמות עמוקות בגב העליון, אך עיסוי שוודי עשוי להתאים יותר לרגליים מכיוון שהם עלולים להיות רגישים יותר. אם תודיע למטפל, הוא יכול לענות על הצרכים שלך.

בשורה התחתונה

לעיסוי יש יתרונות בריאותיים רבים עליהם תוכל לקרוא עוד כאן. בדומה לאימון, התוצאות הטובות ביותר מושגות באמצעות טיפולים קבועים ותכופים. ככל שאתה הולך יותר, אתה מרגיש בריא יותר. עם חברות בטרקלין הבריאות של באלי תוכל ליהנות מהיתרונות האלה לעתים קרובות ככל שתרצה. דמי החודש כוללים טיפול מובטח וטיפולים נוספים ללא הגבלה בשיעורי חברות נמוכים. אם ברצונך לדעת יותר על החברות או פשוט רוצה לקבל עצות לגבי טיפולי העיסוי הטובים ביותר המתאימים לך, הודע לנו בטלפון 055-7234-862 אור עיסוי