עולמה הסודי של שופהולית/ סופי קינסלה

רבקה בלומווד היא עיתונאית בתחום הפיננסים. אבל, מה שבעיקר מעניין אותה זה סטייל ואופנה.
רגעי האושר הגדולים שלה, הם רכישה נפלאה. חייה מתחילים להסתבך עם ההוצאות הרבות שעליהן קשה לה להשתלט. אבל, אולי עוד יצוץ פתרון מפתיע 😉
למי שצפתה בסדרה 'אמילי בפריז' ונהנתה, אני בטוחה שתהנה ביותר גם מספר זה. כמו הסדרה, הספר קליל, כייפי, זורם וסוחף בו זמנית.

 

 

רבקה בלומווד היא עיתונאית בתחום הפיננסים. אבל, מה שבעיקר מעניין אותה זה סטייל ואופנה.

רגעי האושר הגדולים שלה, הם רכישה נפלאה, החל מאקססוריס קטן  ועד פריט במבצע מבית אופנה יוקרתי.

חייה סובבים סביב בילוים עם אנשי החברה הגבוהה וקניות. והיא רוצה מהם עוד ועוד.

 

 

העבודה לא מעניינת אותה, היא מרגישה שהיא מרחפת לה בתוכה. היא עושה את המוטל עליה, מבלי לערב את הנשמה.

המשכורת אותה היא מרוויחה, מייצגת בדיוק את חוסר תשוקתה. היא לא מצליחה לכסות, את הפיתויים שאותם היא חייבת לרכוש, עבור נשמתה.

 

המכתבים מהבנק לא מפסיקים להגיע, אבל הם לא עוצרים בעדה מלבצע עוד רכישה…

 

היא קבלה עצה פשוטה- או להפחית בהוצאות או להגדיל את ההכנסות. בטחונה העצמי  גרר אותה להאמין שפשוט יהיה להפחית בהוצאות. וכך היא אכן ניסתה….

 

גם באהבה, היא חייה במערבולת. הבחור שרצה לצאת איתה, הוא בן דודה של שותפתה לדירה. הוא נראה בעיניה מוזר ולא מושך.  עם חליפות מיושנות ואהבות מוזרות. עד שהיא מגלהה שהוא מילארדר…

 

מנגד, היא פוגשת שוב בשוב את הגבר שמצליח לעורר בה אהבה ומצליח לערער אותה. אבל, למה שלוק ברנדון המוצלח והרציני ימצא עניין בה?

 

חייה הצליחו להגיע לשפל חדש  וכך היא מצאה את עצמה בורחת לבית הוריה. פשוט להעלם.

שיחה עם שכני הוריה מקוממת אותה עד כדי כך, שהיא מחליטה לפרסם כתבה של עיתונות חוקרת. התשוקה לצדק ולכתיבה מתעוררת בה. כל מה שהיה חבוי בה, צף ועולה.

כך הכל עשוי להשתנות מרגע זה.

 

למי שצפתה בסדרה 'אמילי בפריז' ונהנתה, אני בטוחה שתהנה ביותר גם מספר זה. כמו הסדרה, הספר  קליל, כייפי, זורם וסוחף בו זמנית.

 

 

מאחלת לכם קריאה מהנה!

 

XOXO

 

אחת שיודעת 😉

 

 

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)