המדריך הענייני לסטוץ

ענייני ומבוסס על יחסי תן וקח מפוקחים ומפוכחים. ככה נונה.ד אוהבת את הסקס שלה

16/02/2014
נונה ד. קבלו עדכונים מנונה
  • RSS

כמעדיפת סטוצים וזיונים מזדמנים על יחסים ארוכי טווח שישברו את לבי, וכלמודת אסונות מיטה רבים, פיתחתי מיומנויות ותיאוריות כדי שהערב עם המזדמן לא יהפוך לגרסה קפקאית של עצמו. בכל זאת, אחרי כל ההשקעה במקלחת, תגלחת, איפור למשעי ואאוט-פיט הולם, אני מצפה לתמורה מלאה.

המדריך לסטוצים של נונה

אצלי או אצלך?

נתחיל מזה שברוב המקרים אני מעדיפה שהשעשוע לשמו נפגשנו יתרחש בבית הגברבר, בגלל שתי סיבות עיקריות: הראשונה והעיקרית היא שהכוח להחליט מתי די ו"גוּד בָּיי" יישאר בידיי. למי בכלל יש כוח לחוות שוב ושוב את מפח הנפש הזה של מאהב, שאחרי כל ההשתדלות לעורר אותי, נרדם במיטתי בתנוחת בר-מינן אלכסונית, כשמוחי המתוסכל רוקם כל מיני תוכניות זדוניות כיצד להעיר ולסלק את הגופה מתחום השבת שלי.

הסיבה השנייה היא זהירות מפגיעה אנושה לאגו. במקרה והוקסמתי יתר על המידה מהבחור, הדבר האחרון שאני מוכנה לו זה שהוא יזכור ממני עווית לא סקסית של פרצוף מכורכם, רק בגלל שהבן זונה מבקש שאזמין לו מונית, דקות ספורות אחרי ההשתדלות שהפגנתי בביצועי המיטה. עדיף לא להסתכן בכלל באפשרות לסיטואציה כזו ולהיות זו שמחשבת את דרכה החוצה.

אפרופו ההשתדלות, אציין שמכיוון שאין לי חזון או ראייה עתידית בכל הקשור ביחסים ובשילוב האופי האימפולסיבי שלי שלא יודע לדחות סיפוקים, אני לרוב שולפת את כל ארסנל המיומנויות המיניות שלי על הפעם הראשונה, וזה לא מומלץ לבנות שמחפשות אהבה אמיתית – שם נדרשת אומנות השליפה האיטית של השפנפנוּת ממגבעת ההפתעות הסקסואלית.

חיזור בדיר חזירים

זוהי פנייה לכל גברבר להוט שמתכוון להזמין אותי לביתו: אתה מתבקש לדאוג שמשכנך לא יזכיר לי דיר חזירים! נא להעניק טיפול נאות לחדרי האמבטיה והשירותים. מקלחת מטונפת עם מגבת מצחינה ו/או מושב אסלה שמעוטר בתלתלי ערווה, וטפטופי שתן צהבהבים הם מתכון לתחושת קבס שרוצחת כל חשק סקסואלי.

אני מצדי מבטיחה לך שאגיע ריחנית ומטופחת, שאתרום קלילות והומור לאווירה, שלא אזיין לך את המוח בענייני דיומא ולא אסרס לך את הזין בסיפורים אגדיים על אקסים מיתולוגיים. מבטיחה גם שאם ממש תמצא חן בעיניי אפגין במלוא המרץ את כישוריי האוראליים במופע בלתי נשכח, ושאם המוח שלך (שבינינו, הוא איבר המין הראשי בגופנו) יהיה מספיק יצירתי, אשחרר גם אני בתמורה כל רסן כיאות לכלבה סוררת.
...

ערב כחול עמוק

מודה ומתוודה שצעצועי מין, הפקת סרטי פורנו הום-מייד, אורגיות, משחקי שליטה וסקס קשוח הם פטישיי האהובים, ועדיין, גם אם בצדק אני מצטיירת בעיניך כשרלילה מתוחכמת שאפשר להרקיע איתה רחוק על כנפי הנסיינות, יש דרך ותזמון מתאים לפרוס מולי את ארסנל הפנטזיות שלך.

אל תתפתה להשאיר את שיקול הדעת לאיבר התלוי בין רגליך. מצטערת לבשר לך שגם אם אתה מעצים את אישיותו של האיבר ושהענקת לו שם משלו, הזין המפואר שלך הוא נטול איי.קיו, אז כדאי שתהיה קשוב לקצב בו אני נפתחת ולא תיחפז בניסיון לבעול אותי בתחת; או תרמוז לי שאתה מת למציצה על ידי כיפוף אגרסיבי של חוליות הצוואר שלי לעבר קנה התותח המזדקר שלך.

ובחייאת! תנסה להיות קצת יותר יצירתי מלחלום לראות אותי שותה עסיס מגביע של אישה אחרת, וכשאתה משוויץ לי באזיקי הפרווה שבאמתחתך או מפליק לי קצת על התחת, זה ממש לא סקס סאדו-מאזו! אם אין לך חברים שיעדכנו אותך אז דע לך שספנקינג זה כבר מיינסטרים בדיוק כמו התנוחה המיסיונרית.

חיזור גורלי

שים לב, זה לא שאני נגד קוויקים, אבל זה מתאים יותר לזוגות שחיים תקופה ארוכה ביחד והתקשורת שלהם מושתתת על מגוון נושאים לצד הסקס, ומכיוון שנפגשנו זה עתה והתכוננתי לערב כאילו מינימום הוזמנתי לטקס בהוליווד הכולל שטיח אדום, חפוזים חיוורים אינם באים בחשבון. משחק מקדים במקרה הזה הוא מנת פתיחה שתעיד גם על איכות המנה העיקרית שתכננת לנו.

לבסוף, דע לך שקמצנים ושקרנים הם הזן הנחות ביותר בעיניי. נדיבות וכנות הן תכונות בעלות רייטינג ממש גבוה. נדיבות רגשית, כמו אחותה החומרית, ממיסה כל ציניות בתוכי. תשומת לב ומודעות עצמית נדרשות גם בבואך להאדיר את עצמך בסיפורי גבורה. שים לב שאתה לא גולש לשקרים והתרברבויות.

בכל זאת, כזונת צומי אני מודה שמחמאות עושות לי את זה בגדול, אז תרגיש חופשי לחרטט אותי קצת במשפטי סגידה. זה לא סוד שניפוח האגו שלי ידרבן את שפתיי לנפח לך את שלך.
///

לבלוג של נונה.ד

///

צילומים: Thinkstockתגיות: ,

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה