'עוד ספורים עם כנפיים' – אֶשְׁכָּר אֶרְבְּלִיךְ-בְּרִיפְמַן

בספר החדש והשני בסדרה 'ספורים עם כנפיים', אנו חוזרים אל הפיות האהובות טייגה וטונדרה, אשר פרשו מחייהן הקודמים בתור פיות ויחד עם פיה פורשת נוספת- פרריה, הן מספרות לילדי השכונה הסקרנים על זכרונותיהן כפיות ועל יצורים קסומים ומופלאים מארצות רחוקות

עוד סיפורים עם כנפיים

כמה נפלא לחזור בשנית אל סיפוריהן של טַייְגָּה וטוּנְדְּרָה, שכובשות את לב הקוראים בסיפוריהן אודות חייהן הקודמים בתור פיות.
בספר הראשון בסדרה 'סיפורים עם כנפיים' גילינו ביחד עם הילדים בּוּלִי, בְּנְגִּ'י ופִיפִי כיצד הן פרשו מחיי הקסם ובספר החדש 'עוד סיפורים עם כנפיים' מצטרפת אליהן גם פְּרֶרְיָה, פֵיָה עליה שמענו בספר הראשון שהחליטה גם היא לוותר על הכנפיים ולחיות חיים רגועים בין בני האדם.
ביחד הן חולקות עם הילדים, שבכל פעם מחדש קופצים 'רק לביקור קצר' עם שאיפות לשמוע עוד ולנשנש עוגיות ותה, זיכרונות על ארצות רחוקות וקסומות ושפע של יצורים ססגוניים, שלטענתן השפיעו ובעצם עדיין משפיעים על תופעות הטבע הקורות בעולם.

'עוד ספורים עם כנפיים'
כתבה: אֶשְׁכָּר אֶרְבְּלִיךְ-בְּרִיפְמַן
איורים: רמי טל
דני ספרים הוצאה לאור

עוד סיפורים עם כנפיים


ככל שאני קוראת את ספריה של אֶשְׁכָּר ומתוודעת אל אורך חייה, אני יותר ויותר בטוחה שהיא עצמה פֵיָה עתיקה הכלואה בגוף של אישה צעירה, שנישאה והביאה שלוש ילדות קסם אל העולם העכשווי ומספרת את הסיפורים מזיכרונותיה היא. לא סתם בחרה למקם את בית הפיות המשפחתי שלה על הר הכרמל שבחיפה, כדי להרגיש הכי קרוב לשורשיה הטבעיים.
מזמינה אתכם לצלול ביחד עם הילדים אל מסע חובק עולם בעקבות זיכרונותיהן הקסומים של טַייְגָּה, טוּנְדְּרָה פְּרֶרְיָה ואֶשְׁכָּר.
דרקונים, נחשי-אש, ציפורי רעם, פְּלַנְקְטוֹן, סֶּלְקִי, אמזונות ועוד. בליווי ציוריו המופלאים של רמי טל…מבטיחים לכם שפע של רגעי עונג מהולים בקסם טהור.

לימור גרוס-קלינגר
אמא לשלושה מדהימים וכלב אחד. המתבגר המאתגר, ילדת השוקולד רבת האשכולות והפושעת קטנה שרק נראת מפורצלן. הצצה אל עולם האימהות בפרט, הורות בכלל ומה שביניהם... קצת מתכונים והרבה המלצות: ספרים, סרטים, סדרות ועוד. יצירה ורעיונות מקוריים לימי הולדת. בקיצור - אין רגע דל!