נשואים טריים? כך תשמרו על זוגיות טובה לאורך שנים

הוא היה המחזר המושלם והיא אישה למופת. השנים עשו את שלהם והיום, האש הפכה ללהבה קטנה שלא השאירה שום מקום לספק – עכשיו זה הזמן לקחת את העניינים לידיים או לשלם על כך ביוקר.

הוא היה המחזר המושלם והיא אישה למופת. השנים עשו את שלהם והיום, האש הפכה ללהבה קטנה שלא השאירה שום מקום לספק – עכשיו זה הזמן לקחת את העניינים לידיים או לשלם על כך ביוקר.

במרוץ השנים, נראה כי באמת איבדנו את זה. משחקי החיזור של הזוג הטרי הופכים לעניין של שגרה בחיי היום יום. היא כבר קיבלה את הטבעת והוא כבש את בחירת ליבו, האם יכול להיות שהם פספסו משהו והאם הם באמת אשמים?

לאחרונה נראה כי יותר ויותר זוגות נשואים טריים שחזרו מירח הדבש, מתחילים לאבד את זה ובגדול. הרומנטיקה, החיזור, המילים והמשחקים שהיו, כבר אינם עוד, ועכשיו אין מי שילבה את הלהבה ויחזיר עטרה לישנה.

לשם כך, הכנו עבורכם מספר טיפים שיחזירו לכם להצית מחדש את התשוקה שהייתה לכם כשרק הכרתם, רגע לפני החתונה במתחם האירועים היוקרתי בתל אביב, או בכל אולם אירועים במרכז הארץ, נסו להיזכר כיצד הייתה נראית מערכת היחסים שלכם אחד כלפי השני. כיצד דיברתם זה לזה, ומה עשיתם האחד בשביל השני, ורק כדי שזה יראה לכם את הערכתו הרבה על המחווה שעשיתם עבורו.

רוב האנשים טועים לחשוב כי תקופת החיזור היא משהו זמני בלבד, וכי הקסם שהיה לא יחזור עוד. ברוב המקרים, הם צודקים, ולא רק כי רוב האנשים חושבים ופועלים כך, אלא בעיקר מהסיבה שהם מאמינים שכך זה צריך להיות ואינם עושים דבר כדי לשנות זאת.

מאחר ושני הצדדים השיגו את רצונם, אין להם כל סיבה מוצדקת לכאורה להתאמץ בשביל הצד השני, מכיוון שאין פה כל תמורה ממשית שאפשר לראות באופן מידי, בטווח הקרוב או הרחוק על פני השטח. לראייה נוסיף ונאמר: מתי בפעם האחרונה ראיתם זוגות נשואיים שעדיין משקיעים האחד בשנייה ללא כל אינטרס או סיבה מוצדקת של "תו וקח"? לצערנו הסיפור הזה עצוב מאוד, מכיוון שכולנו הפכנו לציניים, ואיננו מוכנים להשקיע עוד אם לא יצא לנו מזה דבר מה.

הפעם אנו רוצים להציע מספר גישות חדשות שיעזרו לנו לייצב את מערכת היחסים שלכם ולהתחיל להכניס אבק קסמים מרפא ממש כמו תרופת פלא.

  1. עשו כדי לעשות ולא כדי לקבל

השקיעו בבן או בת הזוג שלכם כדי לשמח אותם ולא כתנאי לקבלת דבר מה.

  1. מתי בפעם האחרונה אמרתם את מילות הקסם?

אם יצא לכם לשמוע בשנה האחרונה את המשפט: "מאמי, למה אתה לא אומר לי שאתה אוהב אותי?" כנראה בהחלט יש לכם מקום לשיפור. פשוט תגידו את זה ממקום נקי ובלי משחקי אגו. "אני אוהב אותך". מומלץ לפחות פעמיים בשבוע.

  1. חשבו והתחשבו

אולי מדובר במשהו שנשמע מובן מאליו, אך אלו אינם פני הדברים בשטח. בזוגיות ובמערכות יחסים, אנחנו פועלים הרבה פעמים מתוך מקום של אגו, מתוך מקום של פגיעות ורגישות אישית שלנו והתגובה שלנו לסיטואציות רבות שבינו לבינה איננה פרופורציונלית בעליל. לכן, אנו ממליצים בחום לחשוב לפני שאתם עונים ולכבד את בני הזוג שלכם, בדיוק כפי שאתם מכבדים את ההורים שלכם.