'מתנת יהלום' – לא רק חברה הטוב של האישה, אלא המתנה שתאיר לכם את החג!

 'מתנת יהלום' – המתנה שתאיר לכם את החג! לאחר שכבר החלטתם אצל מי תעשו את ליל הסדר השנה, חברת BLESSEDINISRAEL חוסכת לכם את קושיית המתנות ומציעה מארז המשלב שיבוץ יהלומים בקפסולה שקופה, מתנה ייחודית שתעניק אור לתוך הבית ותעבור מדור לדור

Mockups Design
מתנת יהלום באדיבות BLESSEDINISRAEL

 'מתנת יהלום' – לא רק חברה הטוב של האישה אלא המתנה שתאיר לכם את החג!

לאחר שכבר החלטתם אצל מי תעשו את ליל הסדר השנה, חברת BLESSEDINISRAEL חוסכת לכם את קושיית המתנות ומציעה מארז המשלב שיבוץ יהלומים בקפסולה שקופה, מתנה ייחודית שתעניק אור לתוך הבית ותעבור מדור לדור.

BLESSEDINISRAEL – חברה ישראלית המתמחה בייצור ושיווק יהלומים, רואה חשיבות עצומה בחיבור האדם להתבוננות באור היהלום ומשיקה לקראת חג הפסח סדרה ייחודית של "מתנת יהלום": מדובר במארז אלגנטי ומהודר, המשלב שיבוץ יהלומים איכותיים בקפסולה שקופה, נעול וארוז בכריכה איכותית, ומתאים כמתנה יוקרתית-נצחית, שתהווה ליקירנו זיכרון וחוויה יוצאת דופן.

הקולקציה מאפשרת לכל אחד ואחת למצוא את המתנה המושלמת ביותר לכבוד החג ולכל אירוע חגיגי. בקולקציה סדרת מארזי מתנות הניתנים לבחירה בהתאמה אישית של מידת היהלום מ-3 נקודות קראט ועד 18 נקודות קראט שישולבו במארז. היהלומים נבחרו בקפידה, כל יהלום עבר בחינה מדוקדקת המבטיחה איכות אור מיטבית, מאפייני היהלומים המשובצים: צבע GH, דרגת ניקיוןSI1   ומעלה, חיתוך בדרגת VG ומעלה, כמו כן, כל יהלום ממוספר ומתועד וכל מארז כולל תעודה גמולוגית של חברת lnlight המפרטת את ערכו של היהלום ובכך, מאפשרת לבטחו בחברת ביטוח, לשבצו על גבי תכשיט, לתלייה כתמונה ואף להעבירו מדור לדור.

מתנת יהלום. צילום- אלכסנדר קוצ׳רנקו

ההשראה לעיצוב המתנות מנקודת מוצא של איש היהלומים רונן פריבר: "רצינו לאפשר לכולם ליהנות מיופיו ואורו של היהלום ולא להיות תלויים רק בשיבוצם על תכשיטים. לכן חיברנו בין היהלום למתנות חגיגיות לאירועים ולחגים." 

בין המארזים: מארזי חג הפסח, אירועים מיוחדים, ברכת הבית, ימי הולדת, ברית מילה, מזל טוב, חי ועוד..

מתנת יהלום. באדיבות-BLESSEDINISRAEL

המארזים זמינים לרכישה, כולל המארזים במהדורה מוגבלת ראשונה מסוגה בעולם. היהלומים נמכרים בטווח מחירים רחב שמתחיל ב-438 שקלים עבור יהלום 3 נקודות קראט ועד ל-1800 ₪ עבור יהלום 18 נקודות קראט. מחיר היהלום נקבע בהתאם לגודל היהלום ונדירותו, כל היהלומים בסדרה טבעיים, ומגיעים באריזה מהודרת מלווים בתעודה גמולוגית ששמה דגש על ביצועי אור מיטביים של היהלום.

 

מתנת יהלום. צילום-אלכסנדר קוצ׳רנקו

לרכישה:  
https://www.blessedinisrael.com/collections/all

 

רוית ליפשיץ ציון- בלוג בסגנון והשראה
רומנטיקנית חסרת תקנה בעלת תשוקה ואהבה לעולמות העיצוב, הספרות, אמנות, אופנה, טרנדים ומגמות, תערוכות בעולם. בלוגרית רב- תחומית, יוצרת וכותבת תוכן, עיתונאית עיצוב, סופרת, מוזיקאית. רומן הביכורים שלי: "אהבותיה של אמה" יצא לאור בהוצאה עצמית בשנת 2018 והפך לרב מכר. נשואה ואם לחייל ולחיילת הממשיכים את דרכי האמנותית.