משקפיים בהדפסת תלת מימד? מסתבר שיש דבר כזה

המותג הצרפתי VM L’Atelier שונה ומיוחד מכל המשקפיים שראיתם עד היום בגלל האיכות והצבעוניות העזה אותה הוא חושף בקולקציה החדשה . מסגרות מפלטה צבעונית מגוונת המונה 22 צבעים שונים, זוהרים ולוהטים, במונו קולור או בשילובים בלעדיים, ההופכים כל מסגרת ליצירת אמנות.

שני מעצבים יצירתיים עומדים מאחורי המותג הצרפתי, וונסה ומדי (Mehdi), שהאות הראשונה של שמם הפרטי מרכיב  את שם המותג VM.
שניהם עבדו לאורך שנים אצל המותג הצרפתי הידוע "אלן מיקלי" Alain Mikli, וזכו לעבוד עם המעצב פיליפ סטארק, ועם ז'אן פול גוטייה, עד שבשנת
2018 השיקו את הקולקציה האישית והראשונה שלהם וזכו להצלחה מסחררת.

קולקציית משקפי שמש ואופטיקה, לנשים ולגברים, מלאה בסטייל ונוטפת שיק כמו שרק הצרפתים יודעים לעשות, הקולקציה מתאפיינת בפשטות עיצובית עם טכנולוגיה מתקדמת של הדפסות תלת מימד ופיתוחים בלעדיים.

ייחודו של מותג הוא בטכנולוגית הדפסת התלת מימד שמאפשרת לעצב מסגרות בצבעוניות עזה, זוהרת ועשירה כמוה טרם ראינו בעולם באופטיקה. צבעוניות עם נוכחות של מסגרות בצבע אחד או בשילובי צבעים כאשר בכל פעם נוצרת מסגרת בלעדית שאין לאף אחד אחר בעולם, בדיוק כמו שכל אחד רוצה וחולם.

מסגרות דקות במיוחד וקלות משקל המיוצרות בתהליך הדפסה תלת מימד חדש עם מגע משי הדורש 30 שעות הדפסה לכל מסגרת, ובנוסף גימור בעבודת יד. תהליך הצביעה מבוסס על פטנט בלעדי המעניק לכל מסגרת צבעים זוהרים ולוהטים העמידים בפני קרינת UV. גם מוטות המשקפיים עשויים טיטניום דק ומגיעים ב-3 צבעים.
לאחרונה יצא המותג במחווה לאדריכלית נעמי חדידה, ממשפחת ג'יג'י חדיד, שמתה בשנת 2016  עם עיצוב מאתגר שרק הדפס תלת מימד יכול לו.
המותג VM L’Atelier  מציג קולקציות צבעוניות בעיצובים מיוחדים ובצבעוניות בולטת, הכי שיק פריזאי עם טוויסט אופנתי.

 

יבוא דיוק אופטיקס
להשיג בחנויות האופטיקה המובילות