מצאנו את המשקפיים הכי שווים לחורף הקרוב

המותג הברלינאי, הצעיר וה"קול" KreuzbergKinder בטח אם אתם חובבי אופנה ואוהבים עיצובים מעניינים עם טוויסט

החורף הישראלי מלא בימים בהירים עם שמש נעימה ומחממת שמחייבת משקפי שמש. ישנן ארצות שבהן ניתן לאפסן את משקפי השמש בארון עד לעונת הקיץ מה ששונה לחלוטין מארצנו הקטנטונת.

משקפי שמש ממשיכים כבכל עונה להכתיב את המראה וללוות אותנו לכל מקום בעולם ואם תשאלו אותי, אין על מראה חורפי עם משקפי שמש- יש לזה סטייל אחר לגמרי.
אז מה בעצם קורה אם פשוט נמאס לנו מהדגם שיש לנו שחרשנו עליו לאורך הקיץ? אספתי לכם קולקצייה מהפנטת של אחד המותגים השווים שאני עוקבת אחריו בשקיקה- קרויצברג קינדר. מותג שיש לו את החוצפה הברלינאית והשיק האורבני והלא מתנצל, כשלכל דגם יש את הייחודיות שלו והחותם האישי שלו.

השנה המותג מציג 2 קולקציות חדשות, אחת יותר מעניינת מהשנייה.
lustfullFULL הוא שמה של הקולקציה הראשונה, וגם השת"פ עם אחד מהמגזינים הפופולריים ביותר בברלין. במסגרת שיתוף הפעולה נבחרו 3 די.ג'י מהבולטים בנוף המוסיקה הברלינאית וכל אחד מהם מעצב דגם שיקרא על שמו. המותג מתחייב לתרום חלק  מההכנסות בגין מכירת הקולקציה לשיקום תרבות המועדונים בברלין שספגו מכה קשה בתקופת הקורונה. שילוב איכותי של שת"פ מרענן עם תרומה לקהילה ולתרבות.

ראיון עם ארז כהן, הבעלים של דיוק אופטיקס והמותג קרויצברג קינדר:

הקולקציה השנייה SIGNATURE "חתימה" מאחדת את כל ה"בסט-סיילרס" של המותג שנמכרו במהלך 4 שנות קיומו, עם אדפטציות חדשות ומגניבות. עיצוב מיוחד עם המון סטייל, מסגרות עם אמירה שאי אפשר להתעלם מכם, התאמות קטנות עם שינויים עדינים שהופכים כל דגם ל"פיס" ולכל מי שמרכיב אותן למיוחד בדרכו.
מסגרות עם צבעים חדשים ודומיננטיים לצד הצבעים האייקונים של הדגמים הקודמים, שילובים של אצטט עם מתכת במוטות אבל גם הפעם עם טוויסט שרק המותג הזה יודע להציע, חצי מהמוט הוא אצטט, והחצי שמתלבש על האוזן הוא במתכת קלה ודקיקה. על כל מסגרת של הקולקציה החדשה יוטבע שם הקולקציה  SIGNATURE.|
טווח מחירים של הקולקציות נע בין 800-1000 ₪.

אם גם אתם רוצים להיות  לראות ולהראות כמו במועדונים הכי חמים של ברלין, "קרויצברג-קינדר" KreuzbergKinde הוא המותג שלכם, ובגדול.

יבואן "דיוק אופטיק"
להשיג בחנויות האופטיקה המובילות בישראל
אתר קרוייברג-קינדר 
אינסטגרם 

צילום: גילי שני

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.