מסיבת טרום חתונה

הפילו עליכן את האחריות לתכנן מסיבה לכבוד החברה הטובה שלכן? מזל טוב! גם אנחנו היינו שם, והפעם אנו רוצים לדבר על זה בכנות מלאה ולחשוף את כל הקלפים, רגע לפני שזאת תזרוק עליכן את זר הפרחים כדי שהאהבה תפרח גם בחיקכן.

מסיבת טרום חתונה

מסיבת טרום חתונה

איך כדאי לחגוג היום מסיבת טרום חתונה שתשמח גם את הכלה וגם את חברותיה ותשאיר טעם מתוק של עוד? המדריך המלא לרווקות שרוצות לחגוג ולשמוח עם הכלה ברגעים הכי שמחים בחייה.

כך תתכננו מסיבת טרום חתונה

הפילו עליכן את האחריות לתכנן מסיבה לכבוד החברה הטובה שלכן? מזל טוב! גם אנחנו היינו שם, והפעם אנו רוצים לדבר על זה בכנות מלאה ולחשוף את כל הקלפים, רגע לפני שזאת תזרוק עליכן את זר הפרחים כדי שהאהבה תפרח גם בחיקכן. יש את אלו שיעדיפו לחגוג אירוע טרום חתונה בשעות הבוקר, הצוהריים, הערב או בלילה. האמת היא שהזמן אינו מהווה פאקטור משמעותי, אלא המקום שבו תרצו לחגוג את האירוע. אחרי ככלות הכול, תצטרכו לקחת חופש מהעבודה ולהקדיש לפחות יום אחד כדי לשמח את הכלה המיועדת.

יש כמה סוגים של מקומות למסיבת רווקות שבהן תוכלו לחגוג:

  • וילות למסיבות רווקות
  • לופטים למסיבת רווקות
  • מסעדות VIP לאירועים פרטיים
  • אולמות אירועים לאירועי בוטיק
  • סוויטות, בריכות, ספא וכו'

יש שני דברים עיקריים שיהיה עליכן להביא בחשבון:

  1. מהו רצון הכלה – היכן היא הייתה רוצה לחגוג מסיבת טרום חתונה
  2. זמינות החברות וכלל המוזמנות לאירוע – שעות ומקומות מועדפים

בין שאתן מעדיפות מקום פרטי וסגור כגון לופט לאירועים שתוכלו להתפנק בו ובין שתעדיפו דווקא לחגוג אירוע טרום חתונה בצורה קלאסית יותר, במסעדה עם חדר פרטי קטן ואינטימי, יש לכך יתרונות וחסרונות, ויהיה עליכן לקחת גם אותם בחשבון.

שלב המחקר – טרום המסיבה

הכינו רשימה מלאה הכוללת את כל המקומות הרלוונטיים לכלה קודם כול, לאחר מכן בדקו איפה זה תופס אתכן ואת יתר החברות והמוזמנות לאירוע. אם אין כל התנגדויות בקהל הרווקות (וגם הנשואות שביניכן) עשו סקר בקבוצת וואטסאפ סגורה, מה כל אחת הייתה רוצה לפי סדר עדיפויות (רק אל תצרפו בטעות את הכלה!)

שריינו לעצמכן את היום בשבוע וטווח השעות שבו יתקיים האירוע ושכולן מסכימות על כך.

קיבלתן את האחריות המלאה לנהל את האירוע? השתדלו להתחשב בכולן, וזאת בלי לפגוע באף אחד. דוגמה שכיחה לכך היא מסיבת רווקות עם חשפן; בין שזהו רצונכן האישי ובין שלא, בדקו שאין כל מתנגדים מצד החברות אך חשוב לא פחות – בדקו עם הכלה! זה בדיוק מסוג הדברים שאסור יהיה לכן להסתיר ממנה, ועליכן לעדכן אותה על כך.

לקראת האירוע

השתדלו להגיע על בטן ריקה, (לא מקרקרת ריקה, אבל ריקה). וודאו שבלילה שלפני האירוע, תשנו היטב והימנעו מתקלות של הדקה ה-90. הכינו את עצמכן לקראת פרק זמן ממושך שעשוי להיערך בין חצי יום ליום שלם. השתדלו לשמח את הכלה עד כמה שביכולתכן לעשות כן, אחרי ככלות הכול גם אתן הייתן שם פעם, ואם לא, בקרוב תהיו שם וגם אתן תרצו שישמחו אתכן ביום מיוחד זה.

שימו את העבר בעבר

במסיבת רווקות כמו במסיבת רווקות, תמיד יש את אלו שלא יסתדרו עם אי אלו מהמוזמנות. מסיבת הרווקות אינו המקום למהומות ופרצופים מיותרים. ביום זה, כולכן שם למען הכלה. ליום אחד בלבד, אנו מבקשים מכן לשים הכול בצד, עם כל הקושי שבדבר.

בקרוב אצלכן?

אותנו לימדו את האמרה המפורסמת: "שלח לחמך על פני המים", עשו הכול כדי לעבור את היום הזה על הצד הטוב ביותר, וגם כי גם ככה אתן עשויות להיות הבאות בתור.