מסיבת בר מצווה

באזור המרכז ובתל אביב בפרט, יש המון מקומות ואולמות אירועים בהם אפשר לחגוג מסיבת בר מצווה, אך כיצד ניתן לבחור את המקום שיתאים לכם ביותר ? לפניכם מגוון טיפים והמלצות כיצד לבחור אולם אירועים לבר מצווה, ואולי זה יתן לכם כיוון יותר ממוקד להפקת מסיבת בר מצווה מוצלחת שתתאים בדיוק לאופי האירוע שאתם רוצים לייצר עובר הילד שלכם.

הגיע הזמן למסיבת בר מצווה!

הנער הגיע לגיל מצוות, והוא כבר מספיק בוגר להיות אחראי למעשיו, הוא תכף עומד לעלות לתורה בבית הכנסת, ומעכשיו הוא ייתן את הדין למעשיו מול בוראו, זה בהחלט מאירוע חשוב שראוי לחגוג במסיבה חגיגית!

מסיבת בר מצווה היא לא סתם מסיבה, זו מסיבה שבה הנער המתבגר חוגג עם המשפחה והחברים את בגרותו ועצמאותו, ההתחייבות הפנימית שלו מול עצמו להיות בוגר ואחראי חייבת לפגוש את העולם שמחוצה לו, ולכן מסיבת בר המצווה היא מעין הצהרה כבל עם ועדה, שמעכשיו הוא לוקח אחריות למעשיו והוא מתחייב לשאת את הדין על כל החלטה שיקבל.

מסיבת בר מצווה חייבת להיות מושקעת ומרגשת, יש לה חשיבות גדולה, שכן, היא חגיגת הפיכתו של הנער לגבר! בחירת מקום למסיבת בר מצווה, היא הדבר החשוב ביותר, שיבטיח את הצלחתה בפועל, לכן צריך לבחור את המקום המתאים ביותר למסיבת בר מצווה, בו יוכל הנער לחגוג ולשמוח את תחילת חייו הבוגרים.

מה עושים? איך לבחור?

באזור המרכז ובתל אביב בפרט, יש המון מקומות ואולמות אירועים בהם אפשר לחגוג מסיבת בר מצווה, אך כיצד ניתן לבחור את המקום שיתאים לכם ביותר ? לפניכם מגוון טיפים והמלצות כיצד לבחור אולם אירועים לבר מצווה, ואולי זה יתן לכם כיוון יותר ממוקד להפקת מסיבת בר מצווה מוצלחת שתתאים בדיוק לאופי האירוע שאתם רוצים לייצר עובר הילד שלכם.

ריכזנו עבורכם כמה טיפים והמלצות לבחירה מוצלחת של אולם למסיבת בר מצווה :

הדבר החשוב ביותר הוא גודל המקום, עליכם לערוך רשימת מוזמנים ולהיערך בהתאם, כדי שתוכלו לבחור מקום שיתאים לכמות המוזמנים שאתם מתכננים להזמין למסיבת בר המצווה. מתוך כמות האנשים הכללית שגיבשתם ברשימת המוזמנים עליכם לחלק לילדים ולמבוגרים, לפי זה תוכלו למצוא מקום לאירוע בר מצווה מעורב, בו יוקצה חלק מהאולם לילדים וחלק למבוגרים. במידה והחלטתם לעשות שני אירועים נפרדים ולצורך מסיבת הבר מצווה אתם מחפשים מקום שיתאים רק לילדים, מאוד פופולארי כיום לעשות אירועים מסוג זה במועדון לבר מצווה, ישנם מועדונים לבר מצווה מסוגים שונים ובחלקם תוכלו אף לעשות אירוע משולב, במידה וכמות המבוגרים קטנה לעומת כמות הילדים.

ניתן גם למצוא מקומות לבר מצווה שמותאמים באופן מודולארי ואתם תוכלו להחליט כיצד לעצב את המתחם לפי הצרכים הייחודיים של מסיבת הבר מצווה שלכם. לרוב יהיו אלו אולמות אירועים לבר מצווה, שבנויים מלכתחילה באופן כזה שניתן לעצב כמועדון או כאולם. במקומות מסוג זה תוכלו לרוב גם להקצות אזורים נפרדים לילדים ולמבוגרים, כאשר באזור שמוקצה למסיבת הילדים תוכלו לעצב באופי של מועדון שמתאים לבר מצווה, ובאזור שמוקצה למבוגרים תוכלו לעצב בסגנון אולם אירועים איכותי. עכשיו כל מה שנותר לכם לעשות זה להתחיל לחפש את המקום המושלם למסיבת בר מצווה שתיזכר כל החיים.

מסיבה עם אופי ייחודי

חשוב שמסיבת הבר מצווה תשקף את האופי הייחודי של חתן בר המצווה, לכן עליכם לקחת בחשבון את כל המרכיבים של האירוע ולהתאים אותם לנער שחוגג, העיצוב, המוזיקה, תפריט האוכל שמציעה חברת הקייטרינג עבור הזמנת קייטרינג למסיבות בר מצווה, כל אלו הם פרטים שצריכים להתאים ולשקף את אופי המסיבה שאתם רוצים להפיק עבור חתן בר המצווה שלכם.

כיום הנערים אוהבים מאוד את השימוש בכל העזרים הטכנולוגיים, לכן כדאי לבחור מקום שמציע גם מקרנים, תאורה חכמה, מכונת עשן, וכל יתר העזרים שיהפכו את מסיבת בר המצווה למסיבה מוצלחת ומושקעת. אבל יש כיום כל כך הרבה אטרקציות ואפשרויות, לכן חשוב מאוד להתייעץ עם הילד שלכם ולבדוק מה הוא מעדיף ומה הטעם האישי שלו בנוגע לכל הפרטים הללו. זו המסיבה שלו ולכן חשוב מאוד לתת לו לבחור מה הולך להיות באירוע.

דגשים נוספים

כשמדובר על מסיבת בר מצווה לילדים, חשוב לוודא שמיקום האולם או המועדון לבר מצווה, יהיו במיקום נגיש, עליכם לארגן אוטובוס שיאסוף את הילדים מנקודת איסוף אחת, או כמה נקודות איסוף, ובסוף מסיבת הבר מצווה הוא יהיה אחראי גם להחזיר אותם אל נקודת האיסוף. עליכם לדאוג למבוגר אחראי שיתלווה לילדים באיסוף ובהורדה, ויוודא שכולם עלו וירדו בשלום אל האירוע ובחזרה ממנו. לפעמים יכולים להיות מקרים שאחד הילדים נמצא בבעיה והוא יתבייש לשתף ולבקש עזרה ולכן המבוגר האחראי חייב לדאוג ולוודא שכל הילדים שעלו לאוטובוס נאספים על ידי ההורים בנקודת ההורדה לאחר האירוע.

לסיכום..

מסיבת בר מצווה זה אירוע משמח, אך עלינו להיות אחראיים ולדאוג לכל הפרטים, גם מבחינת האירוע עצמו וגם מבחינת שלומם של הילדים שיגיעו ויחזרו בבטחה. שיהיה לכם המון מזל טוב לרגל המאורע המשמח.. ואל תשכחו שהכי חשוב זה לעשות הכל בשמחה ובאנרגיות טובות, שלא תגיעו ליום האירוע עייפים ומותשים. נסו ליהנות מכל התהליך.

dganit7
בגליל הקסום הקצב זז לאט... אוהבת את ישראל ושמחה שהחיים זימנו לי ללמוד פה ולהישאר...