מלתחה חדשה לקיץ הקרוב

בכל עונה מחדש נשים רבות מחזירות את הבגדים מהעונה הקודמת למדף העליון ומחזירות את הבגדים מהעונה החדשה למדפים הנגישים. לא פעם הן מגלות שהזמן ל… מלתחה חדשה. גם אם לא במלוא מובן המילה, הגיע הזמן לחדש, לרענן ולהתרענן…

מלתחה חדשה

מלתחה חדשה

נשים שבחורף ביצעו שינוי בהרכב התזונה שלהן ונכנסו במקביל לאימוני כושר אינטנסיביים מגיעות לעונה החמה ורואות שכל הבגדים שלהן מהעונה הקודמת גדולים עליהן בשתי מידות לפחות. העובדה הזו משמחת אותן מאד והן מבינות שעליהן להשקיע כעת זמן וכסף, כדי לרכוש מלתחה חדשה לקיץ הקרוב. זוהי אחת המשימות המשמחות ביותר עבור כל אחת והיא נרגשת לקראת הצעדים הללו שבאמצעותם היא תחפש את הפריטים המחמיאים ביותר לגזרה החדשה שלה.

בשלב ראשון היא נכנסת לכמה אתרי אינטרנט אופנתיים, כדי לראות את כל הטרנדים האופנתיים עבור מלתחה חדשה. היא עוברת על השורות של חולצות, מכנסיים, שמלות חצאיות, סוגים שונים של סנדלים ושל כפכפים ומתחילה לסווג לעצמה, אילו מבין הפריטים נראים לה מתאימים ואיזה קו עיצובי יתאים לה. כמו לדוגמה בנושא השמלות, אם שמלות קצרות, ארוכות יותר, צמודות לקימורי הגוף, מתנפנפות, עם שרוולים או עם כתפיות.

מלתחה חדשה

מה קונים באתר האינטרנט

יש אתרי אינטרנט רבים בתחום האופנה והלקוחות הקבועות כבר יודעות, אילו מהם מעבירים את המשלוח במהירות יחסית ואילו אתרים מעבירים בעצלתיים. מכיוון שהקיץ קרב בצעדי ענק, המשימה הראשונה היא שיגיעו פריטים במהירות לביתה של הלקוחה. זאת כדי שיהיו לה כמה מוצרים ראשוניים בארון.

בשלב השני, היא פונה לאתרים נוספים, בוחנת כמה וכמה אופציות וגם שם היא מזמינה כמה מוצרים שנראים לה מתאימים מבחינת מידות וגוונים עבור מלתחה חדשה. ההערכה שלה היא שהנראות שלהם תהיה נפלאה על גופה שהוא בהיקפים פחותים.

שופינג בקניון

הריכוז של חנויות האופנה של המותגים הגדולים ברחבי הקניון קוסם מאד והאישה מרגישה שזה המקום וזה הזמן לחרוש את כל הקניון, היא מתחילה מחלונות הראווה מתרשמת מדגמים מסקרנים, פה ושם נכנסת לסניפים, בוחנת כמה אפשרויות, מודדת ומחליטה מה לקנות ומה מהפריטים שמדדה לא לקנות, לאור חוסר ההתאמה המלאה.

לאט לאט הידיים שלה מתמלאות בשקיות צבעוניות בשלל גדלים והיא נהנית לטייל בקניון רק כדי להוסיף שקית ועוד שקית לאוסף שלה עבור מלתחה חדשה. עיקר הסיפוק שלה הוא מהעובדה שהיא הצליחה למצוא פריטים אופנתיים שיחמיאו לה מאד וידגישו את הגזרה החדשה שלה.

מלתחה חדשה – דגמים אופנתיים יוצאי דופן

מי שירדה שתי מידות, מעוניינת לחדש את הקולקציה הפרטית שלה ולרכוש דגמים מיוחדים שלא נראים בכל מקום. לא מדובר בחנויות הממותגות בקניון, אלא בהיצעים של מעצבות צעירות בעלות קו עיצובי חדש ופורץ דרך. זו הסיבה שאישה זו מחפשת את אולמות הסטודיו ואת אולמות התצוגה של המעצבות הללו, כדי להגיע אליהן ולהיחשף לאופציות הנפלאות שלהן.

כך הן מגיעות למקומות ייחודיים במקומות רחוקים או בקצה העיר ואפשר לומר שכל הדרך הייתה כדאית לאור פריטי האופנה שעולים על כל דמיון. כך היא תוכל לקבל מחמאות מהבוקר עד הערב על הגזרה החדשה ועל הקולקציה יוצאת הדופן שהיא לובשת.