מיניון/ ג'ניפר בר לב

סיפורה של מיניון גולדבלום היפה והמושכת מתרחש על רקע אמצע המאה העשרים בוושינגטון הבירה. זהו סיפור על אישה, שמיניותה השפיעה על כל מהלך חייה. האם היא תמצא את אשר היא חפצה בו?

 

סיפורה של מיניון גולדבלום היפה והמושכת מתרחש על רקע אמצע המאה העשרים בוושינגטון הבירה.

מיניון, שפירוש השם הוא 'חמודה' בצרפתית (שם שנבחר לא בכדי), נולדה לאב חסר מעצורים ואם עצורה. אהבתו של אביה, היתה מעבר לאהבת אב את בתו. מה שהשפיע על מערכות היחסים שלה עם העולם הגברי.

מיניון היתה שונה משאר הנשים שסבבו אותה. היא היתה זקוקה נואשות לגברים, לסיפוק ולמגע.
הצורך הזה היה כה עז אצלה, עד שהוא השפיע על כל מהלך חייה.

 

 

מיניון בחרה אנשים כי הם בחרו אותה. היא לא יזמה מעולם קשר. תמיד התחברה עם אנשים שנגשו אליה ראשונים. כך גם היה הקשר עם בעלה, הרולד ועם כל שאר האנשים שהיו חלק מחייה.

הרולד היה גבר נאה להפליא, חכם ומושך. אך, דבר אחד היה חסר. לו , לא היה צורך או אפילו רצון במגע אינטימי. משהו אצלו היה לא כשורה.

 

מיניון הרגישה שהרולד לקח ממנה את נשיותה. נשיותה, שהיתה הדבר שעליו היא בססה את כל חייה. לכן, היא החליטה, שעליה לעשות מעשה.

 

היא פנתה לאהובה הקודם, שידע לעורר את חושיה.

כשהרולד גילה את הרומן בין השניים, אביה של מיניון הציע לה לברוח עם בתה למיאמי ביץ' שם הוא לא יוכל לקחת ממנה את בתה. כך היא עושה בעזרת אמה, אשר משאירה אותה לאחר כמה ימים עם עבודה, דירה מרוהטת ומטפלת לבתה.

 

במיאמי ביץ' היא מגלה עולם אפל ומושך, עולם רווי מיניות, אלכוהול, סמים וגברים מפוקפקים.

 

האם מיניון מצאה את אשר חפצה בו?

 

 

מאחלת לכם קריאה מהנה!

 

XOXO

 

אחת שיודעת 😉

 

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)