מטפל בדיקור סיני – מה צריך לעשות בשביל לבחור נכון?

כל מה שאתם צרכים לדעת בשביל לבחור נכון את מטפל בדיקור סיני

Acupuncture דיקור סיני
רפאל רוזנסקי מטפל בדיקור סיני
Acupuncture דיקור סיני
מטפל בדיקור סיני. אבחון לפי דופק הלב

המטפל הנכון בזמן הנכון יכול לשנות לכם את החיים. מטפל בדיקור סיני שמצליח להבין אתכם ולאבחן נכון את הגורמים לבעיה, יביא לשיפור משמעותי בהרגשה הכללית. טיפולי דיקור סיני ידועים בהשפעה חיובית על הגוף והנפש. אנחנו כאן בכדי להנחות אתכם כיצד בוחרים נכון מטפל בדיקור סיני. הבחירה במטפל מקצועי שמתמחה בבעיה הספציפית שלכם תשיג את התוצאות הטובות ביותר.

איזו הכשרה יש למטפל?

ממש כמו רופאים, גם מטפלים בדיקור סיני נדרשים לעבור הכשרה מקצועית. מטפל מוסמך הוא כזה שהשלים בהצלחה מסלול לימודים מלא. לכם כמטופלים קיימת זכות מלאה לברר מול המטפל היכן הוא למד? כמה שנות לימוד יש לו? אלו התמחויות נוספות יש לו? כמה שנות ניסיון יש לו בטיפול בבעיה דומה לזו שלכם? מטפלים ברפואה סינית בחלקם תולים את התעודות על קיר המרפאה ובחלקם מפרסמים מידע אודות ההכשרה שלכם באתר האינטרנט של הקליניקה. בין אם מצאתם מידע על ההכשרה של המטפל ובין אם לא, תמיד תוכלו להפנות אליו שאלות בנושא.

המלצות של מטופלים קודמים

רפואה סינית היא ענף מתפתח ומבוקש. מטפל בדיקור סיני עם וותק בתחום יציג בפניכם בגאווה המלצות של מטופלים קודמים. ההמלצות הן כלי עזר לבחינת היכולות, ההשפעות של הטיפול, היחס, האווירה והמחויבות של המטפל להצלחה הטיפול. במידת האפשר כדאי לשוחח עם מטופלים קודמים ולשאול אותם שאלות ספציפיות אודות המטפל.

אם אנכם מצליחים למצוא במעגל החברתי שלכם כאלו שעברו טיפולי דיקור סיני לבעיה דומה או שאתם מעוניינים לשמור על דיסקרטיות – אפשר למצוא המלצות ומידע על מטפלים ברשתות החברתיות וברשת האינטרנט.

מתי התור הפנוי הבא?

אם מצאתם מטפל בדיקור סיני עם הרבה ניסיון והמלצות אך ללא תורים פנויים בחודש הקרוב – המשיכו את החיפוש. כדאי כמובן לייצור קשר עם הקליניקה, להסביר את הדחיפות ולברר האם בכל זאת תהיה אפשרות למצוא בעבורכם תור מהיר. על מנת להשיג תוצאות טובות דרושה סדרת טיפולים כך שכדאי להתחיל בטיפולים כמה שיותר מהר.

היכן ממוקמת הקליניקה?

כאמור, טיפולי הדיקור ניתנים בסדרת טיפולים כך שיהיה עליכם לבקר בקליניקה מספר פעמים. על כן, תנו עדיפות לקליניקות שממוקמות באזור נוח לגישה. יהיה לכם הרבה יותר קל להתמיד בטיפול כאשר הקליניקה קרובה לביתכם או למקום העבודה. שימו לב לנגישות של חנייה באזור. אל תשכחו לשים לב לרמת הניקיון בקליניקה ולכימיה האישית שלכם עם המטפל. עליכם להיות מסוגלים להרגיש בנוח בקליניקה ובמהלך הטיפול.

רפאל רוזנסקי - רפואה סינית משולבת
רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258, https://rafaclinic.co.il/