מותג המשקפיים AKONI כובש את ישראל!

אם טרם הכרתם את המותג היוקרתי AKONI שפירושו המילולי הוא "ראוי להערצה, ולא יסולא בפז", הפסדתם ובגדול, כי מדובר באחד מהמותגים היותר נחשבים בעולם האופטיקה.

לא יסולא בפז

המותג שייך לחברת AKONI ונושא את שמה, החברה גם קיבלה את הזיכיון על המותג היוקרתי של בית האופנה הצרפתי BALMAIN ומייצרת אותם
תחת השם Balmain By Akoni.

איכות, סטייל ואסתטיקה

את חברת AKONI מנהל האיש החזק ביותר בתעשיית משקפי הפרמיום והיוקרה, רוזריו טוסקנו ולצידו צוות מיומן ומוכשר של מעצבים, אשר עבדו עבור מותגי פרימיום ידועים בעבר ובשיתוף של מעצב העל של "בלמן", הלוא הוא אוליביה רוסטינג שהוא כשלעצמו אושיית אופנה ידועה, מי שמתחזק עמוד אינסטגרם עם 6 מיליוני עוקבים, חבר של נימאר, ביונסה וריאנה ושל סלבריטאים מהשורה הראשונה, אין זה פלא שתחת ידיהם יצאה קולקציה להתעלף.

המותג מיוצר ביפן, המקום של ה"בסט". הטופ באיכות, באנשי מלאכה ומקצוע, ובחומרי גלם המשובחים ביותר. מוטות ומסגרות המשקפיים עשויות טיטניום המיוצר ביפן הידוע באיכותו הגבוהה ביותר.

סימן ההיכר של המותג הוא הבורג ההפוך המיוחד, עם הסיומת ההברגה הכפולה והמוזהבת המחברת בין המוטות למסגרת. המותג דוגל באיכות, בסטייל ובאסתטיקה, טכנולוגיות יפניות מתקדמות המאפשרות חיבור אופטימלי ומושלם של המוטות למסגרת המציגה שלמות עיצובית ואיכותית. הקולקציה כוללת משקפי שמש ואופטי, לנשים ולגברים.
טווח מחירים 3500-6000 ₪.

 

 

להשיג בחנויות האופטיקה המובילות
יבואן חברת looterz LUX המייבאת את המותג AKONI, BALMAIN ו-VM L’Atelier