מותג המשקפיים שכדאי להכיר

L.G.R היא החברה היחידה שעושה שילוב אופטימלי בין איכות ברמה הגבוהה ביותר, ובין פאשן.

בחירת משקפיים עלולה להיות משימה מורכבת. מצד אחד, אנחנו רוצים לראות טוב יותר את העולם ולהשיג את הלוק שיבטא אותנו בצורה המדויקת. מצד שני, השאיפה היא לקבל משקפיים איכותיים, נוחים ובמחיר נוח. לכן אם אומר לכם שישנו מותג שמכיל את כל אלו בקלות?

המותג עם הנוכחות המשמעותית ביותר, שעשה את קפיצה גדולה בעולם האופטיקה והפך לדבר החם והמדובר ביותר, עם ביקוש מטורף חוצה גילאים ומגדרים, הוא ללא ספק – L.G.R מותג איטלקי איכותי ביותר, המייצר משקפיי שמש ואופטיקה עם עדשות "ברבריני" הנחשבות לעדשות הטובות ביותר בתחום, המתכהות בשמש, ואנטי רפלקס. ה"דה בסט" של עולם העדשות.

L.G.R היא החברה היחידה שעושה שילוב אופטימלי בין איכות ברמה הגבוהה ביותר, ובין פאשן.

מסגרות המשקפיים עשויות מאצטט בשילובים עדינים עם מתכת, עיצובים אופנתיים, אלגנטיים אבל תמיד עם טוויסט אופנתי ואמירה מעודכנת ומדויקת. העונה אנו זוכים גם בקולקציה שהינה פרי שיתוף הפעולה עם "סופרגה" – מותג איטלקי מוביל לנעלי סניקרס אייקוניות הנחשבות לנמכרות ביותר בעולם, שמושקת במהדורה מוגבלת "לימיטד אדישן" עושה טוויסט מדהים למותג ולוקחת אותו למחוזות חדשים.


L.G.R מייצרת משקפים במהדורות מוגבלות, דבר המגביר את הדרישה למותג. בישראל המותג נחטף, זוכה לביקוש מעבר ליכולת האספקה, וישנם דגמים המעוצבים ומיוצרים בלעדית רק לישראל. רק לסבר את האוזן, ישראל ממוקמת שלישית במכירות המותג בעולם. אם עד היום זכינו ליהנות רק ממשקפי השמש של המותג, הרי שהחל מסתיו-חורף 2021 מתווספת גם קולקציית האופטיקה. לנשים ולגברים. מחיר 1400-1700 ₪.

L.G.R הוא המותג האולטימטיבי לכל מי שמחפש איכות עדשות הגבוהה ביותר בשילוב עיצובים אופנתיים ומעודכנים.

יבואן "דיוק אופטיק"
להשיג בחנויות האופטיקה המובילות בישראל.
אינסטגרם
פייסבוק

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.