מותג הדרמו-קוסמטיקה לעור יבש CeraVe – קרם עיניים משקם

מותג הדרמו-קוסמטיקה לעור יבש CeraVe – קרם עיניים משקם
מציע, קרם עיניים משקם מפחית את מראה העיגולים השחורים ואת הנפיחות סביב העיניים. מסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור היפואלרגני. ללא בישום. ללא פראבן

צילום: מוטי פיישבן

מותג הדרמו-קוסמטיקה לעור יבש CeraVe – קרם עיניים משקם מציע, קרם עיניים משקם מפחית את מראה העיגולים השחורים ואת הנפיחות סביב העיניים. מסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור היפואלרגני. ללא בישום. ללא פראבן.

צילום: מוטי פיישבן

צילום: מוטי פיישבן

מותג הדרמו קוסמטיקה סרווה מציע, קרם עיניים משקם, מפחית את מראה העיגולים השחורים ואת הנפיחות סביב העיניים. מסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור. מקל על היובש ומסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור.

קרם העיניים משלב פורמולה ייחודית המכילה 3 סרמידים חיוניים, הזהים לסרמידים הטבעיים הקיימים בעור. סרמידים אלו מוחדרים לעור דרך מערכת הולכה חדשנית – טכנולוגיית MVE של CeraVe. טכנולוגיה ייחודית זו מסייעת בהחדרת הסרמידים החיוניים אל העור ומעניקה לחות לאורך כל היום. סרמידים, אשר מצויים באופן טבעי בעורנו, פועלים בכדי לסייע לשמור על שלמות שכבת ההגנה הטבעית של העור ע"י יצירת שכבת מגן אשר מפחיתה את אובדן הלחות, ומגינה מפני נזקים הנגרמים מזיהום סביבתי ומגורמים תוקפניים סביבתיים אחרים. הגיל והחשיפה לגורמי גירוי סביבתיים, עשויים להוריד את רמת הסרמידים בעור ולכן השימוש במוצרים לטיפוח העור הכוללים סרמידים, מסייעים לשקם ולחזק את המחסום העורי. כמו כן, ישנם מחקרים המצביעים על קשר בין רמות סרמידים נמוכות יותר למחלות דרמטולוגיות.

טכנולוגיית ה- MVE הייחודית (פטנט רשום) משחררת את הסרמידים לעור לאורך זמן ובכך הפורמולה ממשיכה להזין את העור בלחות שעות ארוכות לאחר המריחה. יתרונות אלו יחד עם שמירה על מרקם נעים, קליל ואלגנטי מקנים לCeraVe  את האיכות והיעילות שלו.

מחיר מומלץ לצרכן: 74.90 ₪  , תכולה: 14 מ"ל.

את מוצרי CeraVe ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים, רשתות הפארם, בקופות החולים מכבי ומאוחדת ובקנייה און-ליין באתר המכר השונים:

  https://shop.super-pharm.co.il

www.drugstore.co.il, www.medi-link.co.il , https://www.epharma.co.il/, www.bela.co.il

www.maxpharm.co.il

 

 

צילום: מוטי פיישבן