מוות על הדנה/ דניז מינה

חייה של אנה מקדונלד, עקרת בית בורגנית, מתהפכים ביום בהיר. בזמן שהיא ארגנה את שתי בנותיה לבית הספר, בעלה מודיע לה שהוא עוזב אותה לטובת חברתה אסטל.
כמה דקות אחרי, אסטל מגיעה עם מזוודה והשניים מודיעים לאנה שהם הולכים לחופשה עם הילדות. בזמן הזה היא צריכה להתפנות מהבית ולדאוג לעצמה לבית חדש עם כסף שבעלה השאיר לה.

אם חשבתם, שבזה תמו צרותיה. אתם טועים. זוהי רק ההתחלה של התמוטטות מגדל הקלפים שבנתה…

 

חייה של אנה מקדונלד, עקרת בית  בורגנית, מתהפכים ביום בהיר. בזמן שהיא ארגנה את שתי בנותיה לבית הספר, בעלה מודיע לה שהוא עוזב אותה לטובת חברתה אסטל.

כמה דקות אחרי, אסטל  מגיעה עם מזוודה והשניים מודיעים לאנה שהם הולכים לחופשה עם הילדות. בזמן הזה היא צריכה להתפנות מהבית ולדאוג לעצמה לבית חדש עם כסף שבעלה השאיר לה.

 

אם חשבתם, שבזה תמו צרותיה. אתם טועים. זוהי רק ההתחלה של  התמוטטות מגדל הקלפים שבנתה…

 

 

אנה, חובבת הספרים והפודקאסטים, חוזרת למפלט שלה, לפודקאסט בסוגת פשע אמיתי. אולי צרותיהם של אחרים יצליחו לנחמה ולהשכיח ממנה את צרותיה. סיפור הרקע של הפודקאסט הוא משפחה שטבעה על יאכטה.  לפתע היא מגלה, שאחד הקורבנות הוא לא אחר ממכר מהעבר.

 

ואז הגיע פין…

פין, בעלה המפורסם והנטוש של אסטל, מתדפק על דלתה. מה הוא מחפש אצלה? נחמה?
בדיוק אז, השכנה החטטנית, מצלמת אותם יחדיו. מה שמוביל לפרסום תמונה משותפת של השניים.

 

התמונה מציפה את עברה לרשת. וכך השניים נסחפים למערבולת של פחד וסקרנות.

פין ואנה מתחילים לעלות פודקאסט משלהם ולרדוף אחרי האמת של מוות המשפחה על הדנה. אמת שמעלה סוד מעברה של אנה ומסכנת את חייהם של השניים.

הפודקאסט הפך במהרה לויראלי בזכותו של פין. אנה הבינה שנפתח חלון של רצון טוב, הם היו חידוש, אבל אולי, כל עוד אנשים עדיין מגלים עניין, הם יצליחו לנצל את הפודקאסט של פין כדי לחשוף את גרטשן טיגלר, האישה שרודפת אותה עד היום…

 

הילדות שלה עלולות לגלות מה עשו לה הגברים הם. את הדברים שהם עשו לה אז. היא רצתה שלא ידעו, שיישארו תמימות. שישחו ויאכלו ירקות. היא הרגישה שהחיים הקודמים שלה הם משהו חי אבל יציר הדמיון, משהו שקרה למישהי אחרת, לפני מאות שנים, אלא שעכשיו המצב השתנה. השבר בין שתי מערכות החיים שלה היה מוחלט.

לשמחתה, הן נמצאו רחוקות ובטוחות עם בעלה ואסטל. וכך קיוותה שישארו.

 

 

האם אנה תצליח להגיע לאמת? האם היא תנצל מציפורניה של גרטשן טיגלר?

 

מאחלת לכם קריאה מהנה ומותחת!

 

XOXO

 

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)