מה חושבת ניקול הלפרין על טיפולים אסתטיים:

באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ניתן להגיע לתוצאות גבוהות ללא ניתוח ובמינימום כאב, ללא צורך בתפרים וללא צלקות.

בימים אלה נכנסה ניקול הלפרין, מלכת היופי לשנת 1988, דוגמנית ושחקנית מצליחה, לקליניקה של ד"ר דורינה קלש רופאה מומחית בעיניים וברפואה האסתטית, לסדרת טיפולים אסתטיים המשדרגים כל מראה.

ניקול ראתה כי לכל אחד מאיתנו ישנם דברים שמפריעים לו והנטייה היא לוותר ולחיות איתם. אבל לא אישה כניקול הלפרין שאסתטיקה ויופי הם ערך עבורה. היא עברה סדרת טיפולים הכוללים הזרקות של בוטוקס וחומצות היאלרוניות בטכנולוגיות מתקדמות שמציגות תוצאות גבוהות וטבעיות במיוחד, שיפור מרקם העור, העלמת הקמטים, והשבת המראה הזוהר לפנים. ולא פחות חשוב, הרבה פחות כואב וניתן לחזור לשגרת החיים כמעט במיידי.

בתמונה: דר' דורינה קלש וניקול הלפרין מלכת היופי לשעבר


ניקול עברה עיבוי ועיצוב שפתיים על ידי הזרקת חומצה היאלרונית המתאימה לאזור זה, בעלת אלסטיות ורכות שמעניקה לשפתיים מראה טבעי וחושני. לטיפול בקמטוטים מעל לשפתיים הוזרקה לאזור חומצה היאלורונית מסוג "בלוטרו", וכן לטיפול בקמטים בין האף לשפתיים, קמטי הנאזולאביאלים, חומצה היאלורונית מסוג "סטילאג׳". אלו החומצות ההיאלרוניות האיכותיות ביותר בתחום, המניבות את התוצאות הטבעיות והגבוהות ביותר.

 

אולי הכתר כבר לא שלה, אבל היופי עדיין כן.

החידושים בהזרקות הבוטוקס


ההזרקה מתבצעת ע״י מזרק אלקטרוני המכיל את חומר הבוטוקס ומאפשר דיוק מקסימלי בהזרקה. החדרת החומר אינה ע"י דחיפה בוכנת המזרק, כי אם ע"י לחיצה. כך בכל נקודה יוצאת בדיוק אותה הכמות הנחוצה. והתוצאה, מראה אחיד ומדויק, פחות כואב, ופחות שטפי דם.

שיוף קמטים בטכנולוגיית הפלסמאג׳


למכשיר הפלסמאג׳ מספר תוכנות למנעד רחב של טיפולים והוא מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת לטיפולים אסתטיים המאושרת לביצוע רק בידי רופאים. אחד הטיפולים המובילים הוא שיוף וליטוש קמטים החרוטים על העור. אלו קמטים שגם אחרי הזרקה של חומצה היאלרונית ומילוי הקמט, יישאר כמו קו שבר על עור. בעזרת האנרגיה שנוצרת בטווח בין קצה ידית מכשיר הפלסמאג' לעור, ניתן לשיף את הקמט ולשפר את המראה.

עם תוצאות אי אפשר להתווכח

וכמו שאמרה ניקול בסיום הטיפול "שינוי קטן יכול להעניק תחושת הקלה ענקית, ולשנות את המראה בצורה משמעותית".
באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ניתן להגיע לתוצאות גבוהות ללא ניתוח ובמינימום כאב, ללא צורך בתפרים וללא צלקות.

ד״ר דורינה קלש, מומחית ברפואת עיניים • רפואה אסתטית
יער אודם 20 יקנעם • קרן היסוד 2 רעננה
פלאפון 050-9855807
www.drdorina.com
פייס: ד״ר דורינה קלש
אינסטגרם: dr.dorina_cheles
פייסבוק ניקול: Nicole Halpern Levy
אינסטגרם ניקול:   nicole.levy.realty

צילום: יח"צ

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.