מהפכה בתחום השתלות השיער וזה קורה כאן בישראל

חברת "אסתטיקה ויופי ישראל" קיימת מזה 14 שנה בארץ ועוסקת בעיקר בתחום פאות ותוספות שיער. לאחרונה שילבו גם את נושא השתלות שיער חלופי בעזרת מכשור מתקדם וטכנולוגיה חדישה BIOFIBER המיובא מאיטליה. טיפול משנה חיים.

חברת "אסתטיקה ויופי ישראל" קיימת מזה 14 שנה בארץ ועוסקת בעיקר בתחום פאות ותוספות שיער. לאחרונה שילבו גם את נושא השתלות שיער חלופי בעזרת מכשור מתקדם וטכנולוגיה חדישה BIOFIBER המיובא מאיטליה. טיפול משנה חיים.

 

למי מתאים הטיפול?

לכל מי שסובל מההשלכות של נשירת שיער, דילול מאסיבי, או התקרחות מקומית, ההשתלה מתבצעת בארץ ואין צורך לנסוע יותר לתורכיה. תוך שעה ואת אדם חדש.

הטיפול מתאים לכולם, לנשים ולגברים. אין מגבלת גיל, מגיל 18 עד 80. הוא אסור על מי שסובלת מבעיות עור כמו פסוריאזיס או סבוראה, או ממחלות אונקולוגיות אלא באישור הרופא המטפל. הטיפול אסור לנשים בהיריון,

צילום: שאטרסטוק

במה שונה הטיפול שאתם מעניקים מהטיפול בתורכיה?

BIOFIBER הינו מותג איטלקי מוכר ובעל ניסיון של למעלה מעשור. בניגוד לטיפולים בתורכיה הדורשים גילוח השיער הקיים, הטכנולוגיה החדשה לא דורשת גילוח ואין נגיעה בשיער הקיים. הזרקת השיער החילופי בקרקפת נעשית רק בין זקיקי השערות הקיימות בתהליך שאינו פוגע בשיער הקיים. השיער המושתל משתלב באופן מושלם עם השיער הטבעי. ייחודו של טיפול זה הוא בתוצאות המיידיות. בתום הטיפול האישה יוצאת עם שיער מלא יותר.

איך מתבצע הטיפול?

אחרי פגישת ייעוץ בה מאבחנים התאמה הבריאותית. הטיפול הוא בהרדמה מקומית ולכן אינו כואב. המכשיר המזריק את השערות הוא אוטומטי. בטיפול הראשון מוזרקות לקרקפת בהתאם לפרוטוקול הרפואי, בין 200-300 שערות. הטיפול הוא בהתאמה אישית.

בטיפול השני שנערך כשבועיים לאחר הראשון, משלימים את הזרקת השערות לקרקפת למראה מלא ומושלם. זמן הטיפול הוא תלוי מצבה של כל מטופלת. ממוצע אורך טיפול נע בין שעתיים ל-3 שעות. במקרים מסוימים יהיה בין 5-6 שעות.

איזה שיער מושתל?

אין מדובר בשיער טבעי כי אם סיבי שיער חלופי ברמה ובאיכות גבוהה במיוחד. זהו שיער המיוצר במעבדות בתנאים סטריליים מחמירים. השיער החלופי מצופה בקרטין ששומר עליו לתקופה ארוכה. הוא רך ונעים למגע והתחושה זהה לשיער טבעי. לא ניתן להבחין בין השיער הטבעי לחלופי. השיער מגיע במגוון צבעים ועובר התאמה לשיער הטבעי של כל מטופלת. מגיע באורכים שונים, ובטקסטורות שונות של שיער חלק, מתולתל או גלי. לפי רצונה של כל מטופלת. ולא, השיער המושתל אינו גדל באורכו.

צילום: יחצ

איך מטפלים בשיער המושתל?

ההתנהלות היא בדיוק כמו עם שיער טבעי שלנו. חופפים, עושים פן אבל לא בטמפרטורות גבוהות מדי, לצבוע, לספר ולעצב. אפשר להיכנס לבריכה, לים, הכול כרגיל. מומלץ לא להיות בשמש במהלך השבועיים הראשונים.

האם דרוש זמן החלמה לאחר הטיפול?

החזרה לשגרה מיידית ואין צורך בזמן החלמה. אפשר לחזור לעבודה מיד עם סיום הטיפול.

כמה טיפולים נדרשים?

לתוצאות מושלמות נדרשים מינימום בין 2-3 טיפולים.

האם יש התחייבות מצדכם לתוצאות?

בוודאי, יש התחייבות לתוצאות וניתן תמיד להוסיף ולעבות את המראה.

מה טווח יעילות ההשתלה?

אחת לכמה שנים, וזאת לפי רצון המטופלת, אפשר להגיע לקליניקה למילוי נוסף באזורים מסוימים. השיער נשאר עד 10 שנים עם נשירה מועטה של בין 3-10% בלבד לפי מחקרים איטלקיים.

האם הטיפול בטוח?

בטוח מאד, הוא מבוצע רק על ידי רופא מוסמך שעבר הכשרה בחברת האם באיטליה. המכשיר מאושר CE, באישורים ותו תקן עולמיים, ואישור משרד הבריאות הישראלי.

כמה זה עולה?

2000 ₪ לטיפול הראשון של השתלת 200-300 השערות הראשונות. אח"כ המחיר נקבע לפי מצבה של כל מטופלת.

 

מדובר במהפכה המצילה חיים ומשיבה לאנשים את הבטחון העצמי שאבד להם.. זהו חלום שהופך למציאות, פתרון שהוא כאן ובהישג יד.

 צילום: יחצ

אסתטיקה ויופי ישראל

רחוב לוין אפשטיין 10, רחובות, טלפון :  *8767

יוטיוב https://www.youtube.com/channel/UCqG2fLK9NnsOx3JuhsnteHw

פייסבוק https://www.facebook.com/beautyilc/

אינסטגרם instagram.com/beautyilclinics/

 אתר: https://beautyil.co.il/

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.