מארחים בסוכה עם מגשי האירוח של קייטרינג מונייר

קייטרינג מונייר– הקייטרינג האיכותי והמעולה של שף מוריס מונייר, שכבר 15 שנה מספק ללקוחותיו מגשי גורמה משובחים מהמטבח הצרפתי הקלאסי, שמתאימים לכל טעם ולכל כיס! עם מגשי האירוח של קייטרינג מונייר, האירוח בסוכה הופך לחגיגת טעמים מענגת, והכל מגיע מוכן הביתה. מה שנישאר זה לסדר מקומות ישיבה לאורחים, לערוך שולחן חגיגי, שמח ומזמין ולהינות ממגשי האירוח הנפלאים – והכל ללא מאמץ ולא לעמוד שעות במטבח בהכנות לארוחה.

עוד ערב חג לפנינו וימי מועד ומתלבטים מה להכין ולהגיש לאורחים בסוכה, וכיצד תפתיעו אותם?
כיצד תהפכו את האירוח בסוכה לחגיגת צבעים וטעמים שהאורחים לא יפסיקו להתלהב ולהתפעל, ושיזכרו את הארוחה הייחודית, הטעימה והמשובחת כל השנה!
סוכות הוא חג של מארחים ומתארחים. האושפיזין בסוכה מייצגים מסורת יהודית יפה בת אלפי שנים, ועל המארחים לקבלם בסבר פנים יפות וכמובן – לשמח אותם במטעמים!
קייטרינג מונייר– הקייטרינג האיכותי והמעולה של שף מוריס מונייר, שכבר 15 שנה מספק ללקוחותיו מגשי גורמה משובחים מהמטבח הצרפתי הקלאסי, שמתאימים לכל טעם ולכל כיס!

קייטרינג מונייר מציע קולקציית מגשי אירוח מיוחדים לחג צלם אפיק גבאי מאשרת פרסום תמונה ללא תשלום

עם מגשי האירוח של קייטרינג מונייר, האירוח בסוכה הופך לחגיגת טעמים מענגת, והכל מגיע מוכן הביתה. מה שנישאר זה לסדר מקומות ישיבה לאורחים, לערוך שולחן חגיגי, שמח ומזמין ולהינות ממגשי האירוח הנפלאים – והכל ללא מאמץ ולא לעמוד שעות במטבח בהכנות לארוחה.
התפריט העשיר במונייר, מאפשר לכל אחת ואחד להרכיב את האירוע הקולינארי בדיוק כפי שדמיינתם. קיימת גם האופציה להפקיד את כל הסידור, ההגשה והאווירה בידיהם המיומנות עם אירועים מתופעלים, שבהם מגיעים אנשי צוות Munier מצוידים בכלים מעוצבים ועמדות מסוגננות. צוות מונייר פותחים, אורזים, מפנים – ואתם, כאמור, פשוט נהנים. לאלו שרוצים להתפנק עד הסוף, אנחנו מציעים מגשי אירוח קונספטואליים לפי אירוע – החל במסיבת רווקות, דרך כנסים ועד להפי- אוור במשרד ועוד.

קייטרינג מונייר מציע קולקציית מגשי אירוח מיוחדים לחג צלם אפיק גבאי מאשרת פרסום תמונה ללא תשלום

בין אם אתם מעדיפים מגש ביס פרעצל עזים, או מגש קאנאפס, או דווקא מיני פיתה פלאפל. או שמא מגשי מתוקים כמו הפחזניות , מוסים, טארטלט בטעמים, המקרונים הצבעוניים ,כל מטעם שתבחרו עשוי מהחומרים המשובחים והטריים ביותר, ועל פי המתכונים המפורסמים של השף מונייר.
חגיגה של טעמים וצבעים שתגרוף עבורכם מחמאות רבות מהאורחים – כשהמאמץ היחיד שתצטרכו להשקיע, הוא להזמין אותם ברשת ולפתוח את הדלת לשליח שיביא את המגשים אליכם הביתה.

קייטרינג מונייר מציע קולקציית מגשי אירוח מיוחדים לחג צלם אפיק גבאי מאשרת פרסום תמונה ללא תשלום

חג סוכות שמח ומועדים לשמחה לכולם!
ניתן להזמין דרך האתר: www.munier.co.il
חנות המפעל: יוסף ספיר 7, ראשון לציון
כשרות רבנות ראשל"צ.
בשיתוף קייטריג מונייר
קרדיט צילומים: אפיק גבאי מאשרת פרסום לללא תשלום
ערכה: נדיה היבא