לשפץ את האף בקלות – וללא ניתוח

האף הוא מרכז הפנים, טיפול קטן עושה שינוי גדול. ובעזרת הטיפול החדשני של ד"ר מוצ'ניק, מגיע לכולנו אף לא מושלם.

אחד האיברים המשפיעים על המראה החיצוני הוא – האף. עד כדי כך שההשפעה שלו יכולה להשליך על הדימוי העצמי והביטחון העצמי. כל מי שסובל מאף לא אסתטי גם אם רק הוא זה שרואה זאת, יכול להבין. הבעיה היא שאת האף לא ניתן להסתיר עם כפפות, מעיל או צעיף מיוחד ומכאן ההשפעה הישירה שלו על התחושות שלנו.

ד"ר לורה מוצ'ניק

מהיום ניתן לפסל ולעצב את האף בטיפול אסתטי קצר, עם תוצאות מדהימות וללא זמן החלמה, בקליניקות של ד"ר מוצ'ניק.
ד"ר מוצ'ניק הינה רופאת משפחה מומחית, שמזה 15 שנה עוסקת בתחום הרפואה האסתטית וטיפולי אנטי אייג'ינג, בעלת ניסיון וידע שמיקמו אותה בשורה הראשונה של טובי הרופאים בתחום.

למי מיועד הטיפול?
לכולם, גברים ונשים, מגיל 18 ומעלה.

מה ניתן לתקן בטיפול
עצם בולטת, ליישר מחיצת אף עקומה, להרים, ליישר, לשפר ולתקן פגמים אנטומיים מולדים, וגם, לתקן פגמים למי שעברו ניתוח לא מוצלח.

איך מתבצע הטיפול?
בעזרת הזרקות של חומצה היאלרונית או חומר ה"רדיוס", תלוי הצרכים של המטופל. בעזרת קנולה, שהינה קשית קטנה ודקה, נכנסת ד"ר מוצ'ניק  לאזור המטופל תוך שליטה מוחלטת על כמות החומר המוזרקת ושמירה על פרופורציות נכונות לפניו של המטופל. הזרקה בעזרת הקנולה מונעת דקירות רבות באזור היוצרות אדמומיות ולעיתים אף שטפי דם.

מתי משתמשים בחומצה היאלרונית ומתי עם רדיוס?
למי שעבר בעבר ניתוח לא מוצלח והייתה פגיעה בסחוסים, ד"ר מוצ'ניק משתמשת בחומר ה"רדיוס". לתיקונים קטנים ופשוטים יותר, השימוש הוא בחומצה היאלרונית.

האם יש הבדל בתוצאה בין שני החומרים?
התוצאות בשני המקרים הן מעולות ומושלמות. ההבדל הוא בטווחי האפקטיביות של החומר. הזרקה של חומר ה"רדיוס" תחזיק לטווח של שנה וחצי, לעומת החומצות ההיאלרוניות שיש צורך לחזור על הטיפול אחרי שנה.

כמה זמן הטיפול? אין מדובר בטיפול ארוך ומסובך. נהפוך הוא, תוך 10 דקות ואתם בחוץ עם אף חדש בדיוק כמו שרציתם.

כואב? לא. בחומר המוזרק יש חומר אלחוש, וד"ר מוצ'ניק נוהגת למרוח בנוסף עוד חומר אלחוש על האזור המטופל כדי שגם האנשים הרגישים ביותר לא יחושו שום כאב. במקרים קיצוניים ניתן לקבל הרדמה מקומית.

כמה זמן מחזיק הטיפול? כאמור, שנה כאשר מוזרקת חומצה היאלרונית, ושנה וחצי עם חומר הרדיוס.

האם דרוש זמן החלמה? בניגוד לניתוחים באף שדורשים החלמה של כחצי שנה, כאבים והגבלות פיסיות, בטיפול זה לא נדרש זמן החלמה. תתכן מעט נפיחות שתרד תוך 24-48 שעות.

האף הוא מרכז הפנים, טיפול קטן עושה שינוי גדול. ובעזרת הטיפול החדשני של ד"ר מוצ'ניק, מגיע לכולנו אף לא מושלם.

המרפאות של ד"ר מוצ'ניק
תל אביב, רמת החייל, רחוב ראול ולנברג 20, קרית מוצקין, שדרות גושן 86 קומה 1, באר שבע, בית אביסרור קומה 1.  אשדוד, מגדלי K TOWER שדרות ירושלים 18, קומה 1, חדר 126.  לתיאום תורים : 053-2385399
אתר 
פייסבוק 
אינסטגרם 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.