לשדרג את הקיים עם טיפול חדשני בתחום ההזרקות הרדיאס

דר' מוצ'ניק, רופאת משפחה מומחית, שמזה 15 שנה עוסקת בתחום הרפואה האסתטית וטיפולי אנטי אייג'ינג, היא בעלת ניסיון וידע שמיקמו אותה בשורה הראשונה של טובי הרופאים בתחום. בקליניקות שלה ניתן למצוא מנעד רחב של טיפולים, את המוצרים האיכותיים ביותר, ואת המכשור עם טכנולוגיה המתקדמת בענף, שביחד מעניקים מראה צעיר ורענן.

עד היום, הטיפולים הנפוצים ביותר לשיפור מרקם העור, הרמת אזורים נפולים ולהעלמת קמטים וקמטוטים היו בעזרת הזרקות חומצות היאלרוניות, בוטוקס וחומר הרדיאס. ההזרקות אלו בוצעו אזורים מאד ספציפיים, כאשר אזורים כמו מצח, שקעי העיניים והרקות נשארו מחוץ לתחום.

בימים אלה שבה ד"ר לורה מוצ'ניק מקורס התמחות ראשון מסוגו בעולם בתחום הזרקות חומר הרדיאס שנועד לרופאים מתקדמים ברפואה האסתטית והרפואה הפלסטית. הקורס נערך בהולנד, ב- UMA Academy בניצוחו של פרופסור יאני, האוטוריטה הגבוהה ביותר בעולם בתחום, מי שכתב ספרים ופרסם מאמרים רבים בעיתונות הרפואית וזכה לתואר "גורו". קורס יוקרתי זה נחשב למקצועי ולגבוה ביותר ברמתו בעולם.
בקורס השתתפו רק 50 רופאים מכל העולם וד"ר מוצ'ניק מהבודדות מישראל. ד"ר מוצ'ניק, שהייתה הראשונה להשתמש בחומר ברדיאס בישראל, קיבלה בסיום הקורס תעודת הסמכה לרופאים מומחים, וכיום היא מוסמכת לטיפול חדשני להזרקת חומר הרדיאס באזורים שעד היום לא טופלו.

מהו חומר הרדיאס?
רדיאס הוא חומר המבוסס על רכיבים טבעיים המשלב חומצה היאלורונית וסידן. המוצר איפו-אלרגני, נספג בקלות, עם מינימום תופעות לוואי, ללא נפיחויות, ופועל לטווח ארוך. מאושר ע"י ה-FDA, ה-EMA, ומשרד הבריאות הישראלי.
החומר מייצר תוצאות טבעיות, הינו חומר בונה קולגן, ומשפר את מרקם העור. ויותר מזה, טווח השפעתו פי 2 מכל חומר אחר, וככל שעובר הזמן הוא נראה טוב יותר. הטיפול החדש אינו שונה מהטיפולים עם חומר הרדיאס שנעשו בעבר, אלא שמנעד האזורים המטופלים גדל באופן משמעותי וחשוב.

מה מעניק הטיפול החדש?
עד להתמחות האחרונה ב-UMA Academy נהגה ד"ר מוצ'ניק להזריק בוטוקס בשליש העליון של הפנים, וחומצות היאלרוניות ורדיאס למילוי נפחים. בצדי הפה, בשפתיים, בקמטוטים בחלק העליון מעל הפה, ליד העיניים לטשטוש קמטוטים, והרמת אזורי הלחיים.
תחת שרביטו של פרופסור יאני התמחתה ד"ר מוצ'ניק בהזרקות חומר הרדיאס באזורים נוספים כמו במצח, בשקעי העיניים וברקות, אזורים לא קונבנציונליים שעד כה לא טופלו עם חומר הרדיאס.

דר' לורה מוצ'ניק

הזרקות באזורים אלו דורשות דרגה מיומנות ומקצועיות גבוהה ביותר. לדעת בדיוק את המינונים המדויקים ורמת הריכוזיות המתאימה לכל אזור ואזור, ולכן נדרשת הסמכה מיוחדת ויש לעבור את הטיפול אצל רופא מוסמך.
התמחות זו פתחה בפני ד"ר מוצ'ניק, שהייתה הראשונה בישראל לעבוד עם חומר הרדיאס, אפשרות לצעוד צעד גדול קדימה ולטפל במגוון אזורים רחב יותר.

כמה טיפולים נדרשים להשגת תוצאות?
טיפול אחד וניתן לחזור לשגרת היום.

ד"ר מוצ'ניק פורצת דרך בתחום הטיפולים האסתטיים, והפעם עם הזרקות חומר הרדיאס באזורים חדשים שעד היום לא טופלו. ד"ר מוצ'ניק משלבת ידע מקצועי וניסיון רב לצד טיפול אישי, המייצרים את התוצאות הטובות ביותר שתוכלי לקבל.

מרפאות האסתטיקה של דר' לורה מוצ'ניק:
תל אביב, רמת החייל, רחוב ראול ולנברג 20, קרית מוצקין, שדרות גושן 86 קומה 1, באר שבע, בית אביסרור קומה 1.  אשדוד, מגדלי K TOWER שדרות ירושלים 18, קומה 1, חדר 126.  לתיאום תורים : 053-2385399
אתר: https://www.drlora.net/
פייסבוק : https://www.facebook.com/doctorMuchnick/
אינסטגרם : d.r.lora

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.