לחיות באיכות חיים גבוהה בהשקעה נמוכה

בחורה עם מחשב נייד

לחיות באיכות חיים גבוהה בהשקעה נמוכה

הדברת בית אמורה להיעשות לכל הפחות פעם בשנה, כאשר הדברה ירוקה יכול 'לכסות' את השטח לתקופה ארוכה הרבה יותר.

תתחזקו בתחזוקה

תחזוקת בית כוללת לא אחת גם הדברה, הדברת בית משליכה על תחומים רבים שניתן להכניס אותם תחת הקטגוריה של איכות חיים, ניתן רק לדמיין את הג'וקים הגדולים או את הנמלים החרוצות מהטיילות בארונות המטבח על מנת להבין את המשמעות הרבה שיש לתחזוקה שוטפת של בית גם בתחום ההדברה.

בטיחות מעל הכול

 בשנים האחרונות נחשפנו יותר ויותר לסיפורים של הדברה שסיכנה חיי אדם, אסונות הדברה יכולים להיגרם ממספר סיבות, אבל בראש ובראשונה בחוסר התאמה של החומר למקום בו מבוצעת ההדברה, כאשר חומר המיועד לשדות חקלאיים בא לידי שימוש ביתי הוא משחרר רעלים באוויר, כאלו המזיקים למערכות הנשימה של האנשים השוהים בסביבה, לחומרים הללו יש השפעה לטווח ארוך, כך שהם יכולים לחבל לאחר מספר ימים כשכבר קשה לזהות מהיכן התחיל התהליך.

ירוק זה בטוח

 בעקבות הסכנות והאסונות הקשורים בהדברה, הדברה ירוקה קיבלה דחיפה נוספת בדרך, הדברה ירוקה שנחשבת לבטוחה ויעילה הרבה יותר מהדברה רגילה מומלצת על יד מדבירים מורשים ואנשים המבינים בתחום ההדברה, הם יודעים להמליץ עליה ולספר את סיפורי ההצלחה שלה, באמצעות הדברה ירוקה ניתן להרחיק את בעלי החיים לתקופה ארוכה ולעיתים אפילו לצמיתות.

היכרות מהשטח

הדברה ירוקה פועלת בצורה שונה מהדברה רגילה, היא פועלת על היכרות עמוקה עם אורח חייו של בעל החיים, ולכן היא מצליחה להתמקד בו ורק בו, לא אחת ההדברה אף היא מופקת מן הטבע כך שלא מעורבים בה חומריים כימיים המזיקים לבריאות, לחומרים הטבעיים ישנה השפעה אורכת טווח על בני האדם. ניתן להשתמש בהדברה הירוקה בשני אופנים: הרחקה ומלכוד, בשיטת ההרחקה מפזרים חומרים שמרחיקים את בעלי החיים, בעל החיים שמתקרב לאזור מריח את הריח וסב על עקבותיו, לעומת זאת בשיטת ההדברה של המלכוד, מניחים פיתיון בדרכו של בעל החיים הוא אוסף אותו וחוזר אתו לחור ממנו הוא בא ומת שם, ישנם מיקרים בהם הפיתיון מיועד לכל 'השבט' או לראשו כך הבעיה ממוגרת מהשורש.