לא מזמן התחתנתי וכבר אני הופכת למפיקת אירועים במשרה שניה

כמו כל זוג נשוי טרי, הגיע השלב שנכנסתי להיריון. אם להיות כנה, הסיבה שהתחתנו זה בגלל שנכנסתי להיריון ושנינו הבנו שאין לנו מנוס מלמסד את סיפור האהבה שלנו ולהפוך אותו למעט יותר בנאלי, ולו רק בשביל הילדים שלנו, ששנינו רוצים שיצאו קצת הרבה פחות דפוקים מאיתנו. דפוקים בקטע טוב כמובן..

מפיקת אירועים קטנים במשרה מלאה

לא מזמן התחתנתי וכבר אני מפיקת אירועים

לא מזמן התחתנתי. והסיבה לחתונה לא ממש הייתה החלטה נחושה להתמסד.. אני פשוט לא מאלו שמתמסדים. אני מאמינה באהבה ואוהבת לאהוב את בן זוגי, אבל אני לא חושבת שחתימה על חוזה או הסכם זה מה שיהפוך את הנישואין שלנו לגן עדן מלא בהפתעות וריגושים.
את הריגושים אנחנו צריכים ליצור יחד בכל יום מחדש.. וזו לא תמיד משימה קלה לביצוע! זה דורש המון הכלה והמון מאמץ, שלא נדבר על רצון בסיסי להשקיע בזוגיות ובתחזוק נכון של קשר אוהב ומכיל. ומה לעשות, המשימה לעשות את כל אלו מוטלת עלינו – הנשים. זה לא שבן זוגי עצלן, ממש לא. פשוט אין לו את היכולת הנשית להוציא לפועל משימות מורכבות שכוללות יותר מידי פרטים.. נו, גבר טיפוסי. מצד אחד זו הסיבה שאני כל כך נמשכת אליו וזה מה שמדליק אותי והופך אותו לגבר שלי. ומצד שני – זה עולה לי בהמון עבודה קשה שמוטלת עלי לעשות, וברוב הפעמים אני נדרשת לעשות את זה לבד.

אחזור שוב ואומר – זה לא שבן זוגי עצלן, הוא פשוט לא מסוגל לעשות את הדברים האלו שאנחנו הנשים מסוגלות לעשות וברוב המקרים (בתכלס זה בכל המקרים) גם עושות טוב יותר מגברים. אז למה אנחנו מתלוננות בפני הגבר על זה שהוא לא עוזר? אנחנו הרי יודעות שהוא פשוט לא יכול ולא מסוגל.. האם זו דרישה לתשומת לב? או שאולי אנחנו פשוט צריכות מישהו להוציא עליו את הלחץ והתסכול ברגעים של משבר? בכל מקרה הגעתי למסקנה – לכל אחד בזוגיות הזו יש תפקיד מאוד ברור! ואם אני זו שצריכה לעבוד קשה ולהוציא לפועל דברים מסובכים שמצריכים נגיעה בהמון פרטים, אז המעט שבן הזוג שלי יכול לעשות, זה להיות שק החבטות שלי כדי שאוכל לטעון כוח ולהמשיך בניהול החיים של שנינו.

הגיע השלב של ההיריון

כמו כל זוג נשוי טרי, הגיע השלב שנכנסתי להיריון. אם להיות כנה, הסיבה שהתחתנו זה בגלל שנכנסתי להיריון ושנינו הבנו שאין לנו מנוס מלמסד את סיפור האהבה שלנו ולהפוך אותו למעט יותר בנאלי, ולו רק בשביל הילדים שלנו, ששנינו רוצים שיצאו קצת פחות דפוקים מאיתנו. דפוקים בקטע טוב כמובן, אבל אנחנו מרשים לעצמנו להישאר דפוקים כי זה אנחנו, ואנחנו יודעים להיות דפוקים ולשמור את הדפיקות הזו בקטע טוב. לך תדע לאן הילדים שלך ינתבו את הדפיקות שלהם.. ואם אתה תהיה באזור כדי למנוע מהם טעויות מרות שעלולות לעלות להם מחיר כבד.

אז כן, אני רוצה ילדים נורמלים ושגרתיים, למרות שאני בעצמי קצת לא נורמלית וממש לא שגרתית. אז אם ההורים של בן זוגי עושים לנו סרטים ומכריחים אותנו להתחתן בדת משה וישראל – אין בעיה. ואם צריכים לקחת משכנתא ולהתחייב לרכוש משותף כדי שיהיה מה להשאיר לילדים אחרי שאנחנו כבר ניפרד מהעולם הזה – אין בעיה. ואם אני אצטרך לקום מוקדם כדי להכין סנדביצ'ים לבית הספר – אין בעיה. אבל זה שאני צריכה גם להפוך להיות מפיקת אירועים – עם זה יש לי בעיה!

 

אני בכלל מנהלת חשבונות – אז מה זה קשור לעזאזל?

השקעתי המון זמן בלימודים האקדמאים שלי, וקיבלתי הכשרה מקצועית להיות מנהלת חשבונות. אז איך לעזאזל אני אמורה לדעת גם איך להפיק אירועים, והכל בשם ה"שלום בית"? אני בחודש השישי להיריון, גם ככה אין לי סבלנות לאף אחד! ברצינות, ההורמונים הפכו אותי לקצרה באופן הרבה יותר קצר ממה שהייתי לפני כן, והייתי קצרה! על זה כולם יעידו! ועכשיו אני צריכה לדעת איך מפיקים אירוע ברית מילה? יש גבול. בשביל זה יש חברות הפקת אירועים שמתמחות בביצוע המלאכה, למה אני צריכה לעשות את זה בעצמי?

ברית מילה בירושליםעוד שלושה חודשים התינוק הראשון שלנו יצא לאוויר העולם, ואני באמת מתרגשת לקראת בואו! אבל אני אזכור לו את כל התסכול שאני עוברת למענו, כדי שהוא יצא נורמלי. לא מספיק שעברנו לגור בירושלים, במקום הבית הקסום שהיה לנו במושב שכוח אל בדרום.. עכשיו אני צריכה לדעת איך מחפשים מקומות לאירועים קטנים בירושלים ולדעת מה צריך ואיך מפיקים אירוע ברית מילה? עם כל הקטע של המוהל אני מסתדרת, כי המוהל יודע בעצמו מה צריך לעשות וכל מה שאני צריכה לעשות זה רק לשלם לו. אבל לבחור תפריט? לערוך רשימת מוזמנים לאירוע? אירוע קטן, אירוע גדול, לחפש אולם אירועים לברית בירושלים או שללכת על מסעדות לאירועים בירושלים? די. נמאס לי ואני אובדת עצות! אפילו לי כבר קשה להתמודד עם כל הפרטים האלו!

התקשרתי למפיקת אירועים כדי שיעשו לנו אירוע ברית מילה בירושלים

נכנעתי ללחץ והגעתי למסקנה – אין לי בעיה להוציא יותר כסף ולתת את התענוג של הפקת האירוע למישהו שהוסמך לעסוק בתחום. התקשרתי למפיקת אירועים, אבל למרבה ההפתעה היא העדיפה לוותר על הצעת העבודה בטענה שהיא עושה רק חתונות. מה?? כן, הופתעתי לגלות שיש להם קריטריונים ושאירועי ברית מילה בירושלים זה לא ממש הצעה אטרקטיבית למפיקי אירועים. התקשרתי לעוד 4 מפיקים אירועים ולכולם הייתה אותה התשובה – אנחנו לא מפיקים אירועי ברית מילה בירושלים, זה אירוע קטן ואנחנו מתעסקים רק עם חתונות או עם בר/בת מצווה, במידה ויש תקציב ולא מדובר באירוע קטן.

טוב, הלכתי לשק החבטות שלי, בן זוגי היקר, הוצאתי עליו את כל הזעם ודרשתי ממנו – תפיק אתה את הברית מילה הזו! הוא כמובן הנהן בחיוב, כמו תמיד, חיכה שארגע, ואז הסביר לי למה עדיף שאני יעשה את זה ולא הוא. ומה לעשות, הוא צודק. הוא פשוט חסר כישורים להיות גם מפיק אירועים, הוא בסך הכל שק חבטות שהתחייב להיות שמיש לבעל בית אחד באופן בלעדי – אני.

הבנתי שאין לי ברירה אלה ללמוד את רזי המקצוע ולהוסיף לרזומה שלי גם את התואר של מפיקת אירועי ברית מילה בירושלים. לכו תדעו, מאחר וכל מפיקי האירועים מסרבים לקחת אירוע ברית מילה בירושלים, אולי אוכל עוד להפוך את זה לקריירה רווחית בעתיד.. כי האמת, אחרי שהשלמתי עם העובדה שאין לי לאן לברוח ואני צריכה להפיק את ברית המילה הזו, התברר לי שזה לא סיפור כזה מורכב! ולכן אדריך אתכן איך עושים את זה בקלות ובמהירות!

אירועים קטנים בירושלים

הדבר הראשון שאתן צריכות זה – לחפש מקומות לאירועים קטנים בירושלים, ולצמצם את האופציות שנראות לכם ראויות ל – 5 אופציות נבחרות. את החיפוש אתן יכולות לעשות בקלות על ידי אתרי אינטרנט שמציגים מבחר של אולמות אירועים או מסעדות לאירועים בירושלים, שם תוכלו למצוא את כל המקומות המומלצים וכך לחסוך זמן וכאב ראש על חיפוש מייגע. הנה אתר כזה לדוגמא – מקומות לאירועים קטנים בירושלים

איך מוצאים אולם לבריתה בירושליםאחרי שבחרתם 5 אולמות אירועים קטנים בירושלים, שנראים לכם כאופציה ראויה וטובה מבחינת הנראות של המקום ומבחינת המחיר והמיקום של האולם, אתם צריכים לקבוע פגישה עם שלושת המקומות המועדפים עליכם ביותר! ופה כדאי שתדעו טיפ חשוב מאוד – תקבעו כבר מההתחלה את הפגישה ליום הטעימות! במקום לשבת בפגישה עם איש מכירות שינסה להוציא מכם מקדמה וכך להפוך אתכם לקהל שבוי, דלגו על השלב של פגישת המכירות! תגידו לאולם האירועים שאתם כבר מכירים את המקום ושהוא האופציה המועדפת עליכם! בקשו הצעת מחיר במייל, ותאמו איתו פגישה ליום טעימות כדי לראות אם האוכל מספיק איכותי לאורחים שלכם! היתרון הברור בזה – במקום לרוץ בחיפוש אחר מקומות לאירועים קטנים בירושלים ולפגוש אנשי מכירות ממולחים, אתם יכולים להפוך את ערב הטעימות הזה לבילוי זוגי משותף שבו תתנו גם לשק החבטות שלכם, בן הזוג, קצת מקום להפגת המתח (דבר שמשתלם מאוד כשחוזרים הביתה בערב), ובמקום פגישה מייגעת עם איש מכירות, כל הסיפור הופך למעין בילוי של זוגות נשואים..

כאשר מדובר באירועים קטנים יש לכם המון אופציות איך האירוע יראה! במיוחד כאשר מדובר במקרה של אירועים קטנים בירושלים! אתם יכולים לחפש מסעדות לאירועים בירושלים, או אולמות אירועים לברית בירושלים, ואם אתם גרים בבית פרטי והאירוע שלכם קטן, אז אפשר גם לעשות ברית מילה בבית! אבל בנינו, עדיף לעשות את זה מחוץ לבית – גם תקבלו צ'קים יותר שמנים ותכסו את ההוצאות, וגם תמנעו מהבית שלכם הרס פוטנציאלי ושעות של ניקיון אחרי שהאירוע נגמר! אירוע ברית מילה במסעדה או באולם אירועים בירושלים, ימנע מכם כאב ראש! אתם מרכזים את כולם למקום אחד, נותנים לכולם מקום לברך אתכם ולאחל לכם מזל טוב, ויאללה ביי… אתם יכולים לחזור הביתה ולהתרגל למציאות החדשה שבה אתם הופכים להיות אבא ואמא.

איך מחליטים על מקום לברית בירושלים?

יש לכם שתי אופציות כאשר אתם מחפשים מקומות לאירועים קטנים בירושלים:

האחת – אולם אירועים קטן. האופציה הזו תהיה טובה לכם במקרים של אירוע שכמות המוזמנים שלו נושקת או עוברת את ה – 100 אורחים.

השניה – מסעדה לברית בירושלים. האופציה הזו תהיה טובה לכם במקרים של אירוע שכמות המוזמנים שלו קטנה יותר מאזור ה – 100 אורחים. וגם פה, יש לכם אפשרות למצוא מסעדות לאירועים קטנים בירושלים במהירות ובקלות באותם אתרים שמספקים מידע מרוכז ורשימת מומלצים. הנה רשימה כזו לדוגמא – מסעדות לאירועים קטנים בירושלים

אולמות אירועים ומקומות קטנים לברית בירושליםבכל מקרה, מה שהחלטתם לבחור כאופציה מועדפת, בין אם באולם אירועים ובין אם במסעדה לאירועים קטנים בירושלים, המשימה האמיתית שעומדת לפניכם ותהפוך את כל החוויה לדבר נעים היא – לעשות את זה בחכמה! במקום לפגוש אנשי מכירות, להגיע לערב טעימות. במקום לחשוב שאולם האירועים חושב עליכם כל היום, לשריין 3 מקומות מועדפים בתאריך וברגע שאתם נכנסים לחדר הלידה לראות מי פנוי ולשריין את המקום סופית. אירועי ברית מילה ידועים בזה שאין להם תאריך קבוע! הם תלויים בתאריך הלידה, ודבר זה תלוי ומשתנה בהתאם לדברים שלא ממש תלויים בכם! ומהסיבה הזו – לא לתת כסף מקדמה לאף מקום ולאף מסעדה! שמרו את עצמכם חופשיים ונטולים מהתחייבויות..

היתרון הגדול ביותר, שכנראה גם הופך את כל העסק לממש קל, זה שאותם מקומות לאירועים קטנים בירושלים מציעים לעשות את הכל עבורכם. אתם לא צריכים לדאוג לעיצוב שולחנות, לא למציאת תקליטן, וברוב המקומות שערוכים לאירוע ברית מילה קטן וסטנדרטי תוכלו גם לשריין צלם אירועים דרך המקום, אולי במקרים של מסעדות לאירועים קטנים זה יהיה קצת שונה ותצטרכו להשקיע מאמץ גם במציאת צלם לבד.. אבל זה שווה את הפריבילגיה שתקבלו בזה שהאוכל שיוגש לאורחים שלכם יהיה שאריות של מסעדה ולא שאריות של חתונה. כן, אתם בכל מקרה נמצאים בקטגוריה של שאריות, זו הסיבה שמפיקי אירועים בירושלים לא לוקחים ברית מילה. אז כדאי שתבינו את התמונה ואם כבר אתם שאריות של אירועים בעלי תקציב, לפחות תבחרו להפוך את השאריות הללו לסעודת גורמה ולחוויה מהנה! בהצלחה!אירוע בריתה בירושלים

dganit7
בגליל הקסום הקצב זז לאט... אוהבת את ישראל ושמחה שהחיים זימנו לי ללמוד פה ולהישאר...