לא טסים? נביא את קליפורניה לכאן: קולקציית משקפי השמש של גארט לייט בישראל

מותג Garrett Leight נוסד באמריקה, בשנת 2010 לחופי Venice Beach שבקליפורניה על ידי קבוצה של חברים צעירים עם תשוקה לאופנה ולמשקפיים. בראש החברה עומד גארט לייט, בנו של לארי לייט המייסד והבעלים של מותג המשקפיים האגדי "אוליבר פיפל", אחד מגדולי מעצבי המשקפיים, שידע לעצב משקפיים קלסיים לא מוקצנים, אינטליגנטים ובעיצוב גאוני. גארט הבן, חי ונושם משקפיים מילדותו.

אמנם השמיים פתוחים, אבל אי אפשר לטוס לכל מקום בעולם ובינינו גם אם היה אפשר- זה עדיין די מלחיץ. ובימי הקיץ החמים כולנו חולמים על חופשות קסומות בחופים מהממים, אז אם בינתיים אי אפשר ליהנות מחופים קסומים לפחות נהנה מקולקציות של משקפי שמש סופר שיקיים ומלאי סטייל.

כמה סטייל

המותג Garrett Leight נוסד באמריקה, בשנת 2010 לחופי Venice Beach שבקליפורניה על ידי קבוצה של חברים צעירים עם תשוקה לאופנה ולמשקפיים. בראש החברה עומד גארט לייט, בנו של לארי לייט המייסד והבעלים של מותג המשקפיים האגדי "אוליבר פיפל", אחד מגדולי מעצבי המשקפיים, שידע לעצב משקפיים קלסיים לא מוקצנים, אינטליגנטים ובעיצוב גאוני. גארט הבן, חי ונושם משקפיים מילדותו.

מי קהל היעד?

במקור נועד המותג "גארט לייט" לחברה מגניבים, גולשים, שנוהגים לבלות בחופי ווניס ביץ' שבקליפורניה. כיום המותג פונה לקהל רחב יותר, לכולם. לכל מי שמחפש את הפשטות והקווים המדויקים שהיו טביעת האצבע של לארי לייט האב, עם הניקיון העיצובי והדגמים הקלסיים, אך במחירים הנגישים לכולם ומבלי להתפשר על האיכות.

היישר מקליפורניה הלוהטת

מה בקולקציה?
מדובר במודלים עיצוביים מאד מדויקים, קלסיים ואלגנטיים. לגברים ולנשים.
המותג עובד עם טובי המעצבים ועם חומרי הגלם הטובים ביותר, מתוך ראיה שיווקית המאמינה שמשקפיים איכותיים ישרתו את הלקוחות לאורך זמן. כל העיצובים נעשים בסטודיו בקליפורניה תוך הקפדה על בקרת איכות גבוהה, תוך שמירה על מחיר בר- השגה לקהל רחב, וזאת מבלי להתפשר על איכות.

מה מאפיין את הקולקציה?
המיוחד הוא בצבעוניות של מסגרות האצטט. מגמה אופנתית זו התחילה מזמן, אלא שהיום מדובר בשיא האופנה. אצטט שקוף נקי, שקוף קריסטל, ושקוף שמפנייה. עדשות משקפי השמש עשויות מזכוכית איכותית וחלקם מפולרויד, עדשות בהירות וצבעוניות. מסגרות קטנות עשויות ממתכות דקות, מסגרות בגזרות מרובעות, אובליות ועגולות, לצד מסגרות אצטט שקופות. מחירים: 1500 ₪.

אם אתם נמנים על הקהל הסטייליסטי אלגנטי וקלאסי, שמחפש את המותג הכי לוהט בעולם ובמחיר שפוי ונגיש, "גארט לייט" הם המשקפיים שלכם.

צילום: יחצ
להשיג בחנויות האופטיקה המובילות
אתר- https://www.garrettleight.com 
פייסבוק – https://www.facebook.com/GarrettLeight
אינסטגרם – https://www.instagram.com/garrettleight/