כמה עולה הדברה בתל אביב?

בחורה עם מחשב נייד

תל אביב היא העיר האטרקטיבית ביותר בישראל, גם למגורים וגם לעסקים. בהתאם ערך הנדל"ן בה גבוה מאוד, וכל מי שחי או עובד בעיר הנחשבת והנחשקת מצפה לבית או משרד נקי מאורחים לא רצויים. אם בכל זאת הגיעו אליכם נמלים, טרמיטים, עכברים, תיקנים, חיפושיות, תולעים, צרעות ויש כמובן עוד מזיקים – הפתרון הוא כמובן מדביר, ואחד השיקולים בבחירת איש המקצוע המתאים הוא העלות של השירות.

לפי מה נקבע מחיר ההדברה?

יש שתי דרכים אפשריות לקבוע את העלות של שירותי הדברה בתל אביב: במודל הראשון השירות הוא שירות כולל – למשל הדברת מסעדה, גן ילדים או דירת מגורים – מכל המזיקים שעלולים להגיע אליהם. במקרה זה המחיר שתשלמו הוא בהתאם לשטח שאותו נדרשים המדבירים לכסות ולפי היקף הכיסוי הדרוש (כלומר איזה סוגי בעלי חיים וחרקים תרצו להרחיק מהמקום).

המודל השני הוא הדברה או סילוק של בעלי חיים ספציפיים – הדברת תיקנים, לכידת עכברים, גירוש יונים וכו'. במצב זה המחיר הוא בהתאם למפגע שכבר נוצר אצלכם בבית או בעסק, למאפיינים שלו ולמידת החומרה (למשל קל יותר ללכוד עכבר אחד מאשר קבוצה גדולה של מכרסמים, זול יותר להרחיק יונים ממזגן מאשר מגג).

סרטון של הדברה בתל אביב לבית קרקע

 https://www.youtube.com/watch?v=EFO4ZqKMMhU

דוגמאות לטווח המחירים עבור שירותים מבוקשים במיוחד

הדברה בתל אביב של בית קפה או מסעדה ניתן לבצע תמורת 250-500 ש"ח, אלא אם כן מדובר על שטח נרחב במיוחד או על בעיות ספציפיות מורכבות שמחייבות פתרונות יקרים. הדברה של פרעושים וקרציות בדירה בת 3 חדרים תעלה סביב ה-500 ש"ח, הדברת נמלים מתומחרת ב-200-300 ש"ח ואילו עבור לכידת עכברים ושחרורם בשטח פתוח הרחק ממגורי בני אדם משלמים בדרך כלל 230-600 ש"ח.

לא פחות חשוב: אמינות וזמינות

מחיר הוא באופן טבעי פקטור מרכזי בבחירת שירותי ההדברה, אבל יש עוד 2 איכויות חשובות שלא כדאי לשכוח אותן: זמינות מרבית ואמינות ללא פשרות. הזמינות קריטית בעיקר כשמדובר על מפגע קיים ולא על הדברה מניעתית. אם למשל מסעדה מתמודדת עם נוכחות של עכבר במטבח או עם מכת טרמיטים, היא זקוקה לחברה שמספקת מענה מידי ולא יכולה להמתין למדבירים שיתפנו. למעשה במצבים אלה מומלץ לחפש מדביר בתל אביב שעובד 24 שעות ביממה ועם רישיון.

האמינות חשובה מאוד אף היא, כדי שתוכלו להיות בטוחים שקיבלתם מענה מקצועי מדויק ואפקטיבי, ושלא התבקשתם לשלם עבור הדברות שאין בהן באמת צורך.

איך לבצע השוואת מחירים?

כשמבצעים השוואת מחירים בין חברות שמספקות שירותי הדברה ואשר עברו את הסינון המתבקש על סמך האמינות והזמינות, כדאי לוודא מראש את כל הפרטים: באילו חומרים משתמש כל איש מקצוע, האם יש אחריות על הטיפול, האם למדביר יש ניסיון ספציפי (ובפרט בשירותים כמו סילוק צרעות או הדברת פשפש המיטה שמחייבים בקיאות של ממש) ועוד. רק בדיקה מעמיקה של היכולות של כל מדביר תוביל למציאת שירות משתלם – ובעיקר לבית או עסק שאין בהם אורחים לא מוזמנים.