כל שעה חשובה/ ג'יליאן קנטור

ג'יליאן קנטור מספרת את סיפורם של אתל ויוליוס רוזנברג, בני הזוג שהואשמו באשמת ריגול ומסירת סודות האטום לברית המועצות. ב-1950 נעצרה אתל והשאירה את שני בניה הקטנים אצל שכנתה מילי. היא לעולם לא שבה לקחתם…

את סיפורם של בני הזוג רוזנברג ג'יליאן שוזרת דרך סיפורה הנוגע ללב של שכנתם מילי שטיין.

 

ג'יליאן קנטור מספרת את סיפורם של אתל ויוליוס רוזנברג, בני הזוג שהואשמו באשמת ריגול ומסירת סודות האטום לברית המועצות. ב-1950 נעצרה אתל והשאירה את שני בניה הקטנים אצל שכנתה מילי. היא לעולם לא שבה לקחתם…

את סיפורם של בני הזוג רוזנברג ג'יליאן שוזרת דרך סיפורה הנוגע ללב של שכנתם מילי שטיין. מילי היתה עקרת בית בארצות הברית של שנות החמישים, אשר התגוררה ברובע יהודי והיתה נשואה לאד הרוסי.

את אד היא הכירה דרך אמו, היא ראתה בו את המפלט שלה מהעבודה בבית החרושת. לא הזיק שגם היה יפה תואר. השניים נישאו במהרה.

 

אבל, חיי הנישואים לא האירו לה פנים. לאחר לידת בנם הבכור, לא היתה להם שפה משותפת. הוא נהג לחזור הביתה מהעבודה, לשתות וודקה ולעסוק בענייניו. וכשדיוויד, בנם, לא דיבר, הוא התעלם מקיומו. הוא רק רצה בן נוסף, אשר יפצה על הבן הלא מושלם הקיים.

 

מילי היתה לבדה בבדידותה. אמה תמיד העדיפה את אחותה המוצלחת והיפה. רק סבתה אהבה אותה באמת…אבל גם היא הלכה והזדקנה.

 

אתל היתה השכנה היחידה אתה התחברה. היחידה שהבינה אותה ואת שונותה. גם לאתל היה ילד חריג. וכך בין השתיים נרקם קשר אמיץ, שרק לנשים ואימהות יכול להיות.

 

בערב אחד שבני הזוג רוזנברג ארגנו ארוחת ערב בביתם, היא פגשה בג'ייק, אשר הציג את עצמו כחבר של הרוזנברגים ופסיכותרפיסט.

הוא הציע לה עזרה עם בנה. הוא אמר לה שהוא ינסה לעזור לה ללא תשלום, תמורת מחקר.

 

כשג'ייק נכנס לחייה, היא היתה זקוקה לו נואשות. היא היתה צריכה משהו שיעזור לה עם בנה החריג ויותר מכך, היא היתה צריכה משהו שיקשיב לה וייתן לה תשומת לב.

 

היא הלכה והתאהבה בו. האם גם הוא אוהב אותה באמת? אוהב גם את דיוויד? או שמא, שום דבר בעולם לא ניתן בחינם?

 

מוזמנים לקרוא ולגלות מה עלה בגורלם של מילי וילדיה ומיהם אד וג'ייק, החברים שנכנסו לחייה.

 

 

מאחלת לכם קריאה מהנה!

 

XOXO

 

אחת שיודעת😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)