כלי התחבורה הנוח בעיר

הקורקינט החשמלי הפך להיות כלי התחבורה הנוח ביותר עבור תושבים רבים. לאור פקקי התחבורה העצומים שקיימים בישראל ומיוחד בתל אביב, לא מעט מהתושבים מעדיפים להתשמש בכלי תחבורה חשמליים – כגון אופניים ואפילו יותר – קורקינטים חשמליים

כלי התחבורה האולטמטיבי

כלי התחבורה האולטמטיבי

מי שמסתובב ברחובות הערים והיישובים, נחשף לכמות הגדולה של קורקינטים חשמליים שנעים בכל מקום. כלי התחבורה הפשוט הזה שכולם מכירים בוורסיה הידנית שלו מגיל צעיר, שינה את פניו והפך לאופציה של קורקינט חשמלי. בשנים האחרונות ציבור גדולה הבין עד כמה כלי התחבורה הזה הוא האידאלי עבורם לאור פקקי התחבורה העצומים שקיימים בישראל ולכן רבים מהתושבים העדיפו בנסיעות קצרות בתוך העיר לזנוח את המכונית ואפילו את האופניים החשמליים ולנסוע רק באמצעות כלי התחבורה האולטימטיבי, הקורקינט החשמלי.

כלי התחבורה האולטמטיבי

קיימים דגמים רבים של קורקינט חשמלי והדרך הנכונה לרכוש אותו היא להיעזר בשירותיו של נציג מכירות מיומן בחנות או באתר האינטרנט שיסייע בבחירת הקורקינט המתאים ביותר בהתאם לגילו של הרוכב ולאופי של הרכיבה. כאשר קונים את הקורקינט הראשון, הרוכב צריך זמן כדי להסתגל לרכיבה באופציה החדשה, כיצד לרכב בצורה זהירה ובטוחה כאשר כל אחד חובש קסדה תקנית והדוקה אשר תפקידה לשמור מפני פגיעה בראש במקרה של נפילה או פציעה.

רכישת כלי התחבורה המוצלח ביותר

השימוש הרב באפשרות של קורקינט חשמלי הפתיעה רבים שלא חשבו שתהיה הצלחה כה גדולה לכלי התחבורה הזה. אך קלות הנסיעה והזמינות המיידית, כמעט ללא צורך בתחזוקה שוטפת הכתירו את הקורקינט החשמלי כמוצלח במיוחד. במשרדים רבים קיים קורקינט חשמלי והעובדים משתמשים בו במהלך היום על פי הצורך שלהם. יש כאלו שנוסעים באמצעותו לסידורים שונים או לפגישות באזורים עסקיים הקרובים למשרד וכך חוסכים את ההתנהלות המסורבלת באמצעות רכב או אופנוע, לאור עומסי התנועה האדירים בתוך העיר.

שדרוג של קורקינט חשמלי

כשמדובר בילדים חשוב מדי פעם למכור את הקורקינט הקיים ולרכוש קורקינט חדש, אם הדגם הישן התבלה או שהוא כבר אינו תאים למידותיו של הילד. באופן טבעי עם הזמן הילד הוא גבוה יותר וגם עולה במשקל ולכן זקוק לאמצעי תחבורה שהוא מתאים למידותיו. מעבר לכך חשוב שהקורקינט יהיה תמיד תקין שהבלמים יעבדו כראוי ואפשר יהיה לתמרן עם הכידון על פי הצורך. אם נראה שמתחילים כשלים טכניים, עדיף לרכוש קורקינט חשמלי חדש אשר אפשר יהיה לרכוב עליו בבטחה.

לאור תאונות הדרכים הרבות שהיו בשנים האחרונות שבהן היו מעורבים כלי התחבורה הללו, יש הנחיות ברורות כיצד לרכב עליהם ובאיזו מהירות. רוכבי הקורקינטים החשמליים חייבים להיות ערניים ולהיות מרוכזים מאד בכל מה שמתרחש בשטח לפניהם, אם זה על הכביש ואם על המדרכה.

נקודות מהותיות בעת רכישת קורקינט חשמלי

יש כמה נקודות אקוטיות שיש לבדוק אותן בעת רכישת כלי התחבורה החדשני, איכות המנוע, הימצאותם של בולמי זעזועים בטיב מעולה, צמיגים עמידים, מושב בגובה הנכון במידת הצורך, כידון המאפשר תמרון מקסימלי ואפשרות מהירות נסיעה התואמת את תוואי הדרך. בנוסף לכך עבור מי שנוסע ברכבת או זקוק לכך ביום יום, כדאי לרכוש את אחד בדגמים של הקורקינט המתקפל.