כך נפטרים מצלוליט אחת ולתמיד

מחקרים הראו כי 99% של הסובלים מצלוליט הן נשים, ולכן המסקנה היא שמדובר בתופעה הורמונלית המתרחשת אצל הנשים בלבד. צלוליט היא בעיה כרונית.

כמה פעמים הסתכלת בראי והבחנת באותן גומות לא חינניות שמוציאות את כל הכיף ממכנסיים קצרים ושמלות? הרשי לי לבשר לך בשורה נהדרת, יש לזה פתרון!

מי שמבינה דבר או שניים בטיפולי הרפואה האסתטית, יודעת שעד היום הטיפול בעודפי שומן התמקד באזורי הפנים, ונדרשו בין 10 עד 12 טיפולים מייגעים וממושכים כדי להגיע לתוצאות המושלמות. מהיום, מכשיר חדש המבוסס על אנרגיית האולטראסאונד למי שרוצה להיפטר משומנים מיותרים ומסימני צלוליט, 3 טיפולים וזהו.

ד"ר לריסה ברק ידועה בתחום הרפואה האסתטית, עם עשרות שנים של ניסיון ועם מגוון רחב של טיפולים בגוף ובפנים אותם ניתן לעבור בקליניקות שלה בארץ ובמילנו. בימים אלה היא בין הבודדים והראשונים בארץ המציגים את הטיפול החדשני להצרת היקפים ועיצוב הגוף שנקרא SCIZER  (סייזר) המבוסס על אנרגיית אולטראסאונד ממוקדת המסייעת להורדת שומן בגוף, להעלמת סימני צלוליט.עם תוצאות מהירות וטבעיות אחרי 3 טיפולים בלבד.

דר לריסה ברק. צילום שי יחזקאל

שימוש באנרגית האולטרסאונד להורדת שומן בגוף מאפשרת הכנסת הקרן לעומקים חדשים זאת מבלי לפגוע בשכבת העור החיצונית. עד היום אנרגיית האולטרסאונד שימשה בעיקר לטיפולי פנים וצוואר, והמכשיר החדש המתמקד בטיפולי הגוף, מאפשר עוצמה גבוהה עד פי 60 יותר. אנרגיית האולטסאונד גורמת להרס תאי השומן באזור המטופל, השומן נספג בלימפה ואח"כ יוצא מהגוף בתהליכי ההפרשה וחילוף חומרים. הטיפול לא פולשני, ולמרות שמגיע לעומקים של 9 ו-13 מ"מ אין הוא הורס את התאים החיצונים של העור. יותר מכך, הטיפול משפר את זרימת הדם והלימפה באזור המטופל, וגם מעודד ייצור מחדש של קולגן ואליסטן בגוף.
הטיפול יעיל לשיפור מראה העור במקרים של צלוליט, שהינו סירקולציה לקויה של הדם והלימפה וחוסר קולגן באזור, המאפשר התפתחות תאי שומן. מחקרים הראו כי 99% של הסובלים מצלוליט הן נשים, ולכן המסקנה היא שמדובר בתופעה הורמונלית המתרחשת אצל הנשים בלבד. צלוליט היא בעיה כרונית.

רוצות עור חלק, ולא עור כמו גבינת קוטג' הסובל משינוי צבע? ב-3 טיפולים בלבד עם הפסקה של 6 שבועות בין טיפול לטיפול, לעומת 10-12 טיפולים בעבר, ואתן כמו חדשות.


אורך הטיפול נע בין 20 דקות לחצי שעה תלוי האזור המטופל. בעזרת ידית גדולה עוברים על האזור 3 פעמים, ניתן לטפל בכל אזורי הגוף, שומן בטני, מותניים, ירכיים ובכל מקום שיש בו הצטברות של שומנים מיותרים.
לא כואב, ואין צורך בזמן החלמה, והתוצאות נשמרות לאורך זמן.

את הטיפול ניתן לעבור בקליניקות של ד"ר לריסה ברק
אתר
פייסבוק 
 אינסטגרם
טלפון: 8420*  052-6382121
תל אביב, רחוב הארבעה 28 קומה 20 בניין צפוני חגג’ גרופ. זיכרון יעקב, היין 9, 6293790 – 04. ירושלים, טלפון 077-602-1112