כיסאות לקוסמטיקאיות ולמכוני יופי

כסא למכון יופי ולקוסמטיקאית
כסא למכון יופי לקוסמטיקה

המכללה לאסתטיקה, כאחד המרכזים הגדולים בישראל לשיווק מוצרי טיפוח וריהוט למכוני יופי, שמח להציג את הקולקציה החדשה של כיסאות לקוסמטיקאיות 2020.

צורת הכיסאות משתנה אבל אנחנו מקפידים להדגיש שהמכללה לא מתפשרת באיכות ובוחרת רק בכיסאות שעומדים בתנאים הבאים:

כיסא חזק ועמיד – הכסא אמור להחזיק מעמד לאורך זמן רב, כשבכל יום זה הריהוט שהקוסמטיקאית הכי משתמשת בו ולכן נושא זה חשוב מאוד.

נוחות – בנוסף לחוזק שלו, הכסא אמור להיות נוח ולהעניק תמיכה נכונה לאורך יום העבודה ולמשך שנים רבות.

מחיר טוב – בגלל שאנחנו קונים בכמויות ומוכרים בכמויות, אנחנו מצליחים להגיע למחירים טובים יותר, והלקוחות שלנו מקבלות את ההוזלה בהתאם.

יופי – עדיין מדובר ברהיט שאמור להשתלב בעיצוב חדר הטיפולים באופן אסתטי ונעים לעין.

משקל וניידות – הכסא אמור "להחליק" ולזרום עם המטפלת בזמן הטיפול מצד לצד ללא הפרעות, זה אולי נשמע לא חשוב אבל זה עוד פרט שחשוב לנו לבדוק לפני שאנחנו מזמינות משלוח גדול של כסאות.

 

כמו שאת רואה, קניינית המכללה דואגת לכל הפרטים כדי שאת, הקוסמטיקאית או בונת הציפורניים לא תצטרכי לדאוג לפרטים האלה ותתרכזי בלתת שירות מקצועי בנוחות המגיעה לך!

מגוון הכיסאות למכוני יופי ולקוסמטיקאיות:

בית ספר וחנות למקצועות היופי בבאר שבע
המכללה לאסתטיקה מציעה מגוון רחב של קורסים ומוצרים הקשורים לעולם היופי. קורס הדגל הינו הקורס לקוסמטיקה המצויין שנערך במכללה, בנוסף נלמדים קורסים לאיפור, איפור קבוע וכמובן מגוון קורסים לבניית ועיצוב ציפורניים.בקומפלקס המכללה, תוכלי למצוא חנות עם מגוון ענק של מוצרי יופי וטיפוח, לשוק המקצועי או הפרטי במחירים מעולים ושירות ללא תחרות. התקשרי 08-6236191