טלפון חוגה הדבר הבא בעיצוב הבית

טלפון של פעם היה מגיע בגדלים ובצורות שונות – חלקם גדולים ומגושמים מאוד. כיום ניתן למצוא טלפונים נייחים מעוצבים לבית בחנויות שונות אונליין. זה נחשב כעכשווי ואלגנטי יותר לדבר בו בבית או מהמשרד. הם גם מגיעים בצבעים רבים כמו אדום, לבן, כחול, שחור או אפילו ורוד או זהב. 

טלפון חוגה

מזה בעצם טלפון חוגה?

טלפון החוגה הוא טלפון בסגנון רטרו שנראה כאילו הוא שייך לשנות החמישים. יש לו חוגה סיבובית עם כפתורי מספרים פשוטים. טלפון החוגה ידוע גם בתור טלפון נייח. יש לו חוגה סיבובית שניתן לסובב אותה כדי לבחור מספר לביצוע שיחה. המשתמש מסובב את הכפתור עם כיוון השעון, ועוצר כאשר המספר הרצוי מיושר עם האצבע המורה ומשחרר.
העולם מתקדם במהירות לעבר אורח חיים דיגיטלי בלבד, אבל לטלפון החיוג הישן והטוב עדיין יש את הקסם שלו. את לא יכולה להשוות את הנוחות של שיחת טלפון “נייחית” לשיחה בנייד דקיק שבשיחות ארוכות תופס לך את הצוואר ושלא נדבר על הקרינה.
הטלפון חוגה המסורתי הופך יותר ויותר פופולרי בעולם העכשווי. יש אנשים שעדיין נהנים להשתמש בטלפון קווי מכיוון שיש לו תחושה של רטרו או וינטג'. זה גם יוצר שיחה טובה יותר בבית או במשרד מאשר שיחה מטלפון נייד. טלפונים קוויים עדיין רלוונטיים בעולם של היום, למרות שרוב האנשים משתמשים בטלפונים הניידים שלהם למטרות תקשורת, תמיד נחמד לשבת על הכורסא בבית או במשרד מול חלון גדול ופשוט לדבר ללא הפרעות של וואטסאפים והתרעות, וכמובן השיחה אף פעם לא מתנתקת מלחיצה של הסנטר שלנו על המסך באופן פתאומי…
טלפונים נייחים כבר בקושי אפשר למצוא לקנייה ומאוד קשה למצוא אותם. למרבה המזל, עדיין יש כמה חנויות שמוכרות את הטלפונים המיוחדים האלה.
ישנם אתרים המציעים סוגים שונים של טלפונים נייחים מעוצבים ומגניבים במחירים סבירים עם משלוח מהיר. נסו את lee lary, חנות אקססוריז לבית שיש להם קטגוריה שלמה של טלפון של פעם.

טלפון נייח למי ולאן הוא מתאים

טלפון נייח מעוצב יכול לשדרג כל בית או משרד, אנשים רבים בוחרים היום לעבור לדבר בנייח כי זה נוח יותר וכמובן ללא קרינה.
עיצוב הטלפון הביתי הוא בהחלט אקססוריז לבית מקורי ומגיע במגוון צבעים ודגמים.
זהו חלק חשוב מהתקשורת שלנו עם אחרים ועדיף שנעשה את זה בסטייל. זה סמל לאורח החיים שלנו וגם משקף את האישיות והטעם שלנו.

איפה מניחים טלפון נייח מעוצב?

אם הטלפון מיועד לשימוש ביתי, הניחי אותו על השידה הכי יפה בסלון, כמובן לבדוק קודם היכן השקע שלו… לידו הניחי כורסא יפה עם סלסלת מגזינים ליד ושולחן קטן עם תאורה חמימה, אפשר גם להוסיף עציץ ושטיחון קטן כדי לתת אווירה של פינה רגועה. וכך את מחייגת לאהובים שלך ומדברת בנוחות בשיחה ארוכה ללא הפרעות וללא כאבי צוואר או קרינה מיותר.
אם הטלפון מיועד לשימוש במשרד, אז כמובן הניחי אותו על שולחן העבודה שלך, מבטיחה לך שתיהני ממנו והוא יהיה שימושי מאוד. משרדים שהעיצוב חשוב להם נוהגים לרכוש טלפון נייח מעוצב ומניחים אותו במשרד באזור הקבלת קהל שהלקוחות יוכלו להתרשם שזהו משרד שעיצוב הוא חלק ממנו.
ישנם סוגים רבים ושונים של טלפונים בימינו. אך לטלפון החוגה המיושן עדיין יש את הקסם שלו.

טלפון של פעם היה מגיע בגדלים ובצורות שונות – חלקם גדולים ומגושמים מאוד. כיום ניתן למצוא טלפונים נייחים מעוצבים לבית בחנויות שונות אונליין.
זה נחשב כעכשווי ואלגנטי יותר לדבר בו בבית או מהמשרד. הם גם מגיעים בצבעים רבים כמו אדום, לבן, כחול, שחור או אפילו ורוד או זהב.