טיפים והמלצות על השכרת גנרטור – פליי מיוזיק

כאשר אתם מקיימים אירועים בחיק הטבע, על שפת הים או בכל מקום שבו אין חיבור אל תשתיות החשמל או יוצאים לטיולי שטח ארוכים, אתם נדרשים לשכור גנרטור.

בחורה עם מחשב נייד

טיפים והמלצות על השכרת גנרטור

כאשר אתם מקיימים אירועים בחיק הטבע, על שפת הים או בכל מקום שבו אין חיבור אל תשתיות החשמל או יוצאים לטיולי שטח ארוכים, אתם נדרשים לשכור גנרטור.

הגנרטור זוהי מכונה המופעלת באמצעות בנזין או דלק אשר מספקת את הכוח החשמלי הנדרש להפעלת מכשירים הפועלים על חשמל. הגנרטור זו מכונה עדינה ומתוחכמת שחשוב לשמור ולתחזק אותה היטב, ולכן הטיפ החשוב ביותר הוא לשכור גנרטור רק מחברה אשר מקפידה על איכות הגנרטורים שהיא משכירה, שומרת עליהם ומתחזקת אותם היטב ובאופן קבוע. גנרטור שלא מתוחזק היטב עלול להפסיק לעבוד במהלך האירוע ולגרום לכם עוגמת נפש גדולה ולעתים קרובות גם הפסדים כספיים.

כדי להימנע מעוגמת נפש ומהפסדים כספיים ליקטנו מספר טיפים שיסייעו לכם לשכור את הגנרטור הטוב היותר.

קראו עוד על השכרת חופות

השכרת גנרטור – רשמו לפניכם את הטיפים החשובים!

חברות ההשכרה העוסקות בהשכרת גנרטורים מציעות גנרטורים בגדלים שונים ובעלי הספק כוח שונה. כדי לשכור את הגנרטור המתאים חשוב לחשב את הספק הכוח של כל המכשירים שאתם מפעילים ולהוסיף חמש מאות וואט נוספים כדי להבטיח שלא יהיו תקלות והפרעות בעבודת הגנרטור בשל בעיות בכמות ההספק של החשמל. אם אתם לדוגמה, רוצים להפעיל ציוד הגברה בעל הספק כוח של אלף וחמש מאות וואט, עליכם לשכור גנרטור בעוצמה של אלפיים וואט לפחות.

אם אתם מפעילים מכשירים חשמליים עדינים, חשוב לשכור גנרטור עם מייצב חשמל. מייצב החשמל מווסת ומייצב את המתחים האלקטרונים בזמן הפרעות, תקלות או שיבושים, אפילו קלים, באספקת החשמל. אם לא תקפידו על גנרטור עם מייצב חשמל, אתם עלולים להזיק למכשירים האלקטרונים שאותם אתם מפעילים.

הגנרטורים פועלים על דלק או בנזין. שאלו בחברת ההשכרה איזה סוג דלק  מתאים להפעלת הגנרטור ונסו להצטייד מראש במלאי מספיק. שימו לב, לא בכל תחנת דלק מוכרים את כל סוגי הדלק המתאימים להפעלת הגנרטור.

אם אתם עורכים אירוע במקום רחוק קחו בחשבון איך תוכלו לשנע את הגנרטור אל מקום האירוע. אם יש לכם רכב גדול המסוגל לשאת משא כבד, אתם יכולים לשכור גנרטור גדול וכבד, אך אם אין לכם אפשרות לשנע גנרטור גדול, תוכלו לבחור גנרטור קטן וקל יותר. בחברת "נויה השכרת ציוד לאירועים" אנו מציעים גנרטורים בגדלים שונים ובתוכם גם גנרטורים שאותם תוכלו לשנע ברכב המשפחתי שלכם.

הפעלת הגנרטור דורשת ידע בסיסי במושגים טכניים. אם אין לכם ידע טכני או אם "שתי הידיים שלכם שמאליות" כדאי לשכור איש צוות מיומן שיתקין את הגנרטור, יפעיל אותו, יפקח על העבודה ובעת תקלה ידע להגיש עזרה מהירה ומקצועית.

אולי יעניין אותך חברת ניקיון בתל אביב