טיפול ה- Karizma של ד"ר ספיבק הוא הפינוק המושלם לעצמך ליום האהבה

יום האהבה זאת הזדמנות מושלמת לפנק את עצמך, הרי אהבה עצמית היא לא פחות חשובה. ומה יותר מתאים מלקבוע טיפול קוסמטי שיגרום לך להתאהב בעצמך מחדש. ד"ר ספיבק השיק לאחרונה את הטיפול המדוייק בשבילך!

יום האהבה זאת הזדמנות מושלמת לפנק את עצמך, הרי אהבה עצמית היא לא פחות חשובה. ומה יותר מתאים מלקבוע טיפול קוסמטי שיגרום לך להתאהב בעצמך מחדש. ד"ר ספיבק השיק לאחרונה את הטיפול המדוייק בשבילך!

הכירי את ד"ר ספיבק, שכבר 20 שנה משמש כחבר מן המניין בחברה הישראלית לכירורגיה דרמטולוגית ובהתאחדות האמריקאית לרפואה אסתטית, כמשתתף קבוע וותיק בכנסים מקצועיים בינלאומיים, כמדריך בעל שם עולמי להכשרת רופאים בטיפולי מתיחת פנים וצוואר בטכנולוגיות חוטי aptos וכרופא העומד בראש מרפאה לטיפולים אסתטיים הנושאת את שמו.

 

 

צילום: יורי לב סטודיו

 

ד"ר ספיבק השיק לאחרונה את טיפול ה- KARIZMA, חומר חדש שפותח באיטליה ונקרא Karisma Rh Collagen. ה-Karizma הוא ביו-סטימולטור (חומר המעודד ייצור קולגן באופן עצמוני) אשר מוחדר בהזרקה, וכמתבקש משמו, הוא אכן כרזימטי: מסייע להתחדשות העור ולתהליכי אנטי-אייג'ינג, ותודות לשילוב חומר מילוי במינון מזערי, יש ביכולותו להפחית קמטים, להרים רקמות, לטשטש צלקות. בנוסף, מעכב ה-Karizma את פעילות הרדיקלים החופשיים, וכתוצאה מכך, גם את הפגיעה בחומצות חיוניות המצויות ברקמות באופן טבעי.

 

צילום: יח"צ

 

לדברי ד"ר ספיבק, גדולתו של ה-Karizna טמונה בתמיכה שהוא מעניק ליכולת ההתחדשות הטבעית של העור (יכולת ההולכת ופוחתת ככל שעוברות השנים). ה-Karizma כמו מחזיר את העור אחורה בזמן, ואכן, מיד בתום הטיפול מראה העיר צעיר יותר, מהודק וזוהר. כמו כן, הטיפול מביא לידי שיפור ניכר גם בנזקי עור שונים כגון קמטוטים, ובאופן כללי, העור נראה קורן, מלא חיים ובעיקר – טבעי. טיפול ב-Karizma אינו נועד להחליף טיפולים אסתטיים, מבקש ד"ר ספיבק להדגיש, אלא להוות תחזוקה שוטפת לשכבות העור העמוקות, ובכך, למעשה, למקסם את יעלותם של טיפולים עתידיים.

 

 

צילום: יח"צ

 

את ניסיונו העשיר ואת הידע הנרחב שצבר בתחום האסתטיקה מיישם ד"ר ספיבק במרפאתו שבראשון לציון – טיפולי הצערת עור הפנים, הצוואר והגוף, המתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כגון חוטי Aptos, הזרקות בוטוקס וחומצה היאלרונית, פילינג ועוד. וכעת, עם הצטרפותו של ה-Karizma , מובטח ללקוחותיו של ד"ר ספיבק שהתוצאות תהיינה לא פחות ממעוררות השתאות.

עם טיפול ה- Karizma של ד"ר ספיבק, ביום האהבה הקרוב את תאהבי את עצמך קצת יותר…

אז למה את מחכה?

 

הטיפול עבר את אישורי משרד הבריאות הישראלי ואת מכון התקנים האירופאי CE

למידע נוסף ותיאום טיפולים בקליניקה של ד"ר ספיבק: 03-600-6088

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.