טיפולי "סקולפטרה" – לא רק לפנים

הקיץ פה ואנחנו מתחילים להתקלף כמו בצל. שרוולים קצרים, מחשופים שחושפים אזורים מסגירי גיל כמו הצוואר, כפות הידיים, וחלקים נוספים בגוף. נפגשנו עם ד"ר לורה מוצ'ניק, רופאת משפחה, עם 15 שנות התמחות בתחום הרפואה האסתטית וטיפולי אנטי אייג'ינג. ד"ר מוצ'ניק היא מהמובילות בתחום, שתספר לנו על מהפכה בתחום טיפולי ה"סקולפטרה" להשבת המראה הצעיר, המטופח והרענן לעורנו. "אם עד היום ניתן היה לטפל בעזרת טיפול חדשני זה רק באזורי הפנים, מהיום אפשר גם בכל חלקי הגוף" היא מעדכנת.

מהו טיפול ה”סקולפטרה" SCULPTRA ולמה מהפכה?
טיפול ה- "סקולפטרה", מהווה מהפכה בעולם ההזרקות בגלל השימוש בחומר שנקרא "ביו סימוליישן", המבוסס על חומצות פולימריות, חומר ביולוגי טבעי, המיוצר בשוויץ ומאושר ע"י ה-FDA האמריקאי לשימוש בטוח ויעיל. בארה"ב השימוש בחומר קיים למעלה מעשור ורק לפני כחצי שנה קיבל את האישורים לשימוש בישראל.
זוהי פריצה בעולם ההזרקות בגלל היכולות הגבוהות במיוחד של החומר בייצור מחדש של הקולגן בעור, והוא בעל אפקטיביות גבוהה פי כמה מחומרים אחרים, בעזרתו ניתן לפסל, להרים אזורים נפולים, למלא נפחים ושקעים, וגם לשפר את טקסטורת העור לרענן וזוהר עם גוון אחיד.

 

ולא רק, לחומר טווח אפקטיביות וההשפעה ארוך במיוחד שנע בין 2-5 שנים, במהלכן עור הפנים לא חוזר למצבו הקודם וטקסטורת העור נשארת זוהרת ואחידה.
אין אף חומר שדומה לו בשוק חומרי המילוי, ועם זאת יש לזכור שאת תהליך ההזדקנות הטבעית אף אחד לא יכול לעצור.

ומהם החידושים לגבי טיפול ה"סקולפטרה"?
כיום, הטיפול אושר לא רק לאזורי הפנים כי אם גם באזורי הגוף השונים כמו צוואר, מחשוף, כפות הידיים, באזורי הגוף כמו בטן, ישבן, ירכיים ועוד. מדובר באותו הטיפול שנעשה בפנים אך מדובר בטכניקה שונה, מינונים שונים, עומק הזרקה שונה ואזורי טיפול חדשים. התוצאות גבוהות במיוחד עם העלמת קמטים וקמטוטים באזור הצוואר והמחשוף, מיצוק העור ושיפור המרקם, הרמת אזורים נפולים בגוף, החזרת הנפח והעלמת מראה הגידים בכפות הידיים, כי מי לא רוצה מראה ידיים חלקות ומטופחות?

ומהו טיפול ה- UMA Academy?
טיפול המבוסס על חומר הרדיאס עם רכיבים טבעיים ושילוב חומצה היאלורונית וסידן. היפו-אלרגני, נספג בקלות, עם מינימום תופעות לוואי, ופועל לטווח ארוך ונועד לאזורי הפנים. בונה קולגן, ומשפר את מרקם העור. טווח השפעתו גבוה פי 2 מכל חומר אחר ותוצאותיו טבעיות. ככל שעובר הזמן הוא נראה טוב יותר. הרדיוס מאפשר הזרקות באזורים לא קונבנציונליים שעד היום לא טופלו כמו המצח, שקעי העיניים וברקות.

מה בין טיפול ה"סקולפטרה" לטיפול UMA Academy?
ההבדל שכיום ה"סקולפטרה" מיועדת לטיפול בפנים וגם באזורי הגוף והוא למצבים מתקדמים וקשים יותר בהם יש צורך לתת בוסטר רציני לעור, כמו במקרים של איבוד משמעותי של נפחים ושל נסיגת עצם כמו אנשים שירדו באופן דרסטי במשקל, אנשים שעברו מחלות קשות, למי שיש קמטים עמוקים ועד עכשיו היה צורך בניתוח. טיפול ה"סקולפטרה" מתאים לאנשים שרוצים תוצאות טבעיות לטווח ארוך עם אפקטיביות לאורך זמן. נשים וגברים. ההבדל ביניהם הוא מצבה של כל מטופלת ואיזה טיפול נכון ומתאים לה באופן אישי.

האם כל רופא יכול לטפל בשיטת ה"סקולפטרה"?
ד"ר מוצנ'יק עברה הכשרה מקצועית מיוחדת, "זהו טיפול אינדוידואלי בו החומר המוזרק הוא במינון אישי, בעומקים שונים ובטכניקות שונות. צריך להכיר את האנטומיה של הפנים כדי לא לעשות נזקים בלתי הפיכים היות והטיפול מחזיק 2-3 שנים ואם נעשתה טעות היא תישאר לאורך זמן. לכן יש לוודא שאת הטיפול עוברים אצל רופאים מיומנים שעברו הכשרה ספציפית, בעלי ידע וניסיון בתחום".

ולסיום, שלבו את טיפולי הסקולפטרה", הסירו כתמי שמש ופיגמנטציה בעזרת מיכשור וטכנולוגיה מתקדמת של מכשיר ה-22M, כך תוכלו גם אתם לקבל את הקיץ בזרועות חשופות ובמחשופים נדיבים עם עור צעיר וזוהר.

ד"ר לורה מוצ'ניק,
תל אביב, רמת החייל, רחוב ראול ולנברג 20
קרית מוצקין, שדרות גושן 86 קומה 1
באר שבע, בית אביסרור קומה 1
אשדוד, מגדלי K TOWER שדרות ירושלים 18, קומה 1, חדר 126
לתיאום תורים : 053-2385399
אתר: https://www.drlora.net/
פייסבוק : ד"ר לורה – קליניקה לאסתטיקה רפואית
אינסטגרם : d.r.lora