חידושים בהזרקות הבוטוקס

באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ניתן להגיע לתוצאות גבוהות ללא ניתוח ובמינימום כאב, ללא צורך בתפרים וללא צלקות.

הזרקות בוטוקס הן עולם ומלואו, אמנם מדובר באחד מהטיפולים הפופולריים ביותר ברפואה האסתטית שמטרתם "לעצור את הזמן" ולשמור על מראה צעיר, רענן ולאורך זמן. אבל חשוב ביותר לפני שניגשים לטיפול מסוג זה לבדוק כמה דברים:
הראשון– מי הרופא שמבצע, המלצות, חוות דעת וניסיון שלו בתחום.
השני– באיזה חומרים משתמש, טיב החומרים חשובים מאוד להצלחת הטיפול.

לרוב, העובדה שישנם סלבס המטופלים אצל רופאים זה נותן לי ביטחון שמדובר ברופא מקצועי ואיכותי אשר מקפיד על איכות החומרים איתו משתמש. בימים אלה נכנסה ניקול הלפרין, מלכת היופי לשנת 1988, דוגמנית ושחקנית מצליחה, לקליניקה של ד"ר דורינה קלש רופאה מומחית בעיניים וברפואה האסתטית, לסדרת טיפולים אסתטיים המשדרגים כל מראה. ניקול ראתה כי לכל אחד מאיתנו ישנם דברים שמפריעים לו והנטייה היא לוותר ולחיות איתם. אבל לא אישה כניקול הלפרין שאסתטיקה ויופי הם ערך עבורה. היא עברה סדרת טיפולים הכוללים הזרקות של בוטוקס וחומצות היאלרוניות בטכנולוגיות מתקדמות שמציגות תוצאות גבוהות וטבעיות במיוחד, שיפור מרקם העור, העלמת הקמטים, והשבת המראה הזוהר לפנים. ולא פחות חשוב, הרבה פחות כואב וניתן לחזור לשגרת החיים כמעט במיידי.

בתמונה מימין לשמאל(דר' דורינה קלש, ניקול הלפרין)

החידושים בהזרקות הבוטוקס – ההזרקה מתבצעת ע״י מזרק אלקטרוני המכיל את חומר הבוטוקס ומאפשר דיוק מקסימלי בהזרקה. החדרת החומר אינה ע"י דחיפה בוכנת המזרק, כי אם ע"י לחיצה. כך בכל נקודה יוצאת בדיוק אותה הכמות הנחוצה. והתוצאה, מראה אחיד ומדויק, פחות כואב, ופחות שטפי דם.

שיוף קמטים בטכנולוגיית הפלסמאג׳ – למכשיר הפלסמאג׳ מספר תוכנות למנעד רחב של טיפולים והוא מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת לטיפולים אסתטיים המאושרת לביצוע רק בידי רופאים. אחד הטיפולים המובילים הוא שיוף וליטוש קמטים החרוטים על העור. אלו קמטים שגם אחרי הזרקה של חומצה היאלרונית ומילוי הקמט, יישאר כמו קו שבר על עור. בעזרת האנרגיה שנוצרת בטווח בין קצה ידית מכשיר הפלסמאג' לעור, ניתן לשיף את הקמט ולשפר את המראה.

וכמו שאמרה ניקול בסיום הטיפול "שינוי קטן יכול להעניק תחושת הקלה ענקית, ולשנות את המראה בצורה משמעותית".

באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ניתן להגיע לתוצאות גבוהות ללא ניתוח ובמינימום כאב, ללא צורך בתפרים וללא צלקות.

ד״ר דורינה קלש, מומחית ברפואת עיניים • רפואה אסתטית-
יער אודם 20 יקנעם • קרן היסוד 2 רעננה
פלאפון 050-9855807
www.drdorina.com
פייס: ד״ר דורינה קלש
אינסטגרם: dr.dorina_cheles
פייסבוק ניקול: Nicole Halpern Levy
אינסטגרם ניקול:   nicole.levy.realty

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.