חולמת על שפתיים מלאות וחושניות?

ד"ר קלש, מומחית ברפואת עיניים, העובדת כרופאה בכירה בבית חולים פורייה (ע"ש ברוך פדה), מומחית במחלות רישתית ובתחום הזרקות התוך עיניות וכן עוסקת ברפואה אסתטית, אשר בקליניקות שלה ניתן לקבל את כל מנעד הטיפולים האסתטיים ברמה גבוהה במיוחד, תוך שימת לב קפדנית עד לפרטים הקטנים מאד, שתספר לנו על תהליך הטיפול בשפתיים.

צילום: שאטרסטוק

השפתיים ממלאות תפקיד חשוב באסתטיקת הפנים, משפרות את המראה הכללי ומעניקות ביטחון עצמי גבוה. בקליניקות של דר' דורינה קלש תוכלי לעבור טיפול לעיבוי שפתיים או תיקון אסמיטריה להשגת מראה חושני ומושלם. בעזרת החומרים האיכותיים שדר' קלש משתמשת היא מצליחה לשלוט בתהליך הטיפול בצורה מקסימלית ובכך לשמור על פרופורציות נכונות המתאימות למבנה הפנים והגוף. החומצה ההיאלרונית מעבה את השפתיים ומשיבה לשפתיים מראה עסיסי ומושלם.

דר' דורינה קלש

ד"ר קלש, מיהו קהל היעד ש"עושה שפתיים"?
טיפולי עיבוי השפתיים הם הטרנד הלוהט של הרפואה האסתטית. נשים בכל הגילאים רוצות מראה שפתיים טבעיות ונחשקות. זה מתחיל עם נערות בשנות העשרה וממשיך לנשים בכל הגילאים בעיקר נשים שהגיעו לגילאי ה-40+ בהן מתחילה צניחת העור והשפתיים הופכות דקות וכלפי מטה. הטרנד הזה כולל גם את הגברים, זה ממש לא מדלג עליהם. לאחרונה הביקוש לטיפולים מהגברים עולים משמעותית, מסתבר שגם הם רוצים להראות טוב, מטופחים, עם שפתיים בשרניות ועסיסיות.

מהו הקו המנחה אותך בטיפולים האסתטיים?
הגישה שלי לרפואה האסתטית מגיעה מתוך ראיה אמנותית עיצובית. אני אוהבת ועוסקת באמנות מגיל צעיר, אני מציירת ומפסלת בזמני החופשי ורואה את העולם בעיניים אומנותיות. הקליניקה שלי לא דומה לקליניקות הקונבנציונליות של רופאים, היא מעוצבת ושונה ומהווה את כרטיס הביקור שלי. הראיה האמנותית עוזרת לי לשמור על פרופורציות נכונות במהלך הטיפולים, יחסים נכונים המתאימים למבנה הפנים והגוף. במיוחד כשמדובר בשפתיים. אני מקפידה לשמור על מראה טבעי ולא עשוי מדי, חושני ויפה.

איך מתבצע הטיפול?
אני מזריקה לשפתיים  חומצות היאלרוניות האיכותיות ביותר בתחום. ככלל אני עובדת רק עם המוצרים הטובים ביותר, ועם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום. שילוב של איכות מכשור ומוצרים.

לפני ואחרי. עמוד האינסטגרם של דר' דורינה קלש

מה מטרתן של החומצות ההיאלרוניות?
הן נועדו להשיב נפחים אבודים, לשפר את מרקם העור ולעודד יצירת קולגן חדש בעור. הן נבדלות אחת מהשנייה ברמת הניקיון, וברמות סמיכות החומר, ככל שהחומר איכותי יותר, טווח יעילותו יהיה ארוך יותר, והפוך.

מה המיוחד בחומצות היאלרוניות שאת משתמשת?

בעזרת החומצות ההיאלרוניות שאני משתמשת, שהן באיכות וברמה גבוהה במיוחד, אני מצליחה לשלוט בתהליך הטיפול בצורה מקסימלית. מזריקה רק את הכמות הנחוצה ובסמיכות הנכונה להשגת מראה טבעי. אני מתאימה לכל גיל את המראה שלו. דווקא הבחורות הצעירות מבקשות שפתיים עבות ובשרניות ואני מנסה למתן אותן. נשים בוגרות יותר, בגילאי 40 פלוס, שואפות לתקן את מה שחולל הגיל והזמן, להרים, למלא, ולשדרג את הקיים.

והתוצאה?
החומצה ההיאלרונית מעבה את השפתיים אשר עקב הגיל הפכו דקות עם נטייה כלפי מטה. היא בונה קו קונטור תוחם לשפתיים, מרימה שפתיים שצנחו, ומשיבה לשפתיים מראה עסיסי מושלם כמו איפור טבעי. בדיוק כמו שרצינו. בכמה דקירות וללא כאבים, ניתן לקבל תוצאות מיידיות שעושות את השינוי המיוחל.

טיפ חשוב שהיית רוצה לומר למטופלים?
בבקשה לא להגזים, לא בשפתיים ולא בשום דבר בחיים. איזון היא מילת המפתח.

ד"ר דורינה קלש, יער אודם 20 יוקנעם עילית, טלפון  053-985-5607
אתר:  www.drdorina.com
פייסבוק: Dorina Cheles ד"ר דורינה קלש
אינסטגרם:  Dr.Dorina.Cheles

 

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.