חולמת על הוליווד? דר' לריסה ברק תגשים לך את החלום

ד"ר לריסה ברק, מומחית ברפואת משפחה ומזה שנים רבות מתמקדת ברפואה
האסתטית. סיימה התמחות בבית החולים רמב"ם הרחיבה את הידע שלה גם לתחום רפואה אסתטית ולמדה אצל הטובים ביותר בעולם, ד"ר ברק מתמקדת בתחום פיסול ועיצוב הפנים והגוף ובקליניקות שלה ניתן ליהנות ממגוון רחב של טיפולים אסתטיים ועכשיו גם "פילינג מהוליווד".

"פילינג הפחם ההוליוודי" עכשיו בישראל- הפיתוח הטכנולוגי בעולם הרפואה האסתטית מתקדם בקצב מטורף. הנהנים הגדולים ביותר הם כמובן אנחנו הצרכנים הזוכים ליהנות מטיפולים עם מיכשור מהשורה הראשונה לצד טכנולוגיות בינלאומיות פורצות דרך, ותוצאות – על במיידי.

לא בכדי זוכה המכשיר החדש SPECTRA XT לכינוי "הפילינג מהוליווד", כי כל סלבריטאית ומשפיעת דעת קהל שמחשיבה עצמה כמעודכנת, עושה טיפולי פילינג במכשיר הפלא הזה. החל מג'ניפר אניסטון, קים קרדשיאן, אנג'לינה ג'ולי ויש עוד רבות וטובות.
עכשיו כשהמכשיר נחת בישראל, גם אנחנו יכולות לזכות במראה זוהר ושיפור מרקם העור ב-NO TIME.

מה הקסם?
מכשיר SPECTRA XT הוא "הפילינג מהוליווד" מציג תוצאות מיידיות ומשיב את הזוהר לעור ממצק אותו ומשפר את המרקם החיצוני. הטיפול הוא ללא זמן החלמה ולכן מושלם לכל מי שלפני אירוע חשוב ורוצה להיראות מיליון דולר. אבל לא רק, גם כל מי שרוצה להיראות במיטבה באופן קבוע, עם עור זוהר ומוצק, ללא קמטים וקמטוטים וללא צלקות אקנה ופיגמנטציה. ויש עוד בונוס, לא רק שהטיפול לא כואב, הוא אפילו נעים.

איך מתנהל הטיפול
על האזור המטופל מורחים תמיסת סרום מהולה בפחם ומחכים בין 10-15 דקות עד להתייבשות התמיסה. ניתן לטפל בכל האזורים, בפנים, בדקולטה, בידיים, ועוד. כשהתמיסה התייבשה, עוברים על האזור המטופל פעמיים עם מכשיר הלייזר. בפעם הראשונה הפחם מתחמם ונכנס לנקבוביות הפתוחות וסוגר אותן באופן מושלם. בפעם השנייה, תהליך הפילינג מפוצץ את חלקיקי הפחם, הפנים הופכות לבנות ונעשה קילוף מכני של הפחם בעזרת הלייזר. והתוצאות – עור חלק וזוהר, טשטוש קמטים וקמטוטים, טשטוש כתמי פיגמנטציה, יצירה מחדש של הקולגן בעור, ולא רק, התוצאות מידיות.

מה עם פיגמנטציה, האם הטיפול טוב גם בתחום זה?
היות ובמהלך הטיפול יורדות כמה שכבות של עור, טיפול זה מושלם לטשטוש והעלמת כתמי פיגמנטציה וצלקות אקנה. וזה כולל נזקי גיל ושמש , מלזמה, כתמים מולדים, צלקות אקנה, אדמומיות העור ועוד. למכשיר יכולת טכנולוגית המאפשרת שימוש בלייזר בעוצמה גבוהה לפרקי זמן קצרים מאד, כך שהנזק לעור עצמו הינו מינימאלי.. החימום בעוצמה גבוהה של הפחם מאפשר יצירה מחדש של הקולגן בעור, מתיחת העור ומיצוקו באופן מהיר ומיידי. אם עד היום כדי להגיע לתוצאות אלו היינו צריכות לעבור סדרה של טיפולים נפרדים, הרי שמהיום ניתן לקבל בטיפול אחד הוליסטי את אותן התוצאות ובאופן המהיר ביותר.
מה אורך הטיפול
בין 30 ל-40 דקות בלבד, ללא צורך בהחלמה וללא סימנים באזור המטופל, ובמקסימום בטיחות.
כמה טיפולים נדרשים?
מספר הטיפולים הם תלוי מצבה של כל אחת ואחת. כשיש בעיות בעור לדוגמה רמת פיגמנטציה גבוהה, דרושים לפחות 3 טיפולים עם שבועיים ימים בין טיפול לטיפול.
למי מתאים הטיפול?
לכולם, לכל צבעי העור גם לבעלי גוון עור כהה, לכל הגילאים ולכל המגדרים.
האם המכשיר מציע טיפולים נוספים
אכן כן, הסרת קעקועים, בעיקר אלה הצבעוניים כולל הצבע האדום והירוק שידוע שהם קשים להסרה. וכן, החום הגבוה של הטיפול עוזר להשמיד חיידקי אקנה פעילים, לטשטש את צלקות האקנה ולמגר את הנגע.

"פילינג הפחם ההוליוודי" הוא המהפכה להשגת עור זוהר ומתוח במיידי, ללא סימנים וללא זמן החלמה. נהדר לפני אירוע חשוב, ומושלם כשגרת טיפוח באופן קבוע, כדי שתמיד ניראה כמו בסרטים.

את הטיפול ניתן לעבור בקליניקה של ד"ר לריסה ברק, מומחית ברפואת משפחה ומזה שנים רבות מתמקדת ברפואה האסתטית. סיימה התמחות בבית החולים רמב"ם הרחיבה את הידע שלה גם לתחום רפואה אסתטית ולמדה אצל הטובים ביותר בעולם, ד"ר ברק מתמקדת בתחום פיסול ועיצוב הפנים והגוף ובקליניקות שלה ניתן ליהנות ממגוון רחב של טיפולים אסתטיים ועכשיו גם "פילינג מהוליווד".

הקלינוקת של ד"ר ברק: טלפון: 8420*  052-6382121
תל אביב, רחוב הארבעה 28 קומה 20 בניין צפוני חגג’ גרופ
זיכרון יעקב, היין 9, 6293790 – 04
ירושלים, טלפון 077-602-1112
אתר 
פייסבוק  
אינסטגרם

 

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.