"חווימה" חוויית השייט העצמית היא האטרקציה החמה החדשה בכנרת

"חווימה" שייט בנהיגה עצמית בכנרת המעניקה חוויה אחרת וחדשנית. כל סירה מצוידת במסך עם אפליקציה ייחודית, הכוללת הדרכה קולית ומפת ניווט חיה.

צילום: חווימה

"חווימה", האטרקציה החמה החדשה בכנרת, היא שייט בנהיגה עצמית המעניקה חוויה אחרת וחדשנית. כל סירה מצוידת במסך עם אפליקציה ייחודית, הכוללת הדרכה קולית ומפת ניווט חיה. כך ניתן לנוע לאורך מסלולים מוגדרים ולהגיע לשמורות הטבע הנסתרות של בקעת גינוסר ולחופים שבחלקם כף רגל אדם עדיין לא דרכה.

את הרעיון הגה בן קיבוץ גינוסר, אשר כילד נהג לפקוד בקיאק שלו מקומות נסתרים בכנרת. בשנת הקורונה, הרעיון הפך למיזם תיירותי אשר כעת נפתח לקהל הרחב.

מה רואים?

היציאה אל השייט מתחילה במזח חווימה שבקיבוץ גינוסר. בהמשך השייט תראו את שפך נחל סמך, נחל ירמוך, נחל דליות, נחל צלמון ונחל עמוד אשר שימשו השראה לשמות הסירות של חווימה.

משם שטים אל חוף הגדה הצפונית, חוף הדקלים, שמורת הטבע טבחה והנחל הנעלם, חולפים על פני חוף חוקוק, ממשיכים למפל הנעלם ומשם בחזרה לבקעת גינוסר, אל המזח של חווימה.

תוכלו לבחור בשני מסלולים:

שייט חוויתי בנהיגה עצמית בהם תעברו ב-3 נקודות מרהיבות לחופי הכנרת. אורך המסלול חצי שעה.

שייט חוויתי בנהיגה עצמית בהם תעברו ב-6 נקודות מרהיבות לחופי הכנרת. אורך המסלול שעה וחצי.

צילום: חווימה. עיבוד: שרה פלד

במתחם מסעדה איכותית וכשרה, שירותים, מקלחות, בית קפה, מוזיאון אדם בגליל, חדר בריחה

חשוב לדעת!

חווימה עומדת בתקנות השייט המחמירות ביותר. בטרם עלייתכם לסירה תתבקשו לצפות בסרטי הדרכה ובטיחות ולחגור אפוד הצלה. כמו כן, במהלך השייט כולו, יחידת הפיקוח של חווימה תפקח על תנועתכם לאורך המסלול, תספק מענה לכל שאלה ותיחלץ לעזרתכם בשעת הצורך.

צילום: חווימה

איך מגיעים?

חוף מלון נוף גינוסר – חווימה בוויז.

הזמנות באתר. שעות פעילות: א-ה 8-19, ו 8-16, שבת סגור