חדש מבדין- מרככי הכביסה בניחוחות האהובים עכשיו באריזות חיסכון מוגדלות

בדין הדור החדש של מרככי הכביסה משיק על רקע התקופה המורכבת את שני ניחוחות המרככים האהובים, באריזה חיסכון מוגדלת של 1.44 ליטר וכיצד נשמור על כביסה רכה נעימה וריחנית?

מה הייתן מוכנות לעשות כדי שהכביסה שלכם תשאר נעימה, רכה וריחנית במיוחד?

בדין, מותג מרככי הכביסה האהוב מבית יוניליוור, שהביא את בשורת המרככים המרוכזים – הדור החדש של מרככי הכביסה, ממשיך להיות קשוב לצרכנים ומשיק על רקע התקופה המורכבת את שני ניחוחות המרככים האהובים, באריזה חיסכון מוגדלת של 1.44 ליטר (תוספת של 50 אחוז מהאריזה הסטנדרטית)

בדין-מרככי הכביסה האהובים עכשיו באריזת חיסכון צילום: נדיה היבא
  • המרככים יוצעו בשני הניחוחות המוכרים:
    בדין EXTRA יסמין מרענן
    בדין EXTRA סחלבים פראי

אוהד שמידט, מנהל שיווק תחום ניקיון הבית והשיער ביוניליוור ישראל ציין כי :"הנסיון והמומחיות של בדין מוכיחים את עצמם מזה שלושה עשורים, והוא ממשיך לרענן ולהביא חידושים לתחום מרככי הכביסה בישראל. המהפכה שחולל בדין עם השקת מרככי הכביסה המרוכזים שינתה את פני התחום וכעת אנו מביאים בשורה צרכנית נוספת המותאמת לתקופה ולצרכיה" .

בדין-מרככי הכביסה האהובים עכשיו באריזת חיסכון צילום: נדיה היבא

ומניסיון אישי: אל תשאירו את הכביסה במכונת הכביסה לאחר שסיימה לכבס (מכירה כאלה שמשאירים כביסה רטובה במכונה מספר ימים, מה שמעלה עובש בבגדים וגורם לריח רע במכונת הכביסה במיוחד בימי הקיץ החמים…), הורידו מיד את הכביסה מהחבל אחרי שהתייבשה, קפלו והניחו במקום. כך הכביסה שלכם תשאר תמיד ריחנית ונעימה.

מחיר מומלץ לצרכן: 18.90 ש"ח ל- 1.44 ליטר,
ניתן להשיג ברשתות השיווק הגדולות והפארם.

ערכה וכתבה: נדיה היבא