חדר שינה ברמה של אינסוף כוכבים

אתם רוצים את הכי טוב והכי איכותי, חווית שינה כמו שרואים בסרטים ובמגזינים. הבתים הכי יפים של כוכבי הוליווד והסלבס. והאמת היא? מגיע לכם.

מסתבר שכדי שגם לכם יהיה כל הטוב הזה, לא צריך לנסוע מעבר לים כי מצעי היוקרה האיכותיים LEANONS , הם מותג אופנת-על חדש בתחום ההום סטיילינג, השופע סגנון ושיק מוקפדים כבמלאכת מחשבת, ומקוריים בצבעיהם ודפוסיהם כמו יצירות אמנות, בדיוק כמו בבתי האופנה הקלאסיים בפאריס ובמילאנו והאורבניים העכשוויים, המחברים את החופש והיצירה התרבותית לאחריות ומחויבות לאדם ולעולם טובים יותר למען עתיד הכדור שהוא הבית – ההום. רק בהבדל קטן:  LEANONS נוצר ומיוצר כאן אצלנו בישראל על ידי מעצבים ואנשי מקצוע נפלאים שיוצרים את הבדים ואת המצעים בסגנון האורבן שיק המודע לעצמו, אך גם לסביבה ולקהילה, תוך הקפדה על כל סיב, וגוון, ובשימוש מדויק ומודע לפלנטה שלנו, במיטב החומרים הטבעיים והטכנולוגיה הירוקה.
את LEANONS נתוכלו למצוא כרגע רק באונליין בישראל והוא יושק במדינות שונות בעולם באתרים מקומיים (בריטניה, טאיוואן ואוסטרליה יהיו המדינות הראשונות). כמובן שהלקוח הישראלי יזכה למחירים נמוכים יותר משאר המדינות.

כדור הארץ הוא הבית
EARTH IS HOME

זה התחיל בתקופת הקורונה שהחזירה אנשים הביתה, לקהילה, למשפחה ול"ביחד". אנשים הפנימו שהבית והטבע שומרים ומגינים עלינו ולכן יש לשמור עליהם בחזרה. אנשים נשארו ימים שלמים בבית וביקשו להביא את הריזורט, את הטבע, את החוויות מהחופשה האחרונה שלהם ממקומות אקזוטיים רחוקים, את רוך המצעים, הנוחות, השיק והסטייל שכל כך אהבו אל תוך חדר השינה שלהם, וזאת מבלי לפגוע בסביבה, בכדור הארץ. אנשים התחילו להרגיש שמצד אחד העולם הגלובלי כולו הוא הבית שלנו בני האדם, ומצד שני הבית הפרטי שלנו הפך להיות כל העולם שלנו.

חזון המותג הוא לחבר את הבית לקהילה ולעולם ואת העולם לקהילה ולבית אצל בני אדם רבים בישראל וברחבי הגלובוס למען עתיד טוב יותר לאנושות.
המשימה היא שמירה על הטבע, על הקהילה ועל הפרט. לשמור על  הבית, היקום, הטבע, והקהילה, עליהם אנחנו נשענים והם נשענים עלינו, ומכאן גם שמו של המותג

LEANONS Bedlinen & Company  –  "לינונז מצעים וחברה" (או בתרגום מדויק: "משענצעים – מצעי-מיטה וחבר'ה") עם הסלוגן EARTH IS HOME.
המותג מתחייב לשמירה על הכדור ששומר עלינו. המצעים עשויים מכותנה מעולה טבעית ואורגנית המלוקטת, מעובדת ונארגת תחת תקנים מחמירים של תו התקן "אקוטקס". המחויבות למימוש החזון חוצה את כל תהליכי הייצור – מהשימוש באנרגיה ירוקה הממירה גז חממה רעיל הנפלט מהאשפה לאנרגיה ירוקה, דרך שימוש בחומרים בלתי מזיקים בתהליכי גימור הבד, הדפוס והציבוע, עד ההקפדה היתרה על האדמה והאוויר הנקיים וכלה בארגון המחויב לקהילה מגוונת תומכת ובריאה.

מהו המותג החדש?

LEANONS הוא מותג הוט קוטור, ברמת איכות וגימור מהגבוהים ביותר בעולם, שנוצר ומיוצר תוך הקפדה ודגש על הפרטים הקטנים ביותר.
קולקציות חדשות מעוצבות ומיוצרות במחזוריות כל חודשיים שלושה ונמכרות החל מאוגוסט 2021 רק באונליין לעת עתה בישראל ובעולם.

חיבור לטבע

 מה אפשר למצוא בקולקציה?
הקולקציה הראשונה עוצבה בבד עם קונסטרוקציה הנופלת בעגה השיווקית תחת הקטגוריה של סאטן 500 אך הינה ייחודית לLEANONS (ולמספר מועט של מותגי על של מצעים בעולם). הבד ארוג בתצורת סאטן עם ארבעה חוטי שתי העולים על חוט אחד ערב, בצפיפות מדויקת של 469 חוטי כותנה יוקרתית סרוקה בכל אינץ' רבוע. אריגה זו של סיבים ארוכים וסרוקים של כותנה איכותית מהמעלה הראשונה, בתוספת תהליכי גימור וציבוע בנוסחאות ייחודיות כמוסות שנרקחו במשך שנים של עשייה מקצועית קפדנית, מעניקה למצעים המרהיבים ברק מהפנט ומגע מענג.
הקולקציה מופיעה לפי נושאים המתבססים על יסודות העולם. הירוק המסמל את היקום הוא הבסיס לחיים, והוא גם צבעו הירוק העמוק של המותג LEANONS. החום בגוון מוקה כתמתם-זהבהב מייצג את המדבר, והוא מופיע הן כצבע חלק והן עם דפוס עדין של גמלים המשווה לו נופך טבעי ורגוע המחבר לאדמה ולטבע. הלבן הבוהק מסמל את טוהר הטבע והוא מופיע גם עם הדפסי ציפורים מעודנים המסמלים את השמים והחופש, והתכלת-אפרפר המבהיק המיוחד, המופיע גם עם דפוס עדין של דגיגונים הוא הים והמים. יסודות הטבע בהרמוניה משתלבת ממש כמו המצעים.
המצעים הם בכל הגדלים והאפשרויות לחדרי שינה. בהמשך יתווספו גם גדלים למיטות נוער ומצעים לתינוקות. ניתן להזמין באתר הכול גם לפי מידות מיוחדות.

בקולקציה גם פריטים משלימים כמו שמיכות קווילט בתיפורים שונים לכל צבע נושא בקולקציה. הקווילטים עשויים מאותם הבדים של הסטים בצבעים תואמים. סיומת "פייפינג" מיוחדת בציפיות שהיא סיומת עם סרט מגולגל מודגש, המופיעה על כל המצעים המודפסים, או סיומת "אוקספורד" בעלת השוליים הרחבים במראה קלסי וינטאג' בציפיות עם הבד החלק. כל הציפות נסגרות עם זיפר נסתר במקום.

האסטרטגיה השיווקית היא מעבר לאתר אונליין בישראל המוכר ומשווק מצעי פרמיום מהשורה הראשונה. הראיה רחבה בהרבה, ומאפשרת לחברות העוסקות או חפצות לעסוק בתחום ההום סטיילינג בכל העולם להוציא לפועל בשוקיהן השונים ובמדינותיהן, אתרים מקבילים תחת זיכיון לשימוש בפלטפורמה השיווקית, במותג LEANONS, בחומרים השיווקיים שלו וכמובן בקולקציות ובמוצרים המעולים שהוא מציע.

והמחיר מה איתו?  די מפתיע למותג העילית LEANONS. הוא נמצא אמנם בטווח הבינוני העליון בקטגוריה, אך הוא מקנה איכויות מובהקות שמהוות
יתרונות תחרותיים של
VALUE שאין עליהם עוררין: ערכים סביבתיים ואנושיים, עיצובים ייחודיים ובלעדיים, איכות-על, תחושות עונג ורוגע.

אתר: www.leanons.co.il