חברת FIXY (פיקסי) מציעה שרות לתחזוקת הבית במוקד אחד

חברת פיקסי (FIXY) הינה מיזם ישראלי חדש, שיחולל מהפיכה בתחום צריכת שירותי תחזוקת הבית: באמצעות פנייה אחת למוקד השירות של החברה, תקבלו את כל אנשי המקצוע הדרושים לכל סוגי התקלות.

Man Forgot His Key Inside Locked Car

מאת: בלה דיאמנט

עד כה הורגלנו, שכאשר יש לנו תקלה בבית אנו צריכים לבחור את איש השירות או הטכנאי המתאימים מתוך האתרים הרלבנטיים או דרך חברים.

מהיום נשמח להכיר לכם את חברת פיקסי (FIXY) – מיזם ישראלי חדש, שיחולל מהפיכה בתחום צריכת שירותי תחזוקת הבית: באמצעות פנייה אחת למוקד השירות של החברה, תקבלו את כל אנשי המקצוע הדרושים לכל סוגי התקלות.

Man Forgot His Key Inside Locked Car

לדברי דרור רחמים, מנכ"ל חברת FIXY (פיקסי): "המודל המהפכני של פיקסי מציע מקום אחד שבו ניתן לקבל את כל אנשי השירות, התחזוקה או הטכנאים, לכל סוגי התקלות בבית, במחיר מנוי חודשי קבוע, ידוע מראש ומשתלם, הכולל פיקוח מלא ואחריות".

לאחרונה פרסמה הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן סקר, ממנו עולה כי ישראלים רבים אינם מרוצים מהשירות שהם מקבלים מבעלי המקצוע ככלל, כשבמקומות הנמוכים ביותר נמצאים בעלי המקצוע מתחומי אחזקת הבית.

בחברת FIXY (פיקסי) זיהו את הצורך של רבים, בריכוז של בעלי מקצוע ממגוון תחומים, תחת חברה אחת מקצועית ואמינה, ולעורר מהפיכה בתחום צריכת השירות לתחזוקת הבית.

מדובר במודל שירות שכבש את ארה"ב וכעת הוא מושק בישראל. במודל זה הלקוחות מתנהלים רק מול מוקד השירות של פיקסי, ולא מול בעלי המקצוע.

השירות  של חברת פיקסי (FIXY) מציע: שרותי הנדימן (תיקונים קלים והתקנות), חשמלאים, מנעולנים, טכנאי מחשבים, מדבירים, תיקון סלולר עד הבית, אינסטלטורים, שירותי דרך לרכב ותיקון כל מוצרי החשמל והאלקטרוניקה בבית.

עם זאת, השירותים השונים ניתנים בהתאם להסכם השירות של המנוי עם  החברה.

worker, service man, plumber or electric

ניתן לבחור בין 3  מסלולים שונים:

מסלול של 99 שקלים לחודש, מסלול 129 שקלים לחודש ומסלול 159 שקלים לחודש.

יש להדגיש שלקוחות FIXY מקבלים שירות מידי למעלה מ-150 אנשי מקצוע הפרוסים בכל הארץ.

כמו כן, הלקוחות יכולים לפתוח קריאה 24 שעות באפליקציה (להורדה חינם בחנות האפליקציות FIXY), בהודעת ווטסאפ, באמצעות שיחת טלפון, משלוח פקס, שליחת אימייל, בטלפון 03-9270555 בימים א-ה בין השעות 09:00 ועד 15:00 וגם דרך האתר https://www.fixy.co.il/

השירות ניתן בכל רחבי הארץ .

החיים על פי בלה
יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי.