זה האורך שתמיד רציתי: עלייתן של תוספות שיער

אם בעבר נשים התביישו להודות שהן עם תוספות שיער, הרי שהיום זהו הטרנד הלוהט ביותר, והפך לסטטוס חברתי. אין לך תוספת, את לא שם. את לא מעודכנת.

במשך שנים רבות הן סבלו מיחסי ציבור די גרועים, אבל אחרי שכל כוכבת אפשרית מתהדרת באופן שוטף ברעמת שיער עדכנית שאינה שלה, טבעי שתוספות השיער ימצאו את הדרך אל מרכז הבמה.

עם הטכנולוגיות והפיתוחים של היום כבר לר מדובר בקצוות שיער שבמקרה הטוב נראות תלושות מהמראה הכללי של השיער או יוצרות מראה של זנבות מביך. כל עולמם של תוספות השיער משתכלל כל הזמן כך שעם תוספת איכותית ובעבודת חיבור מיומנת אי אפשר יהיה להבחין בהן והמראה ייראה טבעי ביותר. ב"מרכז האסתטיקה והיופי", חברה מקצועית עם ידע וניסיון של למעלה מ- 14 שנה בתחום פאות ותוספות שיער, פגשנו את אלינה קלנדרב הבעלים ואשת מקצוע בתחום מזה שנים רבות. בעזרתה והצוות המקצועי, תוכל כל אחת לקבל ייעוץ אישי והתאמה של תוספות השיער לפי צרכיה, הפרופורציות של הפניה, חלומה, ומה שהיא הכי אוהבת.

למה צריך תוספות?
"זה התחיל עם הכוכבות הגדולות בעולם כמו ביונסה, הקרדשיאן או ריאנה" אומרת אלינה, "שהשתמשו בתוספות שיער כדי לשנות את הלוק, להיות בבוקר עם שיער קצר ובערב עם שיער גולש ושופע. משם תוספות השיער הפכו ללהיט החם שאומץ ע"י נשים בכל העולם. כיום תוספות שיער הם אביזר אופנתי, כמו נעליים, שמלה או חגורה, והפכו ל"מאסט" בארון הבגדים של כל אחת. הצורך לתוספות שיער נובע ממגוון סיבות. נשים החולמות על שיער ארוך וגולש אבל שיערן אינו גדל בגלל שימוש בחומרים כימיים, נשים עם שיער דליל חסר נפח, מי שרוצה לשנות מראה מבלי לעשות הליך קיצוני, וגם נשים הסובלות מנשירה מאסיבית באזורים נקודתיים. תוספות השיער עושות "קסמים"!

ממה עשויות תוספות השיער?
משיער טבעי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר, שנועד לשימוש יומיומי. המגוון הוא אין סופי. תלתלים חלק, גלי, הכול, ובאורכים שונים. התאמת התוספות היא גם ברמת הצבע תוך הקפדה על שילוב מושלם לצבע השיער של כל אחת. בדרך זו ניתן לשלב גוונים וצבעים במראה מבלי לפגוע בשיער הטבעי עם חומרים כימיים מזיקים.

הטיפול: כמו בשיער הטבעי שלנו. חופפים בבית, ומעבר לכך כלום. אחרי החפיפה התוספת לא משתנה, התלתלים לא ייעלמו, והשיער החלק יישאר לנצח.

ההרכבה: בכמה שיטות: הלחמה קרה, או עם חלבון קרטין, בהתאם לכמות התוספות הנדרשת. השיער הטבעי לא ניזוק ולא נתלש כתוצאה מהתהליך.

כל כמה זמן יש להגיע ל"מרכז האסתטיקה והיופי"? אחת ל-4-6 חודשים, לפרק את התוספות ולחברן מחדש היות והשיער הטבעי ממשיך לצמוח.

אם בעבר נשים התביישו להודות שהן עם תוספות שיער, הרי שהיום זהו הטרנד הלוהט ביותר, והפך לסטטוס חברתי. אין לך תוספת, את לא שם. את לא מעודכנת.

 

המרכז לאסתטיקה ויופי ישראל
רחוב לוין אפשטיין 10, רחובות, טלפון :  *8767
יוטיוב
פייסבוק 
אינסטגרם 

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.